Бронзовий призер чемпіонату Європи серед молоді з греко-римської боротьби, кандидат на участь в Олімпійських іграх 22-річний одесит Владлен КОЗЛЮК підбив підсумки 2019-го та поділився планами на рік олімпійський. Плани у молодого спортсмена – амбіційні.

- Владлене, яким вийшов для вас 2019-й?

- Рік вийшов важким та продуктивним. Після того, як на початку квітня я зробив операцію на меніску, не пропустив жодного збору національної та молодіжної збірних.

- Які старти вдалися, а на яких хотілось би виступити краще?

- Найбільш успішним став молодіжний чемпіонат Європи, де я завоював бронзову медаль. Краще хотілось би виступити на молодіжному чемпіонаті світу, де я в підсумку став п’ятим. Трохи не вистачило.

Kozliuk World 01

- Які висновки зробили для себе за підсумками цього року в контексті, можливо, майбутньої боротьби за олімпійської ліцензії?

- Багато – не завжди добре. Довгий час не міг визначитися з пріоритетами, виступаючи змаганнях і серед дорослих, і серед молоді. Нарешті, визначився – націлююсь на олімпійську ліцензію.

- Як піде боротьба за місце в олімпійській збірній?

- У нас зараз новий тренер збірної, і система відбору до олімпійської збірної ще невідома (станом на 4 січня нової інформації щодо цього не з’явилося. – пресслужба). Як стане відомо, тоді й сплануємо подальшу підготовку. В календарі є й чемпіонат Європи, і ліцензійні турніри

- Наскільки важко боротися серед дорослих на міжнародному рівні? Адаптувалися?

- Взагалі, нічого складного. Питання психології. Вважаю, що мені по зубам боротися за найвищі сходинки світових п’єдесталів.

- І за олімпійську ліцензію також?

- І за олімпійську ліцензію також.

Підсумки року. Інтерв’ю Владлена КОЗЛЮКА. ВІДЕО

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live