Голова южненського ФСК «Хімік» - клуба, якому нещодавно виповнилося 25 років, Сергій ЧЕРНИШОВ - підбив підсумки 2019-го, а також поділився планами на рік олімпійський.

- Сергію Олександровичу, яким видався ювілейний рік для ФСК «Хімік»?

- Ми завжди прагнули до високих результатів, і часто-густо їх показували. В цьому році наше найголовніше досягнення – завоювання Анастасією Тодоровою олімпійської ліцензії для країни в байдарці-четвірці на дистанції 500 м. Право виступати на Іграх їй ще належить підтвердити, але шанси у неї для цього доволі високі. Крім того, з цього року у клубі появилася веслувальниця Юлія Колесник, яка раніше виступала як байдарочниця, але влітку відмінно проявила себе як каноїстка, а в цьому виді веслування Україна має ліцензію в «двійці, 500 м», тож вона теж може поборотися за участь на Олімпійських іграх. Тим більше, що вона веслує з лівого боку, що дає можливість сформувати класичну двійку, де веслуватимуть «лівий» та «правий» (в найсильнішій двійці України останніх років обидві веслувальниці – Анастасія Четверікова та Людмила Лузан – «праві». – пресслужба). Шанси є, але все вирішиться за підсумками національного відбору.

- Яким вийшов 2019-й для клубу в плані загального розвитку?

- Цей рік був доволі складним для Одеського припортового заводу, який підтримує клуб з моменту заснування. Втім, зараз завод працює, кадри ми зберегли, у нас чимало молодих тренерів, ми багато займаємося підготовкою юних спортсменів. Гадаю, що в перспективі ми показуватимемо більш високі результати, якими ФСК «Хімік» славився довгі роки.

- Чи відчувається підтримка клуба його вихованцем Юрієм Чебаном, який вже три роки очолює збірну України?

- Так, з його боку маємо велику підтримку в плані того, що провідні спортсмени ФСК «Хімік» беруть участь в навчально-тренувальних зборах за рахунок Мінмолодьспорту, а це чималі кошти. Сім-вісім южненських веслувальників постійно беруть участь в підготовці у складі збірної

Підсумки року. Інтерв’ю Сергія ЧЕРНИШОВА. ВІДЕО

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live