Одна з кращих майстрів кульової стрільби України одеситка Анна ІЛЬІНА підбила підсумки 2019-го року. Анна є одним з кандидатів на участь в Олімпійських іграх-2020 і в наступному році продовжить боротьбу за іменну ліцензію.

- Анно, яким вийшов для вас 2019-й рік?

- Рік вийшов дуже цікавим та важким. Головне, що упродовж року я отримала чимало поштовхів для нових звершень, до високих результатів. Дуже класний рік вийшов.

- Яка подія стала для вас найяскравішою?

- Етап Кубку світу в Ріо (на фото), коли я максимально близько підійшла до завоювання олімпійської ліцензії (Анна посіла 4-е місце, зупинившись на відстані 0,9 очка від ліцензії. – пресслужба). Це були космічні емоції. Після цього старту віра в те, що я зможу досягти своєї мети, набагато збільшилася.

Ilina Rio 01

- Олімпійська мрія вже близько?

- Ну, як сказати… Якщо ми зустрінемося з вами в Токіо-2020, тоді поговоримо про це (сміється). Хочеться, дуже хочеться потрапити на Олімпіаду. Поки я ще не на Олімпійських іграх, тож говорити про це, гадаю, зарано.

- Залишилося два кваліфікаційні старти, перший з яких – чемпіонат Європи у стрільби з пневматичної зброї – вже у лютому. Які основні моменти зараз в підготовці?

- Перш за все, працюємо над технікою, приділяючи цьому багато часу кожного дня. Крім того, після прекрасного заходу «Ментального тренування» в рамках проекту НОК України «#OlympicLab», ще більше пішла в психологію. Незабаром захищу диплом магістра на цю тему. Мені це дуже цікаво, в цій аспект підготовки ми грунтовно заглибилися.

Підсумки року. Інтерв’ю Анни ІЛЬІНОЇ. ВІДЕО

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live