Чемпіонати світу та Європи

Сьогодні ми відновлюємо рубрику «Подія місяця», і головною подією червня визнаємо срібну медаль Андрія ЯГОДКИ на чемпіонаті Європи, завойовану у командному турнірі.

Одеська шаблістка, заслужена майстриня спорту України Олена КРАВАЦЬКА (на фото: Третя справа - після перемоги в матчі за 3-е місце) стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи в командному турнірі, який завершився в Анталії. Вона завоювала медаль в день свого 30-річчя - 22 червня.

Одеський шабліст, заслужений майстер спорту України Андрій ЯГОДКА став срібним призером чемпіонату Європи в командному турнірі, який проходить в Анталії.

Спортсмени Одеської обласної федерації завоювали дві медалі на чемпіонаті Європи серед кадетів, юніорів і молоді, який відбувся в Празі 17-19 червня (фото: Чемпіон Європи серед юніорів-2021 Давид ЯНОВСЬКИЙ і його тренер Денис КРИЛОВСЬКИЙ).

Боксер із Андріївки Білгород-Дністровського району Одеської області Юрій ЗАХАРЄЄВ став бронзовим призером чемпіонату Європи. Змагання відбувалися 23-30 травня в Єревані.

Спортсмени Одеської обласної федерації карате завоювали 1 золоту і 1 бронзову медалі чемпіонату Європи, який проходив в турецькому Гізіантепі. Одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА стала чемпіонкою, Аніта СЕРЬОГІНА із Чорноморська – завоювала бронзу.

Чотири спортсмени Одеської області виступили на чемпіонаті Європи (U-18), який триває в Софії. Всі вони поступилися на чвертьфінальній стадії змагань (на фото: Зліва направо - Анастасія КОВАЛЕНКО, Софія ЗАБУДСЬКА-НЕДЕЛЬЧО, Анастасія КРАМАРЕНКО, Джамал КУЛІЄВ).

До вашої уваги хайлайти переможного бронзового поєдинку Владлена КОЗЛЮКА на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби, який проходив в Будапешті з 28 березня по 3 квітня. Відзначимо, що бронза Владлена - це найвище досягнення в історії класичної боротьби Одеської області.

Одеський спортсмен Владлен КОЗЛЮК став бронзовим призером на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби, який завершився в Будапешті 3 квітня.

Одеський спортсмен Владлен КОЗЛЮК битиметься за бронзу в категорії «до 97 кг» на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби, який завершується у неділю в Будапешті.

Одеський спортсмен Владлен КОЗЛЮК дізнався свого першого суперника на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби. Змагання в цьому виді боротьби стартували в Будапешті 1 квітня.

Одеський спортсмен Владлен КОЗЛЮК вперше виступить на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби. Змагань в цьому виді боротьби стартують в Будапешті 1 квітня.

Уродженець села Андріївка Білгород-Дністровського району Одеської області, чемпіон світу Юрій ЗАХАРЄЄВ втретє став переможцем чемпіонату Європи (U-22) з боксу. Турнір проходив у хорватському місті Порек.

Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live