В понеділок в Києві за підтримки МОК відбувся семінар НОК України з суб’єктами олімпійського руху «Належне управління».

У заході взяли участь близько 100 керівників та представників національних федерацій з олімпійських видів спорту, керівників регіональних відділень НОК, зокрема відділення НОК України в Одеській області (голова - Микола МІЛЬЧЕВ), представників профільного Міністерства, Спортивного комітету України, Національного комітету спорту інвалідів України.

На запрошення НОК України для того, щоб поділитися цінними знаннями та досвідом про належне управління з фахівцями сфери до нашої країни завітав досвідчений лектор, радник МОК Міхаель ВЕСПЕР.

seminar 01

Під час свого вітального слова президент НОК України, член виконкому МОК Сергій БУБКА висловив щирі слова вдячності МОК та особисто його президенту Томасу Баху, Олімпійській солідарності МОК за підтримку у проведенні цього семінару й візиту пана Міхаеля в Україну.

«В своїй діяльності МОК приділяє велику увагу впровадженню належного управління серед своїх cуб'єктів по всьому світу, зокрема, основні принципи ефективного управління є в стратегії розвитку олімпійського руху МОК Olympic Agenda 2020. Дійсно, ми повинні розвиватись, рухатись вперед, удосконалюватись і змінюватись лише на краще, відповідаючи вимогам часу», - сказав Сергій Бубка, згадавши слова Томаса Баха: «якщо ти не зміниш себе, то час змінить тебе».

seminar 02

seminar 03

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

за матеріалами сайту НОК України

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live