Новини НОК

В Одесі відбулася всеукраїнська церемонія «Свято олімпійського прапору» з нагоди проведення XVI Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який відкрився в Італії 21 січня. До вашої уваги фоторепортаж про захід, який був проведений відділенням НОК України в Одеській області спільно зі СДЮСШОР «Крижинка» з фігурного катання.

Бронзовий призер Олімпійських ігор з фігурного катання, володар медалей чемпіонату світу і Європи Руслан ГОНЧАРОВ відзначив сьогодні 50-річний ювілей! Найщиіріші вітання від олімпійської спільноти Одещини!

В Одесі відбулася всеукраїнська церемонія «Свято олімпійського прапору» з нагоди проведення XVI Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який відбудеться в Італії (21-28 січня). Захід був проведений відділенням НОК України в Одеській області спільно зі СДЮСШОР «Крижинка» з фігурного катання.

Знімальна група «Суспільне. Одеса» побувала на стенді в Новій Долині, де проходить підготовку до нового сезону поки що єдина в Одеській області володарка олімпійської ліцензії Ірина МАЛОВІЧКО і олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ.

Представники Одеської області отримали нагороди Національного олімпійського комітету України за підсумками національних конкурсів фотографів та журналістів (на фото: Лауреати конкурсів НОК України-2021 фотографи Юрій МАКАЛІС, Євгенія АНДРІЄВСЬКА, Олександр ЛЕСІК і журналіст Леонід ФРАНЦЕСКЕВИЧ з головою відділення, олімпійським чемпіоном Миколою МІЛЬЧЕВИМ).

Вітаємо олімпійську спільноту та всіх, хто віддав своє серце спорту, з Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай в новому, олімпіййському, році, вас супроводжує удача! Міцного здоров’я тренерам та керівникам, а спортсменам вищих сходинок на олімпійських та світових п'єдесталах!

Колектив відділення НОК України в Одеській області

За останній тиждень одеський спорт зазнав важких втрат. 18 грудня пішов з життя головний тренер Федерації боксу Одеської області Сергій АНТОНОВ, 22-го – багаторічний керівник Одеської обласної організації ФСТ «Україна» Микола БАРАБАШ.

Дворазовий олімпійський чемпіон з веслування Юрій ЧЕБАН виставив всі свої три олімпійські медалі (золото Лондона-2012 і Ріо-2016, а також бронзу Пекіну-2008) на благодійний аукціон. Кошти від продажу спортсмен направить на допомогу тим людям, які постраждали під час війни, яка триває зараз в Україні.

Видатні спортсмени, колеги і друзі привітали з ювілеєм голову відділення НОК України в Одеській області, олімпійського чемпіона зі стендової стрільби Миколу МІЛЬЧЕВА, якому сьогодні виповнилося 55 років.

Рівно 50 років тому, 1 вересня 1972-го, одеський стрілок Яків ЖЕЛЕЗНЯК став олімпійським чемпіоном на Іграх в Мюнхені, вигравши змагання у стрільбі по «кабану, що біжить».

Більше 120-ти юних спортсменок взяли участь у фестивалі художньої гімнастики, який відбувся в спорткомплексі одеської КДЮСШ №5 (фото Максима ПІДОПРИГОРИ).

Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live