Одеська фігуристка Анна ІВАНЧЕНКО (на фото зліва) стала срібною призеркою чемпіонату України в одиночному катанні. Це перша «жіноча» медаль національного чемпіонату з 1994 року, коли переможницею стала майбутня олімпійська чемпіонка Оксана БАЮЛ.

Ivanchenko site 0217-річна вихованка СДЮСШОР «Крижинка» (тренер – Олена ВОРОПАЄВА) стала другою і в короткій програмі з оцінкою 50,15, і в довільній (89,30), що принесло їй «срібло» - 139,34. Анна випередила бронзову призерку киянку Марину Жданович на 2,44 бали. За підсумками змагань одеська фігуристка виконала норматив майстра спорту України.

У змаганнях в одиночному катанні серед чоловіків 16-річний одесит Сергій СОКОЛОВ (тренер - Наталія МАЛКУШ) посів 5-е місце – 138,50. Він показав п’ятий результат в короткій програмі (46,75), в довільній – став 4-м (91,75), але це не дозволило піднятися в класифікації. Тим не менш, 5-е місце - кращий результат СОКОЛОВА на національному чемпіонаті. В минулому році він був 9-м (107,48).