Одеська шахистка Світлана ГОНЧАР стала переможницею ХІХ зимових Дефлімпійських ігор, які відбулися в італійському місті Вальтелліна (на фото: Світлана ГОНЧАР друга справа)

Gonchar 2Одеситка здобула перемогу у складі збірної України в командному турнірі. В заключному турі українки перемогли збірну Казахстану 3,5:0,5 та випередили лише за кількістю набраних очок збірну Росії (33 проти 32,5), з якою мають рівну кількість перемог в матчевих зустрічах – по 9 з 10-ти.

Українки двічі перемогли збірні Польщі, Індії, Білорусі, Казахстану та обмінялися вікторіями з росіянками (3:1 та 1,5:2,5).

Одеситка Світлана ГОНЧАР, яка є багаторазовою чемпіонкою світу серед глухих, набрала на третій дошці 7,5 очок з 9-ти. Ії золота медаль – перша для Одеської області на зимових Дефлімпійських іграх.

Всього у складі збірної України виступали 34 спортсмени. За підсумком змагань збірна України завоювала 11 медалей (4 золоті, 4 срібні та 3 бронзові) та посіла третю сходинку в загальному заліку.

Всього в Іграх беруть участь 485 спортсменів з 34-х країн, які змагаються 6-ти видах спорту - хокеї, кьорлінгу, лижному спорті, гірськолижному спорті та шахах.

ХІХ зимові Дефлімпійських ігор проходили з 13 по 21 грудня.

ДОВІДКА. Дефлімпійські ігри - спортивні змагання людей з порушеннями слуху (до 2001 року - Всесвітні ігри глухих, також раніше - Міжнародні гри глухих), які проходять раз на 4 роки.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live