Чемпіонати світу та Європи

Одеський борець греко-римського стилю Микола КРИСОВ завоював ліцензію на участь у ІІ Європейських іграх. Вихованець Олега СІМОЧКІНА добився цього завдяки тому, що посів 7-е місце на чемпіонаті Європи, який проходив в Бухаресті 8-14 квітня

ЄВРОПЕЙСЬКІ БАТАЛІЇ

В категорії «до 97 кг» Микола КРИСОВ, для якого це був третій чемпіонат Європи, переміг в кваліфікації француза Мелоніна Нумонві (6:4), в 1/8 фіналу – німця Рамсіна Азізіра – 3:3 (3:1 – за технічними балами), але в чвертьфіналі поступився фіну Маті Куосманену – 7:11. Вже на початку поєдинку одесит пропустив кілька кидків і через дві хвилини програвав 0:7. Але вже за хвилину майже відігрався, кинувши суперника на спину. 6:7 – в першому періоді. За хвилину другого періоду фін провів кілька результативних дій, Микола КРИСОВ – набрав лише очко. 7:11. За дві хвилини, які залишилися, всі спроби одеського борця переломити хід поєдинку не привели до успіху. Рахунок не змінився.

В разі виходу Куосманена у фінал Микола КРИСОВ мав би можливість виступу у втішному раунді, але фінський борець у півфіналі програв, а в підсумку завоював бронзову нагороду.

Одеський борець посів 7-е місце, що принесло Україні путівку на ІІ Європейські ігри (таке право отримували всі борці із топ-15).

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ НА ІІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ІГРАХ

Як ми повідомляли, путівки в Білорусію вже завоювали представники одеські стендовики Микола МІЛЬЧЕВ та Ірина МАЛОВІЧКО, майстер кульової стрільби Анна ІЛЬІНА, каратистки – одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА та Аніта СЕРЬОГІНА із Чорноморська, а також борець вільного стилю Василь МИХАЙЛОВ. Втім, і МИХАЙЛОВ, і КРИСОВ завоювали ліцензію для країни, тож ії треба буде ще матеріалізувати для себе. Відбір, принаймні серед «вільників», відбудеться на крупному міжнародному турнірі в Києві в травні місяці.

Важкоатлетка із Чорноморська Анастасія ЛИСЕНКО завоювала три срібні медалі чемпіонату Європи, який проходив в Батумі. Вона піднімалася на другу сходинку п’єдесталу за підсумком змагань в ривку, поштовху та за сумою вправ.

Спортсмен із Одеської області Василь МИХАЙЛОВ посів 5-е місце на чемпіонаті Європи з боротьби в Бухаресті. Цей результат приніс 23-річному борцю путівку на ІІ Європейські ігри (на фото: Василь МИХАЙЛОВ - у синьому тріко - у поєдинку за 3-е місце).

Спортсмени Одеської області успішно стартували на чемпіонаті Європи з боротьби: Семен РАДУЛОВ посів 5-е місце, а Василь МИХАЙЛОВ побореться за «бронзу».

Чотири спортсмени Одеської області візьмуть участь у чемпіонаті Європи з боротьби, який відбудеться у Бухаресті з 8 по 14 квітня (на фото: Учасник Євро-2019, борець вільного стилю Володимир БУРУКОВ та його тренер Георгій ЯБАНЖИ).

20-річна одеська фехтувальниця Маргарита СМІРНОВА увійшла в топ-16 чемпіонату світу серед юніорів, який відбувається польському місті Торунь. Це найкращий результат в кар’єрі представниці ШВСМ «Олімпієць».

Триразова чемпіонка Європи з карате одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА, яка з останнього Євро привезла не тільки «золото», а ще й ліцензію для участі в ІІ Європейських іграх, поділилася враженнями від змагань. Бесіда відбувалася на Думській площі після вручення премії «Спортивна столиця»-2018.

Спортсмени Одеської області завоювали три медалі чемпіонату Європи з карате, який відбувся в іспанській Гвадалахарі. Одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА та Аніта СЕРЬОГІНА з Чорноморська стали чемпіонками в командному куміте, а СЕРЬОГІНА ще й завоювала «бронзу» в особистому куміте (на фото: 30 березня. Гвадалахара. Анжеліка ТЕРЛЮГА та Аніта СЕРЬОГІНА - на вищій сходинці п’єдесталу чемпіонату Європи - друга та третя справа).

Всі три спортсменки Одеської області, які беруть участь в Євро-2019 з карате, за підсумками першого дня змагань здобули право поборотися за бронзові медалі. Цього добилися одеситки Анжеліка ТЕРЛЮГА, Анастасія СТЕПАШКО та Аніта СЕРЬОГІНА з Чорноморська.

Шість спортсменів Одеської області візьмуть участь у чемпіонаті Європи з карате, який відбудеться в іспанський Гвадалахарі 28-31 березня. Відзначимо, що Євро-2019 є заключним етапом відбору на ІІ Європейські ігри (на фото: Анжеліка ТЕРЛЮГА) у фіналі переможного Євро-2018 проти Александри Хасані).

Одеський спортсмен Владлен КОЗЛЮК став бронзовим призером молодіжного чемпіонату Європи з греко-римської боротьби, який триває в сербському місті Новий Сад. Одеський борець вдруге поспіль піднявся на п’єдестал молодіжного Євро – в минулому році він завоював срібну медаль (на фото  Владлен КОЗЛЮК та його тренери - Ігор МОЇСЕЄВ  та Андрій ДЕРКАЧ)

Одеський спортсмен Владлен КОЗЛЮК битиметься за бронзову медаль молодіжного чемпіонату Європи з боротьби, який триває в сербському місті Новий Сад. Нагадаємо, що цей 21-річний борець греко-римського стилю входить у число кандидатів на участь в Олімпіаді-2020

Одеські спортсмени Магaмед ЗАКАРІЄВ та Владлен КОЗЛЮК візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з боротьби, який розпочався в сербському місті Нові-Сад.

Одеський спортсмен Максим КАСАТКІН став 5-м на чемпіонаті Європи серед кадетів, юніорів та молоді з карате, який відбувся датському Ольборзі. Це найкращий результат каратистів Одеської області на цих змаганнях.