Національні змагання

Столична команда «Domino’s Pizza» стала переможцем чемпіонату України з пляжного футболу серед жіночих команд, який пройшов минулого уїк-енду в Одесі за підтримки відділення НОК України в Одеській області. Киянки лише в додатковий час здолали ФК «Мрія-2006» із Ананьїва, який вдруге поспіль срібним призером чемпіонату.

Кандидат на участь в Олімпійських ігор-2020, каноїстка южненського ФСК "Хімік" Юлія КОЛЕСНИК відповіла на питання пресслужби ФКУ напередодні особистого чемпіонату України пам’яті Вячеслава СОРОКІНА, який стартує 30 липня в Дніпрі.

Спортсмени Одеської області завоювали 24 медалі на XIII всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «На призи олімпійських чемпіонів Одещини» серед юнаків та дівчат 2003 р.н. і молодше, які відбулися в місті Чорноморську. Змагання пройшли за підтримки відділення НОК України в Одеській області.

Спортсмени збірної Одеської області завоювали 7 медалей на першому етапі Кубку України, який відбувся в Дніпрі 24-25 липня. В активі одеських плавців 3 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди (Юрій КОСЯН та Вадим НАУМЕНКО традиційно увійшли в призові трійки).

25-26 липня в Одесі відбудеться чемпіонат України з пляжного футболу серед жіночих команд. Змагання в Центрі пляжних видів спорту (14-а станція Великого Фонтану) пройдуть за підтримки відділення НОК України в Одеській області (на фото: Срібний призер чемпіонату України-2019 - ФК «Мрія-2006» із Ананьїва)

Тренерка КДЮСШ міста Чорноморська Тетяна СУХІНА відповіла на питання пресслужби відділення НОК України в Одеській області за підсумками чемпіонату України (U-20) з пляжного волейболу, де дві ії пари вийшли у фінал (21 липня. Запоріжжя. Тетяна СУХІНА - в центрі).

Спортсмени Одеської області завоювали повний комплект медалей на чемпіонаті України (U-20) з пляжного волейболу, який проходив в Запоріжжі 19-21 липня. Чемпіонки України Софія РИЛОВА та Єва СЕРДЮК (на фото) завоювали право виступати на чемпіонаті Європі в цій віковій категорії (9-13 вересня, Брно).

Спортсменки южненського ФСК «Хімік» Олександра ТКАЧЕНКО та Марія ЗЕНКІНА взяли участь в підготовчому зборі національної жіночої збірної України, який триває в Южному (на фото: ФСК "Олімп". Марія ЗЕНКІНА та Олександра ТКАЧЕНКО - 3-я та 4-а зліва в першому ряду) .

Вихованці КДЮСШ міста Чорноморська Савелій УШАКОВ та Єгор СКРИПНИЧЕНКО стали переможцями чемпіонату України (U-14) з пляжного волейболу, який відбувся в Чернігові 10-12 липня.

Спортсмен «Elite tennis club» (Чорноморськ) Олександр ПОНОМАРЬ (на фото: зліва) став чемпіоном України серед юніорів (U-16). Змагання проходили на грунтових кортах Міжнародної тенісної академії в Пущі-Водиці.

Одеська команда «КРЕДО-1963» стала переможцем відкритого турніру з регбі-7, участь в якому взяли вісім команд з південних регіонів України. Змагання відбулися на стадіоні «Академія спорта» 11 липня.

Одеський боксер Цотне РОГАВА, який є кандидатом на участь в Олімпійських іграх-2020, активно готується до головного національного старту року – чемпіонату України.

Провідні пловці Одеської області візьмуть участь в першому етапі Кубку України, який відбудеться в Дніпрі 24-25 липня. Це буде перший національний старт після чотиримісячної перерви (на фото, зліва направо: Юрій КОСЯН та Вадим НАУМЕНКО)

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской области