Вихованці одеської КДЮСШ №1 завоювали три золоті медалі чемпіонату України серед юнаків та дівчат зі стрибків на батуті, який відбувся в Києві 3-6 червня (на фото: Андрій КУЧЕРЕНКО на 1-му місті, Олександр МОРОЗОВ - на 2-му).

МЕДАЛЬНІ ЗДОБУТКИ

Дворазовим чемпіоном України в категорії «2009-2010 р.н.» став Андрій КУЧЕРЕНКО (тренер – Іван КУЧЕРЕНКО) – він був першим в індивідуальних та синхронних стрибках, де компанію йому склав ще один одесит Олександр МОРОЗОВ. В особистих стрибках чемпіон набрав 48,50 бали, випередивши свого напарника, який став срібним призером, на 4,4 бали (44,09). У синхронних стрибках боротьба була набагато напруженою – перевага одеситів над дуетом Давид Сандомирський/ Сергій Діденко (Харків/ Миколаїв) склала лише 0,3 бали (36,65 проти 36,35).

batut yunaki 02

ПОРУЧ З П’ЄДЕСТАЛОМ

Ще в чотирьох видах програми спортсмени Одеської області вийшли у фінал, але на п’єдестал не піднялися. Так в командних турнірах одеські спортсмени стали четвертими: хлопці (Андрій КУЧЕРЕНКО, Олександр МОРОЗОВ, Андрій БУЧАЦЬКИЙ) набрали 127,32, відставши 2,5 бали від бронзових призерів (Миколаївської області), дівчата (Марія БРАГАР, Владислава КОНОНЕНКО, Антоніна АНДРОСОВА, Ніколєтта ДОЦЕНКО) – програли 3-му місцю лише один бал – 128,63 проти 129,69 у киян.

У змаганнях дівчат у віковій категорії «2009-2010 р.н.» Владислава КОНОНЕНКО стала 4-ю, програвши 3-й сходинці лише 0,24 бали – 43,14 проти 42,90 у киянки Владислави Руденко. Ще одна одеситка – Марія БРАГАР посіла в цьому турнірі 5-е місце (42,50).

Дуже щільною вийшла боротьба у змаганнях із синхронних стрибків серед дівчат, де перша шістка вмістилася в діапазоні 0,92 бали. На жаль, шостими стали якраз одеситки – Марія БРАГАР/ Ніколєтта ДОЦЕНКО – 35,78. Інший одеський дует – Карина БИЧИНОК/ Владислава КОНОНЕНКО – став 10-м (34,53).

Нагадаємо, що всі спортсмени представляють КДЮСШ №1 (директор - Лілія БАКАЛЕНКО).