Національні змагання

Вихованці обласної ДЮСШ кульової стрільби завоювали 3 медалі відкритого чемпіонату України зі кульової стрільби (гвинтівка), який відбувся у Вінниці.

Напередодні старту чемпіонату України ФК «Чорноморець» провів на клубній базі пресконференцію, на який розповів про цілі на сезон, а також про підготовку до нього.

Одеські майстри стендової стрільби завоювали 7 медалей в 1-му турі чемпіонату України, який проходив у Львові. Всі спортсмени збірної Одеської області (крім юніорів) представляли Центр олімпійської підготовки в Новій Долині.

Спортсмени обласної ДЮСШ кульової стрільби завоювали 8 медалей (5 золотих і 3 срібні), на чемпіонаті України серед юніорів, який відбувся у Вінниці (на фото - зліва направо: Спортсменки збірної Одеської області Валеря ОСТРОВСЬКА, Софія МИХАЙЛЮК і Крістіна ОСТАПЕНКО).

Одеські спортсмени завоювали 8 медалей на 5-му етапі всеукраїнських змаганнях юних фігуристів, юнаків та дівчат, який відбувся в Харкові. Змагання продовжувалися лише два дні замість чотирьох – через вторгнення Росії в України вони були перервані.

Одеські спортсмени завоювали 11 медалей завоювали на чемпіонаті України серед юніорів і молоді з плавання, який відбувся в Дніпрі 17-20 лютого (На фото: Спортсмени і тренери збірної Одеської області, які відзначилися на змаганнях в Дніпрі).

17-річний одеський спортсмен Іван ТКАЛЕНКО завоював 3 медалі (1 золота і 2 срібні) на відкритому зимовому чемпіонаті України з кульової стрільби (гвинтівка), який відбувся у Львові.

Клуб Одеської обласної федерації карате СК «Катана порт Чорноморськ» став переможцем турніру української Прем’єр-ліги «Kharkіv open», в якому взяли участь 1118 каратистів із 6-ти країн.

Збірна Одеської області завоювала дві медалі на чемпіонаті України в приміщенні серед юнаків 2005-2006 років народження (U-18) з легкої атлетики, який відбувся в Сумах 4-6 лютого.

Спортсмени Одеської області завоювали 6 медалей, з яких 2 золоті, на чемпіонаті України з боксу (U-22), який проходив в Тернополі (на фото: Тернопіль. Чемпіони України Ілля МЕЛЬНИЧУК і Максим МОЛОДАН і тренерський штаб збірної Одеської області)

20-річний спортсмен із Чорноморська Владислав ШЕПЕЛЄВ став переможцем командного чемпіонату України, який відбувся в Сумах 29-30 січня. Ця медаль стала єдиної для спортсменів Одеської області на цих змаганнях.

Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live