Керівники Одеської області відзначили кращих в спортивній сфері за підсумками року. Захід відбувся в Домі прийомів облради.

ФОРМАТ

Відразу зазначимо, що традиційна подія пройшла дещо в нетрадиційному форматі – десятки кращих будуть оголошені пізніше, в цей день керівництво області в особі заступника голови ОДА В’ячеслава ОВЕЧКІНА та голови Одеської обласної ради Сергія ПАРАЩЕНКА відзначило і деяких героїв року, що минає, а ще й й тренерів, керівників вузів, спортивних шкіл та федерацій, представників інших галузей, які вже чимало років працюють на благо спорту нашого регіону. Також були нагороджені і олімпійські чемпіоні. В нашому матеріалі – ми розповімо про тих, хто був відзначений в олімпійських видах спорту. Втім, з усіма героями ви можете ознайомитися у фотогалереї на сторінці відділення НОК України в Одеській у Фейсбук.

ПІД ЗАВІСУ СПОРТИВНОГО РОКУ

На початку заходу всі присутні привітали шахистку Світлану ГОНЧАР, яка днями, а саме 20 грудня, перемогла на зимових Дефлімпійських іграх – першу в історії одеського спорту. Букет шикарних троянд лише підкреслив досягнення одеситки.

itogi 2019 1

НАГОРОДИ ГЕРОЯМ РОКУ

Вітальне слово керівників, далі - заслужені нагороди героям року та людям, які сприяють розвитку спорту в регіону, зокрема і представникам олімпійських видів спорту: почесні грамоти ОДА - віце-президенту Федерації стрибків на батуті Регінi БРАІЛОВІЙ, президенту Одеської обласної Федерації карате Олексію КОХАНЦЮ, директору Одеської обласної федерації греко-римської боротьби Віктору СИНЯВСЬКОМУ, володарці олімпійської ліцензії в Токіо-2020 Анастасії ЛИСЕНКО; почесні грамоти Одеської облради – президенту Федерації греко-римської боротьби Одеської області Руслану АЛМАНОВУ, директору Одеської обласної дитячо-юнацької спортивної школи боротьби Андрію КОНСТАНТИНОВУ, тренеру Івану ПЕТКОВУ (за підготовку бронзової призерки чемпіонату Європи серед кадетів-2019 Надії ДРАГАНОВОЇ, бронзового призера XV Європейського юнацького олімпійського фестивалю-2019 Івана ТЕРЗІ та бронзового призера чемпіонату світу серед кадетів-2019 Віктора ТАШОГЛО, а також срібного призера Всесвітніх ігор з єдиноборств серед школярів 2019 року Івана СТОМАТОВА), наручний годинник Одеської обласної ради - володарці олімпійської ліцензії Ірині МАЛОВІЧКО, тренеру з боксу Михайло СЕРЖЕНЮКУ, подяки управління фізкультури та спорту ОДА – президенту Федерації регбі Одеської області Олегу ЕТНАРОВИЧУ, президенту Федерації боксу Одеської області Халіду МУСАЄВУ, батьку Еліни Світоліної Михайлу СВІТОЛІНУ, мати неодноразовій призерці чемпіонату Європи Анастасії Тодорової Сніжані ТОДОРОВІЙ, грамоти управління фізкультури та спорту ОДА – почесному президенту Одеської обласної Федерації карате Юрію БУЗЬКУ, президенту Одеської обласної Федерації гандболу Сергію ГРИНЕВЕЦЬКОМУ, тренеру з греко-римської боротьби Олександру ГРАБОВАНУ, начальнику 9-го СКА Віктору КОВАЛЬОВУ, виконавчому директору Одеської міської Федерації баскетболу Сергію СТРАЗОВУ та голові южненського ФСК «Хімік» ОПЗ Сергію ЧЕРНИШОВУ та прес-аташе відділення НОК України в Одеській області та ВК «Хімік» Владу ЄФІМОВУ.

itogi 2019 13 1

itogi 2019 3

itogi 2019 7

itogi 2019 6

itogi 2019 15

ВІД АРМІЙЦІВ

Начальник 9-го СКА Віктор КОВАЛЬОВ вручив «Подяки» та чудові букети кращим спортсменам-армійцям – володарці 2- бронзових медалей Євро-2018 Анні ІЛЬІНІЙ, заслуженим майстрам спорту України з карате Анжеліці ТЕРЛЮЗІ та Аніті СЕРЬОГІНІЙ.

itogi 2019 10

ВІД СПОРТСМЕНІВ

Алаверди від спортсменів у виконанні триразової чемпіонки Європи з карате Анжеліки ТЕРЛЮГИ та неодноразового призера молодіжного чемпіонату Європи з греко-римської боротьби Владлена КОЗЛЮКА – пам’ятні знаки керівникам Одеської області як подяка за допомогу спортсменам регіону.

itogi 2019 14

НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ ЛЕГЕНДАМ

Не залишилися без новорічних подарунків і знамениті спортсмени, які були присутні на урочистому заході: олімпійські чемпіони Микола АВІЛОВ, Яків ЖЕЛЕЗНЯК, Микола МІЛЬЧЕВ, Олена СОКОЛОВСЬКА та бронзова призерка Мехіко-1968 Валентина АВІЛОВА, чемпіони та призери Дефлімпійських ігор – Інна ЗВЕРИНСЬКА, Дмитро Д’ЯЧЕНКО, Паралімпійських ігор – Андрій ОНУФРІЄНКО, Руслан КАТИШЕВ, Дмитро АЛЄКСЄЄВ та Сергій ДЕМЧУК.

ВІД НОК УКРАЇНИ

«Подяками» та цінними подарунками від НОК України нагороджені тренер веслувальниці Анастасії ТОДОРОВОЇ Микола КРАВЧУК та начальник 9-го СКА Віктор КОВАЛЬОВ. Цікаво, що голова відділення НОК України в Одеській області Микола МІЛЬЧЕВ проводив із заслуженим тренером України із важкої атлетики Юрієм КУЧІНОВИМ, для якого Олімпіада в Токіо-2020 стане сьомою.

itogi 2019 9

«НАРОДНЕ ВИЗНАННЯ»

Нагороду рейтингу популярності «Народне визнання» отримали в цей день володарки олімпійських ліцензій Ірина МАЛОВІЧКО та Анастасія ЛИСЕНКО.

itogi 2019 8

ЗАСЛУЖЕНИЙ ТРЕНЕР УКРАЇНИ

Крім того, ще одна заслужена нагорода знайшла одного з тренерів-героїв – посвідчення «Заслужений тренер України» отримав Ігор ЮРЕСКУЛ із Андріївки Білгород-Дністровського району, який підготував цілу плеяду боксерів-призерів великих міжнародних змагань – бронзового призера молодіжного чемпіонату світу-2018 Максима МОЛОДАНА, срібного призера чемпіонату Європи-2019 серед юніорів Дмитра МОЛОДАНА та чемпіона Європи-2019 Юрія ЗАХАРЄЄВА.

itogi 2019 5

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live