Президент Федерації гандболу Одеської області Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ підбив підсумки 2019-го та поділився очікуваннями від 2020-го.

- Для гандболу Одеської області рік вийшов дуже успішним, - відзначив на початку бесіди Сергій Рафаїловичю. - По-перше, команда ветеранів «Одеса» четвертий рік стала переможцем чемпіонату Європи, встановивши тим самим і національний, і світовий рекорд.

Дуже приємно, що відновили проведення Спартакіади школярів, за що хочу подякувати міському управлінню фізкультури та спорту, департаменту освіту Одеської міськради, які цьому сприяли. Так, спільними зусиллями, разом з ФГО ми вже третій рік поспіль шкільну Спартакіаду, де у фінальній частині беруть участь вісім кращих команд міста – і серед хлопців, і серед дівчат. Відзначив, що у нас збільшився віковий діапазон учасників – в цьому сезоні команди грають у таких категоріях: «2004-05», «2006-07», «2008-09». Треба сказати, що велику допомогу в цьому році нам надають обласна рада та обласна адміністрація.

handballs 34

Радісною подією для гандболістів стало відкриття спортивного комплексу в Крижанівці, де команда Суперліги «ФГО «Одеса» провела свої перші матчі в єврокубках. Є гарні передумови, що в 2020-му в Маяках відкриється ще один такий спорткомплекс, який також відповідає європейським вимогам. Обласна рада та облдержаміністрація прислухалися до ФГО і тепер в Одеській області буде така спортспоруда. Далі треба думати, щоб створити школу-інтернат для ігрових видів спорту. Достойно виступили спортсмени Одеської області у складі збірної України з пляжного гандболу. Ну а головною подією для українського гандболу, вважаю, став вихід національної збірної у фінальну частину чемпіонату Європи, яка відбудеться на початку січня

Підсумки року. Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ. ВІДЕО

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live