Офіційно звістку про перенос Олімпіади-2020 оголосять найближчим часом. Член Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Дік Паунд заявив, що рішення про перенесення Олімпіади-2020 вже прийнято.

Чиновника цитує USA Today.

«На підставі інформації, яка є у МОК, рішення про перенесення Ігор вже прийнято. Деталі поки не уточнено, але Олімпіада в Токіо не розпочнеться 24 липня, наскільки я знаю. Все буде відбуватися поетапно. Ми відкладемо Олімпіаду, а потім почнемо розбиратися з наслідками такого рішення, які вкрай масштабні», - зазначив Паунд, який є одним з найвпливовіших членів МОК.

Представник Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Марк Адамс натомість не став підтверджувати цю інформацію, але і не спростував її: «Як ми говорили напередодні, продовжуємо розглядати різні сценарії».

Олімпіада в Токіо запланована на 24 липня – 9 серпня. При цьому вже десять країн закликали МОК перенести Ігри через пандемію коронавірусу. Більше того, Канада та Австралія навіть відмовилися відпускати своїх спортсменів в Японію.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

за матеріалами glavcom.ua

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live