Міністр внутрішніх справ, голова ФСТ «Динамо» України Арсен АВАКОВ зробив заяву щодо нібито відчуження майна і земельних ділянок Одеської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

Публікуємо заяву міністра в повному обсязі:

«Останнім часом у регіональній пресі з`являються повідомлення про нібито відчуження майна і земельних ділянок Одеської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

Я, як голова Товариства, заявляю, що інформація, яка висловлюється місцевими Одеськими виданнями та так званими активістами ґрунтується виключно на чутках і є провокацією, спрямованою проти керівництва Одеської обласної організації Товариства.

Одеська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України є однією з авторитетних і потужних організацій Товариства, майновий комплекс якої, відповідно до постанови Кабінету міністрів України, має статус бази олімпійської підготовки.

Dinamo new 02

Тільки за останні три роки в розвиток інфраструктури Одеської організації «Динамо» та оновлення матеріально-технічної бази вкладено більше 38 млн. грн., проведено реконструкцію стадіону, баскетбольного майданчику, плавального басейну, гуртожитку для спортсменів, чим повністю забезпечено необхідні умови для підготовки збірних команд України до змагань міжнародного рівня. На 2020 рік вже передбачено видатки на подальшу модернізацію та поліпшення спортивних споруд Організації.

Dinamo new 06

Кожного дня я бачу, що робота одеських динамівців змінюється на краще. Проте, такий хід подій, можливо, суперечить інтересам людей, які хочуть бачити на місці спорткомплексів чергові багатоповерхівки або котеджі із закритою для мешканців Одеси територією.

Такого не станеться! Перепрофілювання та продажу майна Товариства не буде. На цих спортивних спорудах вели підготовку к головним стартам планети 10 учасників літніх Олімпійських ігор, понад 20 призерів чемпіонатів світу та Європи. Одеська обласна організація і надалі буде розвивати та вдосконалювати свою матеріально-технічну базу, забезпечуючи здорове майбутнє для наших дітей, досягати нових спортивних звершень та перемог».

Як ми розповідали, 12 листопада в Одесі після модернізації відкритий спорткомплекс «Динамо», який має статус бази олімпійської підготовки. Відкриття було приурочено до 95-річчя ФСТ «Динамо».

Dinamo new 14

swim Dinamo 04

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live