Національні змагання

Минулого тижня ми повідомляли, що 12-річна Поліна ТКАЧЕНКО стала переможницею чемпіонату України у стрільбі із луку серед кадетів. Днями спортсменка, яка завоювала перше золото для Одеси в олімпійському луку, починаючи з 2010-го року, разом зі своїм тренером Валерією ТКАЧЕНКО стали гостями студії «Репортер» (ведучий – Дмитро БОГОМОЛОВ).

Дзюдоїстки збірної Одеської області Вікторія БАЛЬЖИК (на фото: друга справа) та Валерія ОКУЛОВА завоювали бронзові медалі чемпіонату України серед молоді, який відбувся в Сумах 19 лютого. Цікаво, що Вікторія, передусім, відома своїми успіхами в самбо – вона бронзова призерка молодіжного чемпіонату Європи та срібна призерка чемпіонату світу серед кадетів.

Одеські спортсмени завоювали дві медалі Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики на призи заслуженого майстра спорту України Юрія БІЛОНОГА у приміщенні серед юнаків та дівчат 2002-2003рр.н, який відбувся в Сумах (на фото: Одесит Ростислав ГРИГОР’ЄВ на першій сходинці п’єдесталу)

Одеська команда «Evolution» довела переможну серію у вищій лізі чемпіонату України з настільного тенісу до 26-ти матчів. У третьому турі, який проходив у Львові 14-17 лютого, одеситки здобули 7 перемог в 11-ти матчах, у іншої одеської команди «Інваспорт» - 5 вікторій (на фото: 1-й номер команди «Evolution» Наталія АЛЕКСЄЄНКО).

Спортсмени із Чорноморська Марк КУЗНЕЦОВ та Валентин НОВІКОВ (на головному фото) стали переможцями зимового чемпіонату України з метань серед юніорів (U-20), який проходив 15-17 лютого в Мукачеві.

Юні одеські спортсмени завоювали чотири медалі етапу всеукраїнських змагань «Дитяча фехтувальна ліга Миронюка», які відбулися в Києві. Чемпіонкою у змаганнях щаблісток стала 9-річна Анна СУВОРОВА, яка, починаючи з 2018 року, програла лише один поєдинок на дев’яти всеукраїнських змаганнях.

В басейні одеського спорткомплексу «Динамо» відбулася Відкрита зимова першість однойменного СДЮСШОР серед юнаків з плавання, за підсумками якої був визначений склад збірної Одеської області на юнацькому чемпіонаті України.

12-річна Поліна ТКАЧЕНКО принесла Одесі першу золоту нагороду чемпіонату України в олімпійському луку, розпочинаючи з 2010-го року. Долю ії перемоги в особистому турнірі серед кадетів (2005 р.н. та молодше) вирішили кілька міліметрів.

Збірна Одеської області завоювали п’ять медалей жіночого чемпіонату України з боксу (у всіх вікових категоріях), який відбувся в Харкові. Три спортсменки стали переможницями змагань (фото: Анастасія КРАМАРЕНКО стає чемпіонкою України)

Збірна Одеської області завоювала дві золоті медалі на чемпіонаті України із синхронного плавання, який проходив в Харкові з 6 по 8 лютого в Харкові. Обидві нагороди завойовані в дисципліні «мікст» (фото: Чемпіони України в "довільному" міксті Дмитро МЕЙ/ Євгенія СТРЕЛЬЦОВА)

22-річний одеський спортсмен Роман КОКОШКО став бронзовим призером чемпіонату України у закритих приміщеннях, який розпочався в Сумах. Ці змагання є відбірковими на чемпіонат Європи.

12-річна вихованка СДЮСШОР «Крижинка» фігурного катання Єва ШУЛЬГА, яка стала бронзовою призеркою чемпіонату України серед юніорів (до 19-ти років), поділилася своїми враженнями про найбільшу успіх в своїй кар’єрі та планами на майбутнє (фото: Київ. 5 лютого. Єва ШУЛЬГА з тренером-хореографом Наталією КАРПІЧ після завоювання нагороди юніорського чемпіонату України).

Спортсмени Одеської області завоювали чотири медалі на чемпіонаті України серед юніорів з легкої атлетики, який проходив в Сумах 4-5 лютого (на фото: Срібний призер змагань Владислав ШЕПЄЛЄВ).

12-річна вихованка СДЮСШОР «Крижинка» фігурного катання Єва ШУЛЬГА стала бронзовим призером чемпіонату України серед юніорів (до 19-ти років), який відбувається в Києві. Це був перший «дорослий» старт талановитої одеситки (фото: Єва ШУЛЬГА  зі своєю першою медаллю юніорських змагань).