Чемпіонати світу та Європи

Вихованці одеської СДЮШОР «Динамо» Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ та Анастасія ХОМІНА візьмуть участь у чемпіонаті світу серед юніорів з плавання, який відбудеться 20-25 серпня в Будапешті. Це перший виступ спортсменів на змаганні такого рангу.

Одеський спортсмен Костянтин ПАВЛЕНКО став п’ятим на чемпіонаті світу зі скелелазіння, який триває в японському місті Хатіодзі, що в 40 км від Токіо. Він добився цього результату в дисципліні «швидкість».

Одеський боксер Іван СТЕПУЛЕНКО став бронзовим призером чемпіонату Європи серед школярів, який проходив в Тбілісі. Таким чином, одеські спортсмени завоювали на цьому Євро три медалі - як ми повідомляли, медалістами також стали Валерія ТЕЛЬПІС та Анастасія КРАМАРЕНКО (Фото facebook.com/EuropeanBoxingConfederation)

Одеський спортсмен Костянтин ПАВЛЕНКО візьме участь у чемпіонаті світу зі скелелазіння, на якому будуть визначені перші володарі олімпійських ліцензій. Змагання відбудуться у місті Хатіодзі, що в 40 км від Токіо, з 11 по 21 серпня.

Дві одеські спортсменки піднялися на п’єдестал чемпіонату Європи серед школярів з боксу, який триває в Тбілісі. Валерія ТЕЛЬПІС – стала срібним призером, Анастасія КРАМАРЕНКО – завоювала бронзову медаль.

Керівництво Одеської облдержадміністрації привітало одеських тренерів та спортсменів з успішним виступом на чемпіонаті світу з таїландського боксу Муей тай. Одеські спортсмени завоювали золоту, срібну та бронзову медалі, а збірна України, яку очолює Павло ЄВТУШЕНКО посіла 3-е місце в загальнокомандному заліку.

Одеський спортсмен Григорій ІЛЬЧИШИН став володарем молодіжного Кубку Європи-2019 зі скелелазіння в дисципліні «швидкість». Він набрав 265 очок за сумою трьох етапів у віковій категорії «2004-2005ррн.».

Одеські спортсмени завоювали 7 медалей на І Європейських студентських іграх з єдиноборств «Combat Games», які відбулися в Загребі. Шість медалей в активі каратистів, одна – у представників ще одного олімпійського виду спорту – тхеквондо ВТФ (на фото: Чемпіон Ігор - Дмитро ГОВОРУН).

Веслувальники южненського ФСК «Хімік» Микола ОЧКУР та Юрій ГАЛКІН посіли 6-е місцe на чемпіонаті світу серед молоді (U-23), який проходив в румунському місті Пітешті. Вони досягли цього результату в олімпійському виді.

Спортсмен із Кам’янки Ізмаїльського району Одеської області Віктор ТАШОГЛО став бронзовим призером чемпіонаті світу серед кадетів з вільної боротьби. Змагання відбуваються в Софії (на фото: 31 липня. Софія. Віктор ТАШОГЛО та його тренер Іван ПЕТКОВ)

Як ми повідомляли, гандбольна команда «Одеса» вчетверте поспіль стала найсильнішою на континенті, здобувши перемогу на Європейських іграх майстрів в Турині. Після повернення із Італії президент Федерації гандболу Одеської області, один з гравців чемпіонської команди Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ поділився враженнями про переможний вояж.

Як ми повідомляли, гандбольна команда «Одеса» на чолі з президентом Одеської обласної Федерації гандболу Сергієм ГРИНЕВЕЦЬКИМ стала переможцем Європейських ігор майстрів. У понеділок ввечері чемпіонів в аеропорту Одеса вітали начальник управління Одеської ОДА Валентина КОЛЬЧАК, голова відділення НОК України в Одеській області Микола МІЛЬЧЕВ та, звісно, рідні та близькі переможців.

Гандбольна команда «Одеса» вчетверте поспіль стала найсильнішою командою Європи. На Європейських іграх майстрів, які відбулися в Турині, одесити на чолі з президентом Одеської обласної Федерації гандболу Сергієм ГРИНЕВЕЦЬКИМ здобули п’ять вікторій в п’яти матчах у віковій категорії «+50».

Вихованець «Elite tennis club» (Чорноморськ) Олександр ПОНОМАР увійшов у топ-8 на чемпіонаті Європи (U-14), який проходив в чеському місті Мост. У парному розряді він разом з харків’янином Андрієм Зімнохом поступився у чвертьфіналі лише майбутнім чемпіонам (на фото: зліва направо - Олександр ПОНОМАР, тренер та капітан збірної Денис ПУМЕ, Андрій Зімнох).