Команда «Олімпійці» авторської школи Гузика міста Южне зайняла третє місце після двох видів фіналу Всеукраїнського масового заходу «Олімпійське лелеченя». Южненці стали третіми в презентації та сьомими в олімпійській вікторині, що дало їм в сумі 10 балів.

СХЕМА ЗМАГАНЬ

У фінальній частині заходу, який відбувається в Міжнародному дитячому центрі «Артек» в Пуще-Водиці, беруть участь 25 команд-переможців регіональних змагань. На шляху до фіналу майбутні фіналісти з Южного пройшла два етапи: міський та обласний, на якому випередили колективи Чорноморська, Теплодари та чотирьох районів Одеси.

У фіналі команди, у склад яких входять 12 учасників (по 6 хлопців та дівчаток) від 12-ти до 14-ти років, змагаються у чотирьох видах: презентації, вікторині, волейболі та естафеті, за сумою яких визначається переможець «Олімпійського лелеченя». Головний приз – путівка в «Артек» на наступний рік.

ДЕНЬ ПРИЇЗДУ

Южненська команда під керівництвом викладача фізкультури Світлани Вишні прибула до місця подій 10 вересня на автобусі – слова вдячності морському торговому порту Южне. Пообідали, розселилися, пройшли мандатну комісію, що, до речі, вдалося зробити не всім, і в той же день визначалися зі стартовим номером в першому виді – презентації, який відкривав фінальну частину. Світлана Вишня витягнула 13-й номер, який вважає щасливим для себе. Власне, чортова дюжина принесла удачу южненському колективу.

ДЕНЬ ПЕРШИЙ

Южненські «Олімпійці» завершували першу частину презентації, в якій колективам належало представити своє місто та область. Суворе журі оцінювало виступ з п’ятьма складовими.

«Олімпійці» для презентації обрали композицію «Омріяна земля» дует «Double Smile», що вигідно їх відрізняло від других учасників. Підопічні Світлани Вишні виходили на сцену з переможним настрОєм, в чому головна заслуга вчителя, для якого ніякого іншого, окрім першого, не існує. В такому дусі вона і виховує своїх учнів.

В композиції були і акробатичні елементи, і складні підтримки, і піраміда, яка завершувала виступ, але головне – був драйв та настрій, який нікого не залишив байдужим.  Втім, це була лише перша частина першого виду заходу, друга – ближче до вечора, після урочистого відкриття. А підсумків прийшлося чекати аж до дев’ятої години.

 

lelechenya site 03

 

ВІДКРИТТЯ З ЮЖНЕНСЬКИМ ВІДТІНКОМ

На жаль, дощ загнав учасників відкриття «Олімпійського лелеченя» під кришу, втім, незважаючи на це, воно вийшло досить таки яскравим, особливо для дітей, адже вони змогли доторкнутися до олімпійської історії України – і в прямому, і в переносному сенсі слова. Більше інших напевно пощастило южненським «Олімпійцям» - учням авторської школи Гузика, адже серед поважних гостей був і їх земляк, причому випускник цієї ж школи – дворазовий олімпійський чемпіон Юрій ЧЕБАН.

Напевно і через це «Олімпійці» і стали головними героями сюжетів одного з національних каналів, а одна з них - Аліса Щуцька – не знітилася мікрофону та поділилися  своїми знаннями про олімпійський спорт, зокрема про одного з видатних українських спортсменів – Сергія Бубку – олімпійського чемпіона та 35-разового рекордсмена світу. Потім вона отримала можливість поспілкуватися та взяти автограф у одного зі своїх кумирів. Звісно, президент НОК України не відмовив у фото на згадку.

lelechenya site 01

А Юрій ЧЕБАН дав учням своїй рідної школи переможну настанову, акцентуючи на тому, що ніхто не знає межі своїх можливостей, тож треба викластися по максимуму, щоб перемога стала реальністю.

В першому виді фіналу вона цілком була реальна. Южненці посіли третє місце, набравши 111 очок, поступившись переможцям – лише чотирма балами.

ДЕНЬ ДРУГИЙ. ВІКТОРИНА

В другий день лелеченятам належало показати своїй знання з олімпійської історії. До цього виду южненці готувалися дуже ретельно – в кожну вільну хвилинку, навіть по дорозі до «Артеку» - і самі, і за допомогою своїх керівників, які «ганяли» їх по всій олімпійській історії. І ця підготовка далася взнаки. На відбірковому етапі, де всім учасникам команди належало відповісти на сім питань, вони посіли друге місце І завоювали путівку у півфінал, де виступали девять кращих.

На другому етапі їх чекав брейн-ринг. На жаль, тут южненцям дещо не пощастило та й суперники були більш вправними. У підсумку сьоме місце. Після двох видів десять очок та почесне третє місце . На перших двох – команди Івано-Франківщини та Полтавщини, які перемогли у презентації та вікторині відповідно: у них по п’ять очок.

«Олімпійці» (Южне)

Нагадаємо, що у складі команди «Олімпійці» 12 учнів авторської школи Миколи Гузика 12-14 років: Дмитро РИБАЧЕНКО (30.11.2003), Вікторія КУШНІР (25.02.2004), Богдан ЧАРИКОВ (05.11.2005), Софія ОВЧИННИКОВА (11.05.2005), Дмитро ЗАГОРНЯК (27.05.2005), Ярослав ШЕВЧЕНКО (26.09.2005), Дарина ХАРЧЕНКО (28.09.2005), Олександр ДОНЕЦЬ (21.09.2004), Поліна БОНДАРЕНКО (02.06.2004), Аліса ШУЦЬКА (20.12.2003), Анастасія ШАМАНАЄВА (07.04.2005), Іван ЯБЛУНІВСЬКИЙ (22.11.2005). Керівник команди – Світлана ВИШНЯ.

 

«Олімпійське лелеченя». Урочисте відкриття. Сюжет «UATV Russian». ВІДЕО

 

«Олімпійське лелеченя». Фінал. Команда «Олімпійці» (Южне). Презентація. ВІДЕО

 (зйомка на мобільний телефон)

  

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live