Олімпійський день

Як повідомляли, в Чорноморську відбувся тенісний турнір, присвячений Олімпійському дню. До вашої уваги фоторепортаж про цей цікавий захід, де нагадаємо брали участь голова відділення НОК України в Одеській області Микола МІЛЬЧЕВ і мер міста Василь ГУЛЯЄВ.

Більше 500 чоловік взяли участь в наймасовішій спортивній події в Одесі – Олімпійському дні, який проводиться щорічно з нагоди створення Міжнародного олімпійського комітету. Захід відбувся в традиційній локації – парку перемоги, навпроти палацу спорту.

19 червня у Парку перемоги відбулася наймасовіша спортивна подія в нашому місті – Олімпійський день, який проводиться щорічно з нагоди створення Міжнародного олімпійського комітету.

19 червня у Парку перемоги відбудеться наймасовіша спортивна подія в нашому місті Олімпійський день, який проводиться щорічно з нагоди створення Міжнародного олімпійського комітету.

На Олімпійському дні-2020 в Одесі, як відомо, були присутні діти дворазової олімпійської чемпіонки Маргарити НІКОЛАЄВОЇ – Віктор НІКОЛАЄВ та Дар’я МОРОЗОВА, а також онук Дмитро. Дуже цікаво в бесіді із ії сином було дізнатися цікаві моменти біографії легендарної одеської спортсменки.

Срібна призерка Олімпійських ігор у змаганнях з волейболу Любов РУДОВСЬКА поділилася враженнями від Олімпійського дня, який відбувся на одеському стадіоні «Динамо»:

Програма 7-го каналу «О,Спорт!» (автор - Микола АЛЄКСЄЄВ) повністю присвятила черговий випуск спортивному святу, яке відбулося на стадіоні «Динамо». Нагадаємо, що в заході взяли участь легенди одеського спорту, володарі олімпійських ліцензій та кандидати на участь в Іграх-2020, а також юні спортсмени.

Один з найтитулованіших спортсменів в історії одеського спорту, дворазовий олімпійський чемпіон з веслування Сергій ПЕТРЕНКО поділився враженнями від Олімпійського дня, який відбувся на одеському стадіоні «Динамо»:

На одеському стадіоні «Динамо» відсвяткували Олімпійський день. Головне спортивне свято Одеської області відбулося в рамках онлайн-естафети Олімпійського дня 2020 року, яка проходить в Україні.

Дворазова олімпійська чемпіонка, володарка срібної та бронзової медалей Ігор-1992 гімнастка Тетяна ГУЦУ привітала спортсменів Одеської області та України з олімпійським днем. Вихованка СДЮШОР СКА є найтитулованішим олімпійцем в історії одеського спорту.

Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live