Одеська дзюдоїстка Анастасія БАЛАБАН посіла 5-е місце на Юнацьких Олімпійських іграх. В сутичці за «бронзу» вона поступилася Ерзі Муміновікь із Косова.

Дві свої перші сутички в Буенос-Айресі одеситка розпочинала дуже активно і доволі швидко здобувала чисті перемоги. В першій – над Поліною Турчан із Молдови (за 45 секунд), в другій - над іспанкою Євою Перес Солер. На цей раз для цього знадобилося 70 секунд. Одеситка здійснила прийом та утримання, якого вистачило для іппону.

Balaban 10

В поєдинку за вихід у фінал Анастасія мінімально програла Марії Хіменес, яка у підсумку й стала переможницею Юнацької Олімпіади.

На жаль, здобути медаль вихованці Костянтина ЦХОВРЕБАШВІЛІ не вдалося. Початок також був активним з ії боку, але в одному з епізодів одеська дзюдоїстка пропустила прийом і опинилася на лопатках.

СПРАВКА. В дзюдо проводиться дві сутички  за «бронзу», тому обидва спортсмени, які програють в цих поєдинках, класифікуються на 5-й сходинці у підсумковому рейтингу.

Костянтин ЦХОВРЕБАШВІЛІ підготував призерів на двох попередніх Юнацьких Олімпіадах (Дмитра Атанова в 2010-му та Людмилу Дроздову в 2014-му. – прес-служба).

ІІІ Юнацькі Олімпійські ігри. Анастасія БАЛАБАН. Дзюдо (до 44 кг). Перші два раунди (стоп-кадри трансляції)

 

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live