Як ми повідомляли, одеські спортсмени вже втретє візьмуть участь в Юнацьких Олімпійських іграх, але вперше вони будуть представлені в баскетболі, а саме в новому олімпійському виді – баскетболі «3х3»: це гравець южненського «Хіміка-2» Віталій ШОРСТКИЙ та баскетболістка «Інтерхіма-СДЮСШОР імені Литвака» Ганна СУГАК. З Ганною ми і поспілкувалися незадовго до відправляння в Буенос-Айрес, причому в знаменний для неї день – в день урочистих проводів збірної України на Олімпійські ігри. Тож баскетболістка була на емоціях. Такою ж і вийшла бесіда.

- Ганно, по-перше, поділіться вашими емоціями, коли ви дізналися, що поїдете в Буенос-Айрес.

- Звісно, була дуже рада, адже я дуже серйозно тренувалася, щоб потрапити до складу.

- Які очікування від Ігор?

- Олімпійські ігри – це здорово! Розумію, що таке буває напевно раз в житті. Це велика відповідальність, це неймовірні емоції, нові знайомства, новий досвід. Буду дуже старатися за свою країну - за мою Україну! Це гордість, це честь виступати за свою країну. Звичайно ж, ми викладатимемося максимально і чекаємо вищих результатів.

Sugak 38

- Чому приділялася увага на заключному етапі підготовки?

- На заключному етапі тренер ставив акцент на підняття фізичних кондицій та командного духу.

- Які функції ви виконуєте на майданчику? Як оцінюєте свою готовність?

- Мої функції - це в першу чергу захист, підбір м'яча, так як мене взяли на позицію високого гравця. На сьогодні готова на всі 100%, впевнена в своїх можливостях, і в своїй команді.

- Хто особисто за вас переживатиме під час змагань? Наскільки важлива для вас ця підтримка?

- Мої батьки, мої тренери – Ірина Вікторівна Щипакіна, Лідія Вікторівна Канцлер, мої друзі, які з самого початку зборів мене підтримували. Хочу сказати велике спасибі нашому тренеру Дмитру Неволіну за те, що завжди був з нами, вірив в нас, підтримував і підготував нас до цих Ігор.

Спасибі і Федерації баскетболу України за надану можливість підготовки до цих Ігор. Для нас важлива підтримка з усіх боків, і хто б нас не підтримував, нам буде приємно. І ми постараємося виправдати очікування наших вболівальників.

- Чи задовольнить вас, скажімо, потрапляння в топ-8?

- Ні. Вважаю, що ми готові боротися за топ-3, у нас є всі можливості для цього. Націлюємося на боротьбу за медалі. 

Sugak 34

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live