Національні змагання

Одеські спортсмени завоювали 8 медалей на 5-му етапі всеукраїнських змаганнях юних фігуристів, юнаків та дівчат, який відбувся в Харкові. Змагання продовжувалися лише два дні замість чотирьох – через вторгнення Росії в України вони були перервані.

Одеські спортсмени завоювали 11 медалей завоювали на чемпіонаті України серед юніорів і молоді з плавання, який відбувся в Дніпрі 17-20 лютого (На фото: Спортсмени і тренери збірної Одеської області, які відзначилися на змаганнях в Дніпрі).

17-річний одеський спортсмен Іван ТКАЛЕНКО завоював 3 медалі (1 золота і 2 срібні) на відкритому зимовому чемпіонаті України з кульової стрільби (гвинтівка), який відбувся у Львові.

Клуб Одеської обласної федерації карате СК «Катана порт Чорноморськ» став переможцем турніру української Прем’єр-ліги «Kharkіv open», в якому взяли участь 1118 каратистів із 6-ти країн.

Збірна Одеської області завоювала дві медалі на чемпіонаті України в приміщенні серед юнаків 2005-2006 років народження (U-18) з легкої атлетики, який відбувся в Сумах 4-6 лютого.

Спортсмени Одеської області завоювали 6 медалей, з яких 2 золоті, на чемпіонаті України з боксу (U-22), який проходив в Тернополі (на фото: Тернопіль. Чемпіони України Ілля МЕЛЬНИЧУК і Максим МОЛОДАН і тренерський штаб збірної Одеської області)

20-річний спортсмен із Чорноморська Владислав ШЕПЕЛЄВ став переможцем командного чемпіонату України, який відбувся в Сумах 29-30 січня. Ця медаль стала єдиної для спортсменів Одеської області на цих змаганнях.

Одеські команди здобули 17 комплектів нагород у національних турнірах з «олімпійського» регбі в 2021-му році (на фото: Жіноча команда Одеси - володар Кубку України)

Вихованці КДЮСШ №13 завоювали дві медалі на чемпіонаті України серед юніорів з фехтування на шаблях, який відбувся в Києві: бронзу в особистому турнірі, срібло – в командному (на фото: Володар бронзової медалі Тімур ТЕРЗІ з тренером Олександром ВАСЮТІНИМ)

20-річний спортсмен із Чорноморська Владислав ШЕПЕЛЄВ став переможцем XXVІІ Всеукраїнських змагань з легкої атлетики в приміщенні «Різдвяні старти», які відбулися в Києві 8-9 січня. Це перша медаль спортсменів Одеської області в 2022-му році (на фото: 9 січня. Київ. Владислав ШЕПЕЛЄВ зі своїм тренером Сергієм ПОЛІНКОВИМ).

Одеські спортсмени завоювали 5 медалей, з яких 3 золоті, на всеукраїнських змаганнях серед шаблістів, які відбулися наприкінці грудня (на фото: В центрі - одеський фехтувальник Андрій ЯГОДКА - переможець змагань).