Управління фізичної культури та спорту ОДА вдруге поспіль організувало свято для жінок, які активно задіяні в розвитку фізкультури та спорту в регіоні.

Захід, вже традиційно, відбувся в Музеї футболу, директор якого Емануїл Ганев розповів «спортивним жінкам» про історію створення цього унікального на теренах України закладу.

ПРЕКРАСНА ПОЛОВИНА ОДЕСЬКОГО СПОРТУ

На жіночому святі зібралися керівники спортивних шкіл та провідних фізкультурно-спортивних товариств в Одеській області, зокрема Ольга ЧЕРКАСОВА (ФСТ «Динамо») та Тетяна ФЕДОРЕНКОВА (ФСТ «Колос»), та тренери-представниці найрізноманітніших видів спорту: гімнастики, легкої та важкої атлетики, бодібілдінгу, плавання, кульової стрільби спортивної акробатики, фігурного катання, і, навіть, парусного спорту.

Всі вони ділилися своїми спогадами та цікавими історіями про своє спортивне життя, розповідали чим же прекрасний саме ії вид спорту. У кожної з них своя історія, але об’єднувало їх одне – любов до спорту, бажання зробити Одеську область кращим спортивним регіоном України.

НАГОРОДИ ЗНАЙШЛИ ГЕРОЇНЬ

І в цей день чимало з них отримали грамоти та дипломи от управління фізкультури та спорту Одеської облдержадімінстрації (начальник - Валентина КОЛЬЧАК) – Олена АЛОЯРОВА, Світлана АНДРУХОВИЧ, Олена ТЮРІНА, Лілія БАКАЛЕНКО, Наталія ГАЛАЙ, Оксана КОПЕЦЬКА, Тамара ПОВЕТКІНА, Наталія САМАРІНА, Алла ТИМОФЄЄВА, Юлія ДОВГАЛЬ, Тетяна ФЕДОРЕНКОВА та й не тільки вони. А представниці королеви спорту – відома в минулому «висотниця» та тренер Тамара ГАЛКА і молодий спеціаліст Олена КУТЯВІНА були відзначені ще й подяками Національного олімпійського комітету України. Нарешті знайшла нагорода і заступницю голови відділення НОК України в Одеській області, майстра спорту України міжнародного класу з художньої гімнастики Тетяну БЕВЗЮК – вона отримали грамоту від Мінмолодьспорту України.

Звісно ж, всі прекрасні дами одеського спорту, які були присутні на цьому святковому заході, отримали найголовніший подарунок: квіти – букети чарівних тюльпанів.

sport women 003

Світлана АНДРУХОВИЧ

sport women 025

Тетяна БЕВЗЮК

sport women 031

Ольга ЧЕРКАСОВА

sport women 028

Лілія БАКАЛЕНКО

sport women 015

sport women 004

Наталія САМАРІНА

sport women 009

sport women 019

Тамара ПОВЕТКІНА

ГІМНАСТИКА, БАРДОВСЬКІ ПІСНІ ТА ДЕЛІЄВ

Крім нагород та спогадів, була в цей вечір і культурна програма: порадували своїми яскравими виступами юні представники художньої гімнастики, спортивної акробатики та у-шу, душевні пісні дарував жінкам майстер спорту СРСР з боксу, відомий одеський бард Ян ОЛІЙНИК, а родзинкою вечора став виступ відомого одеського артиста, керівника комік-трупи «Маски-шоу» Георгія ДЕЛІЄВА, який до того ж ще заспівав – зі своєю дружиною Катериною.

sport women 005

sport women 020

sport women 014

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live