В УСК «Одеса» під егідою обласної та міської федерацій баскетболу пройшов традиційний новорічний фестиваль для дітей.

Змагання зібрали команди хлопчиків і дівчаток, які роблять перші кроки в баскетболі, займаючись в спеціалізованих школах, спортивних клубах і секціях. Всього взяли участь 16 команд з Одеси і декількох районів області: хлопці з радістю наповнили зал стуком великої кількості м'ячів і позитивними емоціями.

Вадим ПУДЗИРЕЙ, президент Одеської міської федерації баскетболу:

- З кожним роком баскетбол стає все більш масовим. Зараз зібралися команди з Одеси, Чорноморська, Овідіополя та інших районів, я дуже радий цьому. Хочеться побажати дітлахам, щоб вони любили баскетбол, приходили на ігри наших команд, займалися спортом, були здоровими і сильними.

basket fest 04

Фестиваль розпочався з вітань, поздоровлень і, звичайно ж, гарної розминки, яку для юних гравців провели баскетболісти одеської «БІПИ». Багато хто з нинішніх гравців «БІПИ» самі брали участь в цьому фестивалі, коли були молодшими, і своєю наполегливою працею домоглися права представляти Одесу в першій лізі чемпіонату України.

basket fest 01

Дмитро СОЛОВЕЙ, гравець «БІПА-Одеса»:

- Я радий, що цей фестиваль щорічно проходить в нашому місті, сам в ньому брав участь, коли займався у спортивній школі. Сьогодні ми провели для хлопців розминку і налаштували їх на участь в конкурсах. Дякую організаторам за можливість отримати позитивні емоції. Завдяки таким заходам розвивається дитячий баскетбол.

Відразу після розминки хлопці приступили до численних конкурсів і естафет, в яких потрібно було показати не тільки спритність, швидкість і вміння володіти м'ячем, але і уважність. Хто був неуважний - отримував штраф у вигляді п'яти віджимань. З кожним разом неуважних хлопців ставало все менше. Батьки і тренери невпинно підтримували своїх дітей, додаючи емоцій і азарту.

Михайло ШАЛАМОВ, учасник фестивалю:

- Мені дуже сподобався сьогоднішнє свято, нам навіть вдалося перемогти в одному з конкурсів. Я задоволений, дякую за можливість взяти участь в таких змаганнях.

Маргарита САВЧЕНКО, учасниця фестивалю:

- Мені сподобалася естафета, в якій потрібно було перестрибувати і пролазити під бар'єрами. Ми виграли кілька естафет, дуже раді, свято вийшло відмінно.

Звичайно ж, новорічне свято не міг обійтися без Діда Мороза, який прийшов до хлопців з цілим мішком солодких подарунків і привітав юних баскетболістів з наступаючими святами. А щоб фестиваль запам'ятався надовго, всі хлопці зробили загальний знімок на пам'ять і фотографувалися окремо своїми командами.

basket fest 03

Фестиваль дитячого баскетболу в Одесі - це тільки перша частина новорічного подарунка для хлопців. Слідом за Одесою свято прийде до юних гравцям Бессарабії.

Сергій СТРАЗОВ, виконавчий директор Одеської міської федерації баскетболу:

- У нас намічена друга частина новорічного дитячого фестивалю, яка відбудеться 10 січня в місті Ізмаїл. Планується участь понад 120 хлопців, також будуть проведені естафети, конкурси, діти отримають новорічні подарунки. Ми раді, що в сьогоднішньому святі взяли участь 16 команд - це близько 230 дітей і нам приємно, що такий інтерес до нашого виду спорту у найменших. Будемо далі продовжувати працювати в цьому напрямку, розвивати міні-баскетбол, плекати наших чемпіонів, збірників України і просто хороших людей.

basket fest 05

basket fest 06

Дитячий новорічний фестиваль міні-баскетболу 2019

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

за матеріалами сайту ogfb.od.ua

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live