ЄЮОФ

В Одесі відбулася всеукраїнська церемонія «Свято олімпійського прапору» з нагоди проведення XVI Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який відкрився в Італії 21 січня. До вашої уваги фоторепортаж про захід, який був проведений відділенням НОК України в Одеській області спільно зі СДЮСШОР «Крижинка» з фігурного катання.

В Одесі відбулася всеукраїнська церемонія «Свято олімпійського прапору» з нагоди проведення XVI Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який відбудеться в Італії (21-28 січня). Захід був проведений відділенням НОК України в Одеській області спільно зі СДЮСШОР «Крижинка» з фігурного катання.

Тренери одеських фігуристів-учасників Європейського юнацького олімпійського фестивалю (21-27 січня, Італія) Валентина МИНЗАТ і Ірина КЛАНЦАТ підбили підсумки виступу своїх вихованців на цьому масштабному спортивному форумі.

Одеські фігуристи Марк КУЛІШ і Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО завершили свій виступ на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який фінішує сьогодні в італійському регіоні Фріулі-Венеція-Джулія.

Одеські фігуристи Марк КУЛІШ і Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО стартували на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який триває в італійському регіоні Фріулі-Венеція-Джулія.

Одеські фігуристи Марк КУЛІШ і Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО стартують сьогодні на  Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який триває в італійському регіоні Фріулі-Венеція-Джулія. Пряма трансляція - eoctv.org/live.

Вихованка СДЮСШОР «Крижинка» Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО завоювала бронзову медаль на турнірі «Edusport Trophy 2023» в румунському Отопені – останньому старті перед Європейським юнацьким олімпійським фестивалем, який розпочинається вже 21 січня.

Одеські фігуристи Марк КУЛІШ і Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО візьмуть участь в Європейському юнацькому олімпійському фестивалі. Змагання відбудуться 21-28 січня в регіоні Фріулі-Венеція-Джулія (Італія).

Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live