Національні змагання

Упродовж минулого вікенду, в спорткомплексі НУ «Одеська політехніка», відбулося три змагання національного рівня, в яких взяли участь більше 550-ти спорстменів із 8-ми регіонів України.

Одеські спортсмени завоювали 5 медалей на чемпіонаті України зі стрибків на батуті, який проходив в Києві 12-15 лютого (на фото: На вищій сходинці - збірна Одеської області).

Спортсмени із Одеської області завоювали дві медалі чемпіонату України серед ДЮСШ і СДЮСШОР у приміщенні серед юнаків 2009 р.н. і мол., який проходив Львові (фото Олександра ЗАЛЕВСЬКОГО, Федерація легкої атлетики України).

Спортсмени Одеської області завоювали 3 золоті медалі чемпіонату України з кульової стрільби серед спортсменів 2003 р.н. і молодше, який проходить у Львові (Фото: П'єдестал змагань в міксті. В центрі - чемпіони України Крістіна ОСТАПЕНКО і Іван ТКАЛЕНКО).

Легкоатлет із Чорноморська Владислав ШЕПЕЛЄВ став переможцем чемпіонату України в приміщенні, який проходив в Києві з 2 по 4 лютого.

Спортсмени Одеської області виступили на серії всеукраїнських змагань з легкої атлетики у закритих приміщеннях. Огляд подій – до вашої уваги (Фото Дмитра ПУТІНЦЕВА,facebook.com/PutintsevDmitriy)

Легкоатлет із Чорноморська Владислав ШЕПЕЛЄВ, який виграв у неділю перший старт календарного року, дав бліц-коментар пресслужбі відділення НОК України в Одеській області.

Спортсмен із Чорноморська Владислав ШЕПЕЛЄВ став переможцем XXІХ відкритих змагань з легкої атлетики в приміщенні «Різдвяні старти», які відбулися в Києві.

Одеський спортсмен Василь МИХАЙЛОВ став переможцем Кубку України з вільної боротьби. Цей успіх приніс йому путівку на олімпійські відбіркові турніри.

Вихованці одеської СДЮСШОР «Крижинка» завоювали 23 медалі, з яких 11 золотих, на 3-му етапі всеукраїнських змагань юних фігуристів, юнаків і дівчат, який відбувся в Богуславі (на фото: Тренерка Альона КАЛАМУРЗА зі своїми вихованцями, які стали медалістами змагань серед танцювальних пар).

Спортсменки із Чорноморська завоювали дві медалі в 1-му турі Masters чемпіонату України сезону-2023/2024 «Столичний, 1-й етап» з пляжного волейболу, який відбувся в Києві на піску, в критому комплексі Академії пляжних видів спорту «Sunrise».

Спортсмени Одеської області завоювали 2 медалі (1 золоту, 1 срібну) чемпіонату України з боксу, який проходив у Львові. В одному з цих фіналів на кону стояла путівка на олімпійський відбір.