Одеська дзюдоїстка, призер чемпіонату Європи та світу серед кадетів 2017 року Анастасія БАЛАБАН відповіла на питання прес-служби відділення НОК України в Одеській області напередодні ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор. Нагадаємо, що Анастасія вийде на татамі вже в другий день змагань – 7 жовтня.

- Анастасіє, по-перше, які очікування від такого масштабного старту як Юнацькі Олімпійські ігри?

- Очікування, дійсно, дуже великі – це ж не просто змагання, де представлене тільки дзюдо, це Юнацька Олімпіада, куди збірна України відправляється єдиною командою.  Що стосується мого виступу, мені під силу боротися за високі місця, але конкуренція буде дуже високою.

Тренер говорить, що багато чого залежить від того, як ти виспишся останню ніч, як налаштуєшся.  

- Як попрацювали на останньому зборі?

- Відзначу, що збір був достатньо серйозний, з високим навантаженням – по два тренування на день. Викладалася по максимуму, адже це останні тренування перед Юнацькою Олімпіадою, тож треба було віддати все.

Anastasiya Balaban 002

- Як ви вважаєте, наскільки ви близькі до минулорічної форми, коли стали призеркою двох головних кадетських змагань – чемпіонату Європи та світу?

- Складно сказати. Тренеру збоку видніше. Він мене добре відчуває, краще знає. Відчуваю себе достатньо добре, вважаю, що набрала непогану форму. Краще, ніж в минулому році, чи ні, ми це вже побачимо безпосередньо в Буенос-Айресі.

- На що ви особисто націлюєтеся на Юнацькій Олімпіаді?

- Звичайно ж, на медаль. Золоту.

Прес-служба відділення НОК України

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live