В Чернігові за участю президента Національного олімпійського комітету України Сергія БУБКИ та керівників регіональних осередків НОК завершив роботу щорічний Всеукраїнський семінар-нарада.

В рамках заходу відбулося традиційне засідання Комісії НОК «Осередки НОК України» під головуванням Володимира Ковальова та за участю керманича НОК.

seminar 04 1

Під час відкриття семінару-наради Сергій Бубка привітав усіх присутніх з Днем Святого Миколая та відзначив, що діяльність регіональних відділень була, є і буде стратегічним напрямком роботи Олімпійського комітету.

«Реалізовувати програми і проекти без планомірної підтримки неможливо. У цьому році з бюджету Олімпійського комітету регіональним відділенням було виділено близько 1,5 мільйонів гривень. На фінансування програми підтримки стипендіатів відділень спрямовано ще 450 тисяч гривень», - сказав Сергій Бубка, наголосивши також на важливості використання олімпійськими відділеннями ресурсів на місцях, тісній взаємодії з органами влади в регіонах, отриманні підтримки з місцевих бюджетів.

«Перед нами стоять вагомі виклики, які є глобальними і визначені в Olympic Agenda-2020 і потребують єдності, принциповості та послідовності. Ми повинні продовжити наполегливу боротьбу за чистоту спорту. Ключовим є питання етики, дотримання відповідних норм та відношення один до одного, збільшення ролі і відповідальності антуражу атлета, його оточення», - сказав президент НОК.

«Усі ці напрямки Olympic Agenda-2020 залишаються для Олімпійської сім'ї України вкрай важливими - й за рішеннями Генеральної Асамблеї будуть стратегічними у наступному році», - додав він.

Під час семінару з цікавою доповіддю виступила голова комісії «Антураж атлет» НОК України, бронзова призерка Олімпійських ігор Олена ГОВОРОВА. Вона відзначила, що цьому питанню буде приділятися чимала увага в наступному році, зокрема в цьому напрямку вестиметься щільна робота з осередками.

seminar 03 1

Під час семінару-наради представники осередків відзвітувалися за роботу в 2019-му році. Крім того, наради детально обговорювали взаємодію НОК України з регіональними відділеннями у поточному році, плани та перспективи роботи на наступний рік.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

за інформацією сайту НОК України

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live