17-річний боксер із Андріївки Білгород-Дністровського району Юрій ЗАХАРЄЄВ, який в цьому році став чемпіоном Європи серед молоді, на підсумковому вечорі в Будинку прийомів облради заявив про намір боротися за ліцензію на Олімпійські ігри.

- Юрію, 2019-й став одним з найуспішніших у вашій кар’єрі. Чим він вам запам’ятався?

- Безумовно, молодіжним чемпіонатом Європи в Софії. Ми дуже серйозно до нього готувалися, пройшли головний етап відбору – чемпіонат України. В Болгарії було п’ять складних боїв, але завдяки допомозі тренера зумів досягнути головної цілі – перемогти на Євро і, разом з цим, виконавши норматив «майстер спорту України міжнародного класу».

Zahareev Euro 02

- Які складові такого великого успіху?

- Підтримка близьких, підтримка тренера Ігоря Юрескула. Завдяки важкій роботі під його орудою і вдається досягати таких результатів.

- Що мотивує вас в спорті?

- Мотивують успіхи наших старших боксерів – таких як Олександр Усик, Василь Ломаченко. Дивимося їхні бої, вчимося, бажаємо також боксувати на великому ринзі. Прагнемо до цього.

- Яка найголовніша ціль вашої кар’єри?

- Перемогти на Олімпійських іграх. Це – найголовніша ціль кар’єри, заради неї працюємо.

- Яку Олімпіаду маєте на увазі?

- Найближчу. 2020-й рік. Розраховую пройти відбір.

Підсумки року. Інтерв’ю Юрія ЗАХАРЄЄВА. ВІДЕО

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live