Голова відділення НОК України в Одеській області Микола МІЛЬЧЕВ зустрівся з провідними спортивними журналіста регіону.

По-перше, голова осередку подякував майстрам пера та мікрофону за роботу в минулому році, вручивши кожному подарунки з олімпійською символікою.

ГОЛОВНИЙ МЕСЕДЖ

Головний меседж олімпійського чемпіона: «Спортсмени повинні бути впізнавані. Від вас багато в чому це залежить. Більше спілкуйтеся, більше запрошуйте на ТБ. Країна повинна знати своїх героїв». Також Микола Миколайович зазначив, щоб питання стосувалися не тільки успіхів, але й матеріально-технічних проблем.

noc 03

noc 02

noc 05

СПАРТАКІАДА ЗМІ В ОЛІМПІЙСЬКИЙ РІК

Микола МІЛЬЧЕВ також заявив, що в цьому, нагадаємо, олімпійському, році планується проведення Спартакіади серед ЗМІ з олімпійських видів спорту. Головна ідея такого заходу – популяризація спорту як такого: «Ви молодці, що залишаєтеся вірними спорту, ще раз вам хочу подякувати, але хотілося, щоб і ваші колеги також приділяли увагу цій сфері. Сподіваюся завдяки такому заходу це вдасться зробити, тим більше в олімпійський рік».

Такі змагання з розмахом відбуваються, наприклад, в Дніпропетровській області. Одеса вирішила не відставати.

Голова відділення відзначив, що вже досягнута домовленість з Одеською обласною організацією ФСТ «Динамо» (1-й заступник голови – Ольга ЧЕРКАСОВА) про використання спортивних баз товариства для проведення.

Всі деталі Спартакіади, яка стане традиційною: терміни проведення, види спорту - будуть узгоджені та донесені до широкого загалу на спеціальній пресконференції.

ОЛІМПІЙЦІ ТА КАНДИДАТИ НА ТОКІО-2020

Нагадаємо, що олімпійські ліцензії завоювали майстер стендової стрільби Ірина МАЛОВІЧКО та важкоатлетка Анастасія ЛИСЕНКО, а в коло кандидатів в олімпійці входить 21 спортсмен: Анжеліка ТЕРЛЮГА, Аніта СЕРЬОГІНА, Анастасія СТЕПАШКО (обидві - карате), Анастасія ТОДОРОВА, Юлія КОЛЕСНИК (обидві – веслування), Анна ІЛЬІНА (кульова стрільба), Микола МІЛЬЧЕВ (стендова стрільба), Василь МИХАЙЛОВ (вільна боротьба), Владлен КОЗЛЮК, Микола КРИСОВ (обидва – греко-римська боротьба, до 97 кг), Цотне РОГАВА (бокс), Роман КОКОШКО (легка атлетика), Андрій ЯГОДКА, Олена КРАВАЦЬКА, Аліна КОМАЩУК (всі – фехтування), Олександр ГОРДІЄНКО (дзюдо), Даяна ЯСТРЕМСЬКА (теніс), Вадим НАУМЕНКО, Юрій КОСЯН, Анастасія ХОМІНА (всі – плавання) та Денис НОСКОВ (баскетбол 3х3).

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live