Чемпіонати світу та Європи

Важкоатлетка із Чорноморська Анастасія ЛИСЕНКО завоювала три срібні медалі чемпіонату Європи, який проходив в Москві. Вихованка Юрія КУЧІНОВА завоювала нагороди в категорії «+87 кг» - в окремих вправах (у ривку і поштовху) та за сумою двоборства.

Одеські шаблісти Іван ГАЙСІН і Валерія МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКА візьмуть участь в чемпіонаті світу серед кадетів і юніорів з фехтування, який відбудеться в Каїрі з 3 по 11 квітня. Ці спортсмени дебютують у змаганнях такого рівня.

Став відомий склад збірної України матчу Кубку Біллі Джин Кінг зі збірної Японії, який відбудеться в Чорноморську 16-17 квітня на грунтових кортах «Elite Tennis Club». Про це повідомила пресслужба Федерації тенісу України.

Одеська спортсменка Анна ІЛЬІНА, яка входить в число кандидатів на участь в Олімпійських іграх-2020, завоювала срібну медаль на етапі Кубку світу в Нью-Делі. Вона завоювала нагороду у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень.

Одеські спортсменки Олена КРАВАЦЬКА і Аліна КОМАЩУК візьмуть участь в етапі Кубку світу з фехтування на шаблях, який є останнім етапом відбору на Олімпійські ігри. Змагання відбудуться в Будапешті 11-14 березня.

Знімальна група ТК «Репортер» (журналіст – Тетяна БОРУМБЕЙ, оператор – Герасим ОЛЕСЄНКОВ) побувала на стенді в Новій Долині, де поспілкувалася з олімпійським чемпіоном Миколою МІЛЬЧЕВИМ та його вихованкою Іриною МАЛОВІЧКО, яка вже відібралася на Ігри-2020. Цікавий сюжет про такий екзотичний для пересічного глядача вид спорту як стендова стрільба – до вашої уваги.

Олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ повернувся із Каїру, де став переможцем Кубку світу, і дав стисле інтерв’ю пресслужбі відділення НОК України в Одеській області.

Як ми повідомляли, одеський стрілець, олімпійський чемпіон зі стендової стрільби, голова відділення НОК України в Одеській області Микола МІЛЬЧЕВ переміг на етапі Кубку світу в Каїрі. До вашої уваги відеоролик, присвячений найвагомішій перемозі українського спорту в 2021-му.

Спортсмени Одеської області завоювали три медалі (1 срібну і 2 бронзові) на чемпіонаті України в закритому приміщенні серед юніорів з легкої атлетики, який відбувся в Сумах.

Чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї, який планувалося провести з 26 лютого по 6 березня у фінському місті Лохья, скасовано у зв'язку пандемією коронавірусу. Про це повідомив сайт Європейської федерації стрільби.

Одеський борець Василь МИХАЙЛОВ, який є кандидатом на участь в Олімпійських іграх, прокоментував в інтерв’ю сайту Асоціації спортивної боротьби України свій виступ на індивідуальному Кубку світу. Нагадаємо, в Белграді він став бронзовим призером.

Одеський борець вільного стилю Василь МИХАЙЛОВ став бронзовим призером індивідуального Кубку світу, який відбувся в Белграді. Уродженець селища Тарутине Болградського району додав цю нагороду до бронзи чемпіонату Європи, яку завоював у лютому цього року.

Захисник «Хіміку» Віталій ЗОТОВ та головний тренер южненської команди Віталій СТЕПАНОВСЬКИЙ візьмуть участь у відбіркових матчах чемпіонату Європи-2022 з баскетболу, які відбудуться найближчим тижнем.