Новини НОК

Дворазова олімпійська чемпіонка, вихованка одеської СДЮШОР СКА Тетяна ГУЦУ включена до Міжнародного залу слави гімнастики. Про це повідомив офіційний сайт організації.

6 квітня весь світ відзначав Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, що був започаткований у 2013 році ООН разом з МОК. Спортсмени Одеської області показали білу картку на знак миру та спокою в світі.

Відділення НОК України в Одеській області відкрило спеціальні рахунки для допомоги ветеранам спорту. Всі бажаючи можуть перерахувати кошти на рахунки в гривні, в доларах і євро.

23 березня Одеса простилася з Віктором ПОЛЯКОВИМ – заслуженим тренером СРСР з веслування, тренером дворазового олімпійського чемпіона Сергія ПЕТРЕНКА. Він пішов з життя 22-го березня на 81-му році.

Голова відділення НОК України в Одеській області, олімпійський чемпіон зі стендової стрільби Микола МІЛЬЧЕВ звернувся до своїх колег із Росії з проханням вплинути на ситуацію: публічно виступити, щоб зупинити війну, яку веде країна, котру вони представляють.

Увесь світ об’єднався, щоб підтримати Україну у війні з Росією. Вже в понеділок із США відправиться великих вантаж благодійної допомоги українцям (На фото: Уетерфілд. Благодійний вантаж для українців, які потерпають від війни).

Представники одеського спорту на чолі з головою регіонального відділення НОК України Миколою МІЛЬЧЕВИМ звернулися до своїх колег із Росії з проханням вплинути на ситуацію: публічно виступити, щоб зупинити війну, яку веде країна, котру вони представляють.

Заслужена майстер спорту України з карате, триразова чемпіонка Європи Аніта СЕРЬОГІНА висловила свою жорстку позицію у зв’язку з вторгненням Росії.

Більше 80-ти українських спортсменів написали на адресу Міжнародних олімпійського і паралімпійського комітетів відкритий лист у звязку з вторгненням Росії в Україну.

Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live