Перший номер світового та олімпійського рейтингу в своїй категорії одеська каратистка Анжеліка ТЕРЛЮГА підбила підсумки року та розповіла про головні цілі на олімпійський рік.

- Анжеліко, 2019-й став напевно кращим у вашій кар’єрі. Як оціните його?

- Цей рік був для мене важким, трудомістким та успішним. Він не став найуспішнішим в кар’єрі, таким я вважаю 2018-й, коли я стала чемпіонкою Європи в особистому куміте. Але перемоги на титульних турнірах теж залишаються на все життя. Цей рік для мене був, немов математична гра, коли ти їздиш по всьому світу та заробляєш бали (сміється).

- Гра успішна, як вважаєте?

- Так, адже я знаходжуся в топі.

- Яка перемога в 2019-му стала найяскравішою?

- Напевно ті, які були досягнуті у вересні-жовтні, коли я тричі поспіль вийшла у фінал: Токіо, Сантьяго та Москва. Чому? Перші півроку пройшли у щільному змагальному графіку, але під час літньої перерви у мене виникли сумніви: «Чи зможу продовжити переможну серію?». І, коли я перемогла в Токіо, то відчула впевненість в себе, що, звісно, додає чимало сил та мотивації рухатися далі.  

- Який бій запам’ятався більше всього?

- Фінальній бій на турнірі Прем’єр-ліги в Парижі, який відбувся наприкінці січня. Тоді я виграла у діючої чемпіонки світу польки Дороти Банащик. Невдалий виступ на чемпіонаті світу-2018 став для мене великою травмою психіки, і після виграшу з рахунком 4:0 мені стало набагато краще (сміється).

Terliuga gold 04

- В середині січня розпочинається серія топ-турнірів, вирішальний штурм, так би мовити, в боротьбі за олімпійську ліцензію…

- Дійсно, це вирішальний штурм, тож зараз триває серйозна підготовка. Намагаюся максимально робити все, що від мене залежить, щоб на цих шести турнірах показати найкращі результати, щоб завоювати олімпійську ліцензію та представляти країну на Іграх в Токіо-2020.

- Назвіть найбільш важливу якість для досягнення цієї цілі.

- В карате важливі всі якості. Ти можеш бути фізично готовий, але при цьому програти змагання. Чи, навпаки, бути фізично готовим слабко, але виграти. В окремому турнірі це повинен бути твій день, все повинно скластися, наприклад, суперники, які тобі підходять. Факторів чимало. Тому тут неможна виділяти якусь окрему якість. Це момент удачі, момент успіху, момент підготовки та професіоналізму

Підсумки року. Інтерв’ю Анжеліки ТЕРЛЮГИ. ВІДЕО

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live