Юнацькі Олімпійські ігри

Як відомо, 6-18 жовтня в Буенос-Айресі проходили ІІІ Юнацькі Олімпійські ігри, в яких брали участь чотири представники Одеської області. За підсумками Ігор відзначимо той факт, що одеські спортсмени на всіх Юнацьких Олімпіадах, які проводилися (2010, 2014, 2018), у всіх видах, де вони виступали, потрапляли у десятку кращих.

Южненець Віталій ШОРСТКИЙ у складі збірної України посів четверте місце у змаганнях з баскетболу 3х3 ІІІ Юнацькій Олімпіаді, яка сьогодні завершується в Буенос-Айресі.

Южненець Віталій ШОРСТКИЙ (на фото перший зліва) у складі збірної України вийшов у півфінал змагань з баскетболу 3х3 в рамках ІІІ Юнацькій Олімпіаді. В середу на турнірі вирішальні матчі.

Сьогодні одеситка Ганна СУГАК та южненець Віталій ШОРСТКИЙ зіграють у складі збірної України у чвертьфінальних матчах змагань з баскетболу 3х3 в рамках ІІІ Юнацькій Олімпіаді. Трансляції на олімпійському каналі.

В шостий день ІІІ Юнацької Олімпіади в Буенос-Айресі плавець Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ стартує на своїй третій дистанції, а Ганна СУГАК з Віталієм ШОРСТКИМ поборються за вихід в плей-офф змагань з баскетболу 3х3.

Одеський плавець Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ зупинився в 0,04 секунди від виходу у фінал на дистанції 50 м батерфляєм на ІІІ Юнацькій Олімпіаді, яка триває в Буенос-Айресі.

Одеський плавець Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ посів п’яте місце на Юнацькій Олімпіаді, яка триває в Буенос-Айресі. Він досягнув цього результату на дистанції 100 м батерфляєм.

Сьогодні вночі (0.40) Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ виступить у фіналі змагань на 100-метрівці батерфляєм на ІІІ Юнацькій Олімпіади. Незадовго до старту Ігор ми поспілкувалися з його першим тренером Олександрою КУРБАНОВОЮ.

Баскетболісти Віталій ШОРСТКИЙ та Ганна СУГАК стартували з двох перемог, а плавець Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ вийшов у фінал на Юнацькій Олімпіаді, яка триває в Буенос-Айресі.

Одеський плавець Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ поділився своїми очікуваннями від ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор - своїх перших змагань світового рівня. На Іграх вихованець СДЮСШОР «Динамо» стартує на трьох дистанціях батерфляєм - перший старт вже сьогодні.

Одеська дзюдоїстка Анастасія БАЛАБАН посіла 5-е місце на Юнацьких Олімпійських іграх. В сутичці за «бронзу» вона поступилася Ерзі Муміновікь із Косова.

Вчора в Буенос-Айресі відкрилися ІІІ Юнацькі Олімпійські ігри, де, нагадаємо, Одеську область представляють чотири спортсмени. На разі до вашої уваги наш четвертий учасник – вихованець СДЮСШОР «Динамо» з плавання Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ, який вийде на водні доріжки 8 жовтня.

Сьогодні в Буенос-Айресі на ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх боротьбу за медалі розпочинають представники Одеської області - першою «за Одесу» слово скаже дзюдоїстка Анастасія БАЛАБАН. До вашої уваги повний розклад змагань за участю наших спортсменів.

Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live