Команда южненської НВК (ЗОСШ №2) візьме участь у фінальному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя», який відбудеться в Міжнародному дитячому центрі «Артек» в Пущі-Водиці з 10 по 14 вересня. В минулому році у цьому заході брала участь інша южненська команда – авторської школи Гузика, яка посіла 4-е місце.

ЮЖНЕ В «АРТЕКУ»

Команда ЗОШ №2, яка у фіналі виступатиме під назвою «Іскорка» (керівник – Олександр БАЙТАЗ) спочатку перемогла на міському етапі, а потім і на обласному, випередивши команди Чорноморська (2-е місце), Малиновського (3-е місце), Київського та Приморського районів Одеси, а також колектив із Теплодару.

Як розповів керівник «Іскорки» Олександр Байтаз, підготовку до фіналу команда розпочала в перших числах серпня, приділяючи серйозну увагу кожному виду програми. «Ми налаштовані дуже серйозно», - відзначив вчитель фізкультури ЗОШ№2.

У фіналі заходу команди-учасниці, які представляють всі регіони України, традиційно змагатимуться в чотирьох видах: презентації, вікторині, волейболі та естафеті. Переможець визначається за найменшою сумою місць.

ЮЖНЕНСЬКІ ІСКРИ

У складі «Іскорки» в «Артек» відправилися: Яна БАЙТАЗ (2005), Катерина НЕСТЕРОВА (2007), Софія ГРИЩЕНКО (2005), Вероніка ПЕЧЕРНА (2006), Жанна РАХІМОВА (2007), Ірина ЧУМАК (2005), Іван БОЛТАВСЬКИЙ (2005), Дмитро ЛЮБАНЕЦЬ (2007), Володимир КУРЦЕБА (2006), Георгій КАМЕНЧУК (2006), Іван ДРОБОТ (2006) та Олексій ЧЕРНЕЦЬКИЙ (2005).

ОЛІМПІЙЦІ РАЗОМ ЗІ ШКОЛЯРАМИ

Урочисте відкриття відбудеться о 17.00 10 вересня. Участь в ньому президент НОК України, Олімпійський чемпіон з легкої атлетики Cергій БУБКА, призер Олімпійських ігор зі стрибків у воду Ілля КВАША та дворазова чемпіонка ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор у Буенос-Айресі з фехтування Катерина ЧОРНІЙ.

І вже до цього часу буде визначений переможець в першому виді програми – презентації.

Протягом тижня учасники не лише змагатимуться між собою, а й зустрічатимуться з уславленими і титулованими олімпійцями під час майстер-класів, ранкових зарядок тощо, а також – отримають корисні знання та поради під час освітніх лекцій. Вперше в історії проекту фінал заходу відбудеться за участю школярів зі Словаччини.

Також для юного покоління під час перебування в цьому живописному місці заплановано чимало цікавих заходів, направлених на підвищення інтересу до спорту, зокрема до його олімпійської складової.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live