Чемпіонати світу та Європи

Захисник «Хіміку» Віталій ЗОТОВ та головний тренер южненської команди Віталій СТЕПАНОВСЬКИЙ візьмуть участь у відбіркових матчах чемпіонату Європи-2022 з баскетболу, які відбудуться найближчим тижнем.

Уродженець села Андріївка Білгород-Дністровського району Одеської області Юрій ЗАХАРЕЄВ вдруге поспіль став чемпіоном Європи серед молоді з боксу.

Уродженець села Андріївка Білгород-Дністровського району Юрій ЗАХАРЕЄВ здобув дві перемоги на молодіжному чемпіонаті Європи з боксу та вийшов у півфінал. Таким чином, представник «Колосу» вже гарантував собі медаль (фото: Юрій ЗАХАРЕЄВ зі своїм тренером Ігорем ЮРЕСКУЛОМ та тренерами збірної України)..

Баскетболістка одеської команди «Інтерхім-СДЮСШОР імені Літвака» Єлизавета МІТІНА напередодні другого циклу кваліфікації на Євробаскет-2021, де вона зіграє у складі збірної України, поспілкувалася з пресою.

Дві вихованки одеського баскетболу включені до заявки збірної України на відбіркові матчі чемпіонату Європи-2021 з баскетболу, які відбудуться цього тижня.

17-річний вихованець Одеської обласної ДЮСШ вітрильного спорту Оскар МАДОНІЧ став бронзовим призером чемпіонату Європи з вітрильного спорту в класі «Лазер Радіал», який завершився в Гданське 13 жовтня. Також він завоював срібну медаль в заліку серед спортсменів категорії «U21».

Тренер з пляжного волейболу КДЮСШ міста Чорноморська Тетяна СУХІНА дала оцінку виступу своїх підопічних Софії РИЛОВОЇ та Єви СЕРДЮК на чемпіонаті Європи (U-22), де вони посіли 4-е місце (фото: По ліву руку від тренера Єва СЕРДЮК, по праву - Софія РИЛОВА).

Вихованки КДЮСШ міста Чорноморська увійшли в топ-4 на третьому за останній місяць чемпіонаті Європи. 19-річна Софія РИЛОВА і 16-річна Єва СЕРДЮК посіли 4-е місце на чемпіонаті Європи (U-22), який завершився в турецькому Ізмірі.

Вихованки КДЮСШ міста Чорноморська Анна ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА та Дар’я РОМАНЮК завоювали срібні медалі чемпіонату Європи (U-18), який завершився в турецькому Ізмірі. Для цих спортсменок це перші медалі такого рівня.

Вихованки КДЮСШ міста Чорноморська Софія РИЛОВА та Єва СЕРДЮК, які завоювали бронзові медалі чемпіонату Європи (U20), прокоментували свій виступ на Євро.

Вихованки КДЮСШ міста Чорноморська Софія РИЛОВА та Єва СЕРДЮК завоювали бронзові медалі чемпіонату Європи (U20) з пляжного волейболу, який проходив в чеському Брно з 10 по 13 вересня.

Гандбольний клуб «Одеса» вдруге поспіль візьме участь в єврокубках. Одеська команда, яка посіла 4-е місце в чемпіонаті України-2020, стартує в Європейському Кубку (англ. – EHF European Cup, раніше – Кубок виклику)