Чемпіонати світу та Європи

Вихованки КДЮСШ міста Чорноморська Анна ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА та Дар’я РОМАНЮК завоювали срібні медалі чемпіонату Європи (U-18), який завершився в турецькому Ізмірі. Для цих спортсменок це перші медалі такого рівня.

Вихованки КДЮСШ міста Чорноморська Софія РИЛОВА та Єва СЕРДЮК, які завоювали бронзові медалі чемпіонату Європи (U20), прокоментували свій виступ на Євро.

Вихованки КДЮСШ міста Чорноморська Софія РИЛОВА та Єва СЕРДЮК завоювали бронзові медалі чемпіонату Європи (U20) з пляжного волейболу, який проходив в чеському Брно з 10 по 13 вересня.

Гандбольний клуб «Одеса» вдруге поспіль візьме участь в єврокубках. Одеська команда, яка посіла 4-е місце в чемпіонаті України-2020, стартує в Європейському Кубку (англ. – EHF European Cup, раніше – Кубок виклику)

Гравці одеських команд розпочали у складі чоловічої та жіночої збірних України з баскетболу 3х3 розпочали в рідному місті підготовку до чемпіонату Європи. Збори відбуваються на стадіоні «Динамо» (9 липня. Стадіон "Динамо". Одеські баскетболістки у складі молодіжної збірної України з баскетболу 3х3: Юлія МУСІЄНКО - №18, Єлизавета МІТІНА - №4 та Ганна СУГАК - №22).

Рівно 5 років веслувальники Одеської області досягли найвищого в історії успіху на чемпіонатах Європи, завоювавши 3 медалі. До вашої уваги сюжет програми «О,Спорт!» (7 канал, автор – Микола АЛЄКСЄЄВ) з коментарями героїв.

Рівно 5 років тому веслувальники Одеської області завоювали три медалі на чемпіонаті Європи, який проходив в чеському Рачіце 1-3 травня. Це був найкращий виступ спортсменів регіону в історії цих змагань (на фото: 2 травня 2015 року. Рачіце. Южненська байдарочниця Анастасія ТОДОРОВА - срібна призерка Євро, перша зліва).

Як ми повідомляли, одеський спортсмен Ігор ЛАГУНОВ став переможцем чемпіонату Європи серед молоді з карате, який проходив в Будапешті. До вашої уваги кращі моменти фінального бою проти чорногорця Предрага Смоловича, а також церемонія нагородження переможця.

Одеський спортсмен Ігор ЛАГУНОВ став переможцем чемпіонату Європи серед молоді,  який проходив в Будапешті. Таким чином, представники Одеської обласної федерації карате завоювали 2 медалі на Євро-2020.

Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской области