Юнацькі Олімпійські ігри

Як відомо, 6-18 жовтня в Буенос-Айресі проходили ІІІ Юнацькі Олімпійські ігри, в яких брали участь чотири представники Одеської області. За підсумками Ігор відзначимо той факт, що одеські спортсмени на всіх Юнацьких Олімпіадах, які проводилися (2010, 2014, 2018), у всіх видах, де вони виступали, потрапляли у десятку кращих.

Южненець Віталій ШОРСТКИЙ у складі збірної України посів четверте місце у змаганнях з баскетболу 3х3 ІІІ Юнацькій Олімпіаді, яка сьогодні завершується в Буенос-Айресі.

Южненець Віталій ШОРСТКИЙ (на фото перший зліва) у складі збірної України вийшов у півфінал змагань з баскетболу 3х3 в рамках ІІІ Юнацькій Олімпіаді. В середу на турнірі вирішальні матчі.

Сьогодні одеситка Ганна СУГАК та южненець Віталій ШОРСТКИЙ зіграють у складі збірної України у чвертьфінальних матчах змагань з баскетболу 3х3 в рамках ІІІ Юнацькій Олімпіаді. Трансляції на олімпійському каналі.

В шостий день ІІІ Юнацької Олімпіади в Буенос-Айресі плавець Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ стартує на своїй третій дистанції, а Ганна СУГАК з Віталієм ШОРСТКИМ поборються за вихід в плей-офф змагань з баскетболу 3х3.

Одеський плавець Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ зупинився в 0,04 секунди від виходу у фінал на дистанції 50 м батерфляєм на ІІІ Юнацькій Олімпіаді, яка триває в Буенос-Айресі.

Одеський плавець Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ посів п’яте місце на Юнацькій Олімпіаді, яка триває в Буенос-Айресі. Він досягнув цього результату на дистанції 100 м батерфляєм.

Сьогодні вночі (0.40) Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ виступить у фіналі змагань на 100-метрівці батерфляєм на ІІІ Юнацькій Олімпіади. Незадовго до старту Ігор ми поспілкувалися з його першим тренером Олександрою КУРБАНОВОЮ.

Баскетболісти Віталій ШОРСТКИЙ та Ганна СУГАК стартували з двох перемог, а плавець Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ вийшов у фінал на Юнацькій Олімпіаді, яка триває в Буенос-Айресі.

Одеський плавець Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ поділився своїми очікуваннями від ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор - своїх перших змагань світового рівня. На Іграх вихованець СДЮСШОР «Динамо» стартує на трьох дистанціях батерфляєм - перший старт вже сьогодні.

Одеська дзюдоїстка Анастасія БАЛАБАН посіла 5-е місце на Юнацьких Олімпійських іграх. В сутичці за «бронзу» вона поступилася Ерзі Муміновікь із Косова.

Вчора в Буенос-Айресі відкрилися ІІІ Юнацькі Олімпійські ігри, де, нагадаємо, Одеську область представляють чотири спортсмени. На разі до вашої уваги наш четвертий учасник – вихованець СДЮСШОР «Динамо» з плавання Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ, який вийде на водні доріжки 8 жовтня.

Сьогодні в Буенос-Айресі на ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх боротьбу за медалі розпочинають представники Одеської області - першою «за Одесу» слово скаже дзюдоїстка Анастасія БАЛАБАН. До вашої уваги повний розклад змагань за участю наших спортсменів.

Одеська дзюдоїстка, призер чемпіонату Європи та світу серед кадетів 2017 року Анастасія БАЛАБАН відповіла на питання прес-служби відділення НОК України в Одеській області напередодні ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор. Нагадаємо, що Анастасія вийде на татамі вже в другий день змагань – 7 жовтня.

Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonline