Команда «Олімпійці» авторської школи Гузика міста Южне зайняла четверте місце у фінальній частині Всеукраїнського масового заходу «Олімпійське лелеченя». Южненці набрали 33 очки за підсумками 4-х видів, програвши лише вісім очок переможцю.

Як ми повідомляли, після двох видів програми южненці займали третє місце, ставши третіми в презентації та сьомими у вікторині, що дало в сумі 10 балів. У лідерів – команд Полтавщини та Івано-Франківщині – було по п’ять.

ДЕНЬ ТРЕТІЙ. ВОЛЕЙБОЛ

В третій та четвертий дні «Олімпійського лелеченя» в МДЦ «Артек» були заплановані змагання з волейболу – вид спорту, за який більше за інших переживала керівник команди Світлана Вишня. Хоча цьому виду і приділялося чимало часу при підготовці. 

Волейбольна команда складалася з трьох дівчаток та трьох хлопців, причому на кожну партію, де боротьба велася до 10-ти очок, виходив інший склад, щоб в грі були задіяні всі учасники. Зазвичай, на перший сет – найсильнішій склад,  на другий – другий склад, але з правом двох замін, на третій, в разі потреби, звісно, найсильнішій.

lelechenya site 0713 вересня. Розминка перед волейбольним турніром - з призером Олімпійських ігор з гандболу Оленою ЯЦЕНКО.

 

Після жеребкування кожна команда отримала свій номер, після чого була складена сітка, де кожний грав до двох поразок. Команда, яка програла один матч, далі йшла по так званій сітці «лузерів», через яку могла потрапити і в фінал.

На жаль, в цьому виді южненців спіткала невдача. Підвели власні помилки у вирішальні моменти. Обидва матчі були програні в трьох партіях, причому Черкаській області програли два очки на «більше-менше», а Кіровоградській – три. Як показав подальший розвиток подій, саме  невдача в цьому виді не дозволила южненським «Олімпійцям» перемогти в «Олімпійському лелечені»-2018. Для цього треба було виграти два матчі та потрапити у вісімку кращих.

ДЕНЬ П’ЯТИЙ. ЕСТАФЕТА

Четвертий день южненці відпочивали та набиралися сил перед заключним видом – комбінованою естафетою, де небезпідставно розраховували на перемогу. В цьому виді кожен з 12-ти учасників повинен був виконати свою задачу і чітко передати естафету. За словами Світлани Вишні, кожен з южненських олімпійців чітко знав свій маневр. На відбірковому етапі вони показали п’ятий результат з 25-ти команд, здолавши дистанцію за 1.33,19, і потрапили у вісімку кращих. Далі – за системою плей-офф. Кожний з кожним на виліт. На жаль, за «призи» не поборолися, у підсумку – шосте місце.

ПІДСУМКИ

Після ретельного підрахунку балів визначилося, що Одеська область фінішувала на четвертому місці. «Як Настя Тодорова на Олімпійських іграх в Ріо. «Дерев’яна медаль», - із сумом пожартувала Світлана Вишня.

33 бали набрали южненські «Олімпійці». У переможців – команди Полтавщини (Пирятин) – 25, у другого призера – команди Чернігівської області (Бахмач) – 26, у третього – сумчан – 30. 

ПРИЗИ

Тим не менш, свої нагороди южненські спортсмени в цей день все ж таки отримали: за третє місце в презентації. А ще могли отримати приз за «Прагнення до перемоги», адже дуже прагнули до перемогу в рік свого дебюту.

Втім, южненці налаштовані знов пройти такий шлях у фінал «Олімпійського лелеченя», але завершити його перемогою.

olimpiytsy medals 01

Нагадаємо, що Одеську області у фіналі «Олімпійського лелеченя-2018» у складі южненської команди «Олімпійці» представляли 12 учнів авторської школи Миколи Гузика 12-14-ти років: Дмитро РИБАЧЕНКО (30.11.2003), Вікторія КУШНІР (25.02.2004), Богдан ЧАРИКОВ (05.11.2005), Софія ОВЧИННИКОВА (11.05.2005), Дмитрий ЗАГОРНЯК (27.05.2005), Ярослав ШЕВЧЕНКО (26.09.2005), Дарина ХАРЧЕНКО (28.09.2005), Олександр ДОНЕЦЬ (21.09.2004), Поліна БОНДАРЕНКО (02.06.2004), Аліса ШУЦЬКА (20.12.2003), Анастасія ШАМАНАЄВА (07.04.2005), Іван ЯБЛУНІВСЬКИЙ (22.11.2005). Керівник команди – Світлана ВИШНЯ.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live