Команда «Олімпійці» авторської школи Миколи Гузика міста Южне візьме участь у фінальній частині Всеукраїнського масового заходу «Олімпійське лелеченя». Це право южненці завоювали ще в березні, а 11 вересня в Пуще-Водиці розпочнеться фінал змагань.

Южненська команда під керівництвом викладача фізкультури Світлани Вишні готувалася до фіналу упродовж всього літа, а напередодні змагань - навіть двічі на день.  Юні спортсмени відпрацьовують чотири види випробувань, які зазначені в положенні до змагань.

Найбільш важким для них є волейбол, який э новим для учнів, адже на обласному етапі вони грали у малюкбол. Тому волейболу вони вчилися двічі на день, відточуючи основні елементи гри такі як прийом, подача, передача та інші. За схемою змагань перший сет грає один склад, де три дівчинки та три хлопця, другий – інший, укомплектований таким же чином

Світлана ВИШНЯ, викладач фізкультури авторської школи Миколи Гузика:

- На волейбол ми зробили великий акцент: зранку ми займалися на морі, ввечері – на стадіоні. Грали ми з більш навченими дітьми, і це далося взнаки – рівень майстерності у наших «олімпійців» значно піднявся. Коли працюєш із сильнішими, сам стає сильнішим. Ми взагалі, націлені на перемогу в «Олімпійському лелечені». Саме з такою метою ми і відправляємося в «Артек»

Ще одним з видів змагань стане комбінована естафета, яка складається з 12-ти етапів. Одним з найважливіших видів є презентація команди, де учасники мають представити своє місто, школу та область. Один з героїв презентації стане земляк юних спортсменів-учнів авторської школи Гузика -дворазовий олімпійський чемпіон Юрій ЧЕБАН, який також учився в цій школі.

Ще одним випробуванням стане вікторина, на якій учні повинні відповідати на питання олімпійської тематики. Питання розділені на п’ять тем: «Відродження Олімпійських ігор», «Олімпійська Україна», «Олімпійські види спорту», «Ігри стародавньої Греції» та «Олімпійські символи та церемонії».

Поліна БОНДАРЕНКО, учасниця команди «Олімпійці» (Южне):

- Участь в такому заході дуже хвилююче для нас. Це дуже відповідально. Але ми налаштовані достойно представити наше місто та школу.

Вікторія КУШНІР, учасниця команди «Олімпійці» (Южне):

- Дуже хочеться перемогти, адже ми приклали чимало зусиль, щоб потрапити у фінал.

Аліса ЩУЦЬКА, учасниця команди «Олімпійці» (Южне):

- Ще на міському – першому етапі «Олімпійського лелеченя» – ми налаштувалися будь що потрапити у всеукраїнський фінал. Ми всім серцем прагнемо перемогти і докладемо максимум зусиль, щоб наша праця не була марною.

Остання проба сил для «Олімпійців», причому перед глядачами, відбулася в Южному 8 вересня на спортивному святі з нагоди Дня фізкультурника.

В Пуще-Водицю южненська команда вирушає 10 вересня, а вже наступного дня пройде перший вид фінальної частини, де учасники представлять свої презентації. Імена чемпіона та призерів ми дізнаємося 15 вересня.

У змаганнях візьмуть участь 25 команд, які представлятимуть усі регіони.

«Олімпійці» (Южне)

У складі команди 12 учнів авторської школи Миколи Гузика 12-14 років: Дмитро РИБАЧЕНКО (30.11.2003), Вікторія КУШНІР (25.02.2004), Богдан ЧАРИКОВ (05.11.2005), Софія ОВЧИННИКОВА (11.05.2005), Дмитро ЗАГОРНЯК (27.05.2005), Ярослав ШЕВЧЕНКО (26.09.2005), Дарина ХАРЧЕНКО (28.09.2005), Олександр ДОНЕЦЬ (21.09.2004), Поліна БОНДАРЕНКО (02.06.2004), Аліса ЩУЦЬКА (20.12.2003), Анастасія ШАМАНАЄВА (07.04.2005), Іван ЯБЛУНІВСЬКИЙ (22.11.2005). Керівник – Світлана ВИШНЯ.

За інформацією телестудії «МіГ» (Южне)

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live