Олімпійське лелеченя

Команда южненської НВК (ЗОСШ №2) візьме участь у фінальному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя», який відбудеться в Міжнародному дитячому центрі «Артек» в Пущі-Водиці з 10 по 14 вересня. В минулому році у цьому заході брала участь інша южненська команда – авторської школи Гузика, яка посіла 4-е місце.

Команда «Олімпійці» авторської школи Гузика міста Южне зайняла четверте місце у фінальній частині Всеукраїнського масового заходу «Олімпійське лелеченя». Южненці набрали 33 очки за підсумками 4-х видів, програвши лише вісім очок переможцю.

Команда «Олімпійці» авторської школи Гузика міста Южне зайняла третє місце після двох видів фіналу Всеукраїнського масового заходу «Олімпійське лелеченя». Южненці стали третіми в презентації та сьомими в олімпійській вікторині, що дало їм в сумі 10 балів.

11 вересня міжнародному таборі «Артек» в Пуще-Водиці розпочинається фінальна частина Всеукраїнського масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Про підготовку до фіналу команди «Олімпійці» - в сюжеті «Южненських новин» телестудії «МіГ» (автор – Ірина БОТНАР).

Команда «Олімпійці» авторської школи Миколи Гузика міста Южне візьме участь у фінальній частині Всеукраїнського масового заходу «Олімпійське лелеченя». Це право южненці завоювали ще в березні, а 11 вересня в Пуще-Водиці розпочнеться фінал змагань.

Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live