Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ Указом від 13 листопада 2019 рокузаснував 350 стипендій для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів.

СТІПЕНДІАТИ

Згідно Положенню про стипендії Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів на ії здобуття висуваються спортсмени зі складу збірних команд України, які зайняли в поточному році 1-3-е місце на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу, 1-3-е місце на чемпіонатах Європи, 1-3-е – третє місце на чемпіонатах світу або Європи серед молоді (або у найближчій до дорослих віковій групі) та їх тренери, а також спортсмени, які зайняли 1-3-е місце на Юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах світу або Європи серед юніорів, в олімпійських номерах програми з додержанням умов проведення змагань на Олімпійських іграх.

У разі якщо чемпіонати світу та Європи серед дорослих чи серед молоді (або найближчої до дорослих вікової групи) з виду спорту проводяться раз на два роки, розмір стипендій Президента України визначається за найвищим спортивним результатом спортсмена, досягнутим у поточному або попередньому роках.

ТЕРМІН ВИПЛАТИ

Стипендії Президента України виплачуються з першого дня місяця, що настає за місяцем, у якому було ухвалено рішення про їх призначення:

протягом двох років – чемпіонам і призерам Олімпійських ігор, чемпіонам світу та їх тренерам;

протягом одного року – призерам чемпіонатів світу, чемпіонам та призерам чемпіонатів Європи, світу та Європи серед молоді (або у найближчій до дорослих віковій групі) та їх тренерам, спортсменам, які зайняли перше – третє місце на Юнацьких Олімпійських іграх, чемпіонатах світу або Європи серед юніорів (юніорок).

РОЗМІР СТІПЕНДІЇ

Стипендії Президента України призначаються у розмірах, зазначених у додатку до цього Положення и визнається сумою кратною прожитковому мінімуму для працездатних осіб: (з 01.12.19 – 2102 гривні, з 01.07.20 - 2197, з 01.12 – 2270).

stipendii ZE 1

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live