Національні змагання

Одеська жіноча команда «Evolution» довела переможну серію у клубному чемпіонаті України з настільного тенісу у вищій лізі до 22-х матчів. У другому турі, як і в першому, одеситки здобули 11 перемог в 11-ти матчах.

Вихованець СДЮСШОР «Динамо» Олексій ГРАБАРОВ став дворазовим чемпіоном України серед юнаків. Всього одеські спортсмени завоювали 7 медалей юнацького чемпіонату України (дівчата – 2005-2006, юнаки – 2004-2005ррн.), який проходив у Дніпрі.

Одеський фехтувальник Андрій ЯГОДКА став переможцем традиційного турніру пам’яті Вадима Андрієвського, який відбувся у Львові 5 грудня. У фінал він здолав опір Михайла Цапа із Миколаєва з рахунком 15:10.

Срібна призерка Олімпійських ігор одеська фехтувальниця Олена КРАВАЦЬКА (на фото: На олімпійському подіумі разом з Ольгою Харлан, Аліною Комащук та Оленою Вороніною) візьме участь у своїх перших змаганнях після дворічної перерви, пов’язаної з декретом.

14-річна одеситка Іоланта ЕВТОДИЙ стала бронзовим призером чемпіонату України з настільного тенісу серед молоді (U-21), який пройшов 20-23 листопада в Чернігові.

Спортсмени Одеської області завоювали вісім медалей чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2005-2007ррн., який відбувся в Бердянську 20-23 листопада. Юні борці завоювали 4 золоті, 1 срібну та 3 бронзові нагороди.

Спортсмени Одеської області перемогли за підсумком змагань у всіх вікових категоріях у загальному заліку чемпіонату України, який відбувся в Одесі минулого уїк-енду. Вони завоювали 53 медалі, з яких 18 золотих, 18 срібних та 17 бронзових медалей.

16-річна одеська спортсменка Єлизавета КАРЕЛІ завоювала бронзову медаль Кубку України зі стрільби із луку (в приміщенні) у категорії «блочний лук», який проходив у Львові 23-25 листопада. Це перша медаль такого рівня для одеської стрільби із луку після багаторічної перерви.

Спортсмени Одеської області перемогли в командному заліку молодіжного чемпіонату України з карате, який відбувся в Одесі 24 листопада. У змаганнях категорій «кадети», «юніори» та «молодь» вони завоювали 36 медалей - 12 золотих, 13 срібних та 11 бронзових медалей.

Одеські плавці завоювали 12 медалей на чемпіонаті України серед юніорів, який проходив в Харкові 21-23 листопада. В неофіційному медальному заліку збірна Одеської області посіла п’яте місце (на фото: зліва направо - Денис ШВЕЦЬ, Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ, Вадим НАУМЕНКО, Юрій КОСЯН - переможці в комбінованій естафеті 4х100 м).

Більше 500 спортсменів з 14-ти областей візьмуть участь в чемпіонаті України з карате, який пройде в Одесі 24-25 листопада. Змагання в спортивному комплексі МГУ відбудуться в чотирьох вікових категоріях: «кадети», «юніори», «молодь» та «дорослі».