Одеська обласна федерація карате нагородила кращих спортсменів, тренерів та суддів за підсумками 2019-го року.

РІК ПЕРЕМОГ

2019-й рік видався одним з кращих в історії одеського карате. Є чимало успіхів і на міжнародній, і на національній аренах. Так Аніта СЕРЬОГІНА із Чорноморська (тренер – Олександр ТОНКОШКУР) стала переможницею Європейських ігор, а на чемпіонаті Європи завоювала золоту та бронзову медалі, Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер – Денис МОРОЗОВ) стала срібною призеркою Європейських ігор, чемпіонкою Європи в командному куміте, а також виграла п’ять турнірів Прем’єр-ліги, а найголовніше – лідирує в олімпійському рейтингу в своїй категорії. Нещодавно Юлія ПАЛАШЕВСЬКА (тренери – Дмитро НЕГАТУРОВ, Сергій ПАЛАШЕВСЬКИЙ) стала бронзовою призеркою молодіжного чемпіонату світу, і ця медаль стала першою для одеського карате на таких змаганнях після перемоги Ірини ЗАРЕЦЬКОЇ на чемпіонаті світу серед юніорів в 2013-му році.

Найголовнішим успіхом року стала перемога збірної Одеської області на чемпіонаті України, де одеські каратисти завоювали 46 медалей (19 золотих, 12 срібних и 15 бронзових) – у чотирьох вікових категоріях (кадети, юніори, молодь, дорослі). Це досягнення дає право називати Одеську обласну федерації карате (президент – Олексій КОХАНЕЦЬ) кращою в Україні, вже другий рік поспіль.

UkrChamp 03

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ

З нагородження найкращих спортсменів і розпочали урочистий вечір. Почесний президент ООФК Юрій БУЗЬКО вручив Аніті СЕРЬОГІНІЙ та Анжеліці ТЕРЛЮЗІ цінні подарунки від ООФК та медалі «За спортивні досягнення».

Кращі спортсмени отримали цінні подарунки та грошові премії від ООФК: Крістіна ВЄНІК (СК «Захист), яка також нагороджена медаллю «За розвиток українського спорту», Юлія ПАЛАШЕВСЬКА (СК «Тигрьонок»), Анастасія СТЕПАШКО (СК «Тигрьонок»), Ярослав ФЕДОРОВ (СК «Катана порт Чорноморськ»), Давид ЯНОВСЬКИЙ (СК «Легіон»), Наталя ОСАДЧУК (СК «Катана порт Чорноморськ»), Владислав ШВЕДА (СК «Тигрьонок»), Поліна МАРЧЕНКО (СК «Тигрьонок»), Ерік РАГОЗЕНКО (ДЦ «Мауглі»), Костянтин ВЕЛІКСАР (СК «Легіон»), Гліб КАРНАУХ (СК «Тигрьонок»), Олександр КОВАЛЬОВ (СК «Тигрьонок»), Єлизавета СТЕПАНОВА (СК «Окінава»), Владислав НОВОТОЧІН (СК «Роял Тім»), Юлія МАЛЕНКОВА (СК «Окінава), Сьюзен СІНЧУКОВСЬКА (СК «Ніка»), Христина ПУГАЧОВА, Валерія ЧАБАНОВА та Дар'я БАРБІЦЬКА (СК «О-Кан»).

OOFK 20019 14

OOFK 20019 13

OOFK 20019 02

OOFK 20019 04

OOFK 20019 05

ЛАУРЕАТИ СПОРТИВНОГО РОКУ

«Подяки»та подарунки від ООФК отримали кращі тренери 2019-го року: Денис МОРОЗОВ, Олександр ТОНКОШКУР, Денис КРИЛОВСЬКИЙ, Дмитро та Ігор НЕГАТУРОВИ, Олексій КОНОВАЛОВ, Юлія ЧАБАНОВА, Анатолій ПЕТРОСЮК, Орхан ЮСІФОВ та Олексій КОХАНЕЦЬ.

Також були відзначені спортсмени-медалісти Всесвітніх ігор з єдиноборств «Combat games» та чемпіонату Європи серед студентів та їх тренери, представники суддівського корпусу ООФК, а також представники ЗМІ, які сприяли популяризації карате в регіоні, зокрема пресаташе відділення НОК України в Одеській області Влад ЄФІМОВ, головний редактор газети «Вечірня Одеса» Олег СУСЛОВ, автор програми «О, Спорт!» (7 канал) Микола АЛЄКСЄЄВ та директор агентства «Одеса-спорт» Сергій ШЕВЧЕНКО.

Крім того, керівництво ООФК відзначило роль в розвитку карате в Одеській області управління фізкультури та спорту ОДА в особі Валентини КОЛЬЧАК, відділення НОК України в Одеській області в особі Миколи МІЛЬЧЕВА, а також комітету фізвиховання та спорту Міносвіти та науки України в Одеській області Олександра ТУЛУНЖИ.

А под завісу урочистого заходу Аніта СЕРЬОГІНА та Анжеліка ТЕРЛЮГА вручили почесному президенту ООФК маленький новорічний подарунок - рукавички зі своїми автографами. Ціна такого сувеніру після Олімпійських ігор-2020, цілком можливо, зросте в багато разів.

OOFK 20019 11

OOFK 20019 08

OOFK 20019 06

OOFK 20019 09

OOFK 20019 12

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

за матеріалами facebook.com/odessawkf/

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live