Олімпійський день

На Олімпійському дні-2020 в Одесі, як відомо, були присутні діти дворазової олімпійської чемпіонки Маргарити НІКОЛАЄВОЇ – Віктор НІКОЛАЄВ та Дар’я МОРОЗОВА, а також онук Дмитро. Дуже цікаво в бесіді із ії сином було дізнатися цікаві моменти біографії легендарної одеської спортсменки.

Срібна призерка Олімпійських ігор у змаганнях з волейболу Любов РУДОВСЬКА поділилася враженнями від Олімпійського дня, який відбувся на одеському стадіоні «Динамо»:

Програма 7-го каналу «О,Спорт!» (автор - Микола АЛЄКСЄЄВ) повністю присвятила черговий випуск спортивному святу, яке відбулося на стадіоні «Динамо». Нагадаємо, що в заході взяли участь легенди одеського спорту, володарі олімпійських ліцензій та кандидати на участь в Іграх-2020, а також юні спортсмени.

Один з найтитулованіших спортсменів в історії одеського спорту, дворазовий олімпійський чемпіон з веслування Сергій ПЕТРЕНКО поділився враженнями від Олімпійського дня, який відбувся на одеському стадіоні «Динамо»:

На одеському стадіоні «Динамо» відсвяткували Олімпійський день. Головне спортивне свято Одеської області відбулося в рамках онлайн-естафети Олімпійського дня 2020 року, яка проходить в Україні.

Дворазова олімпійська чемпіонка, володарка срібної та бронзової медалей Ігор-1992 гімнастка Тетяна ГУЦУ привітала спортсменів Одеської області та України з олімпійським днем. Вихованка СДЮШОР СКА є найтитулованішим олімпійцем в історії одеського спорту.

Як ми повідомляли, в Лиманському районі Одеської області широко відзначили олімпійський день. До вашої уваги фоторепортаж про ці масові спортивні заходи, які, нагадаємо, відбулися в 22-х навчальних заходах району.

Олімпійський чемпіон 1972 року Яків ЖЕЛЕЗНЯК вже багато років бере участь у святкуванні олімпійського дня і кожного разу це свято залишає тільки гарні враження, заряджає позитивною енергією:

Срібна призерка Олімпійських ігор-2016 фехтувальниця Олена КРАВАЦЬКА, яка була присутня на олімпійському дні разом із своїм півторарічним сином, поділилася своїми враженнями про це яскраве спортивне свято (на фото: справа - голова відділення НОК України в Одеській області Микола МІЛЬЧЕВ, зліва - заслужений працівник фізкультури та спорту України Юрій ПОВОЛОЦЬКИЙ):

Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live