Новини НОК

Юні одеські легкоатлети, тренери, спортивне керівництво області привітали з 90-річчям заслуженого тренера СРСР Володимира КАЦМАНА. Найтитулованішій його вихованець, олімпійський чемпіон Микола АВІЛОВ також був поруч з наставником в день його народження.

Сьогодні 60-річний ювілей святкує заслужений тренер України з фехтування, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, член Президії Національної федерації фехтування України, тренер-викладач ШВСМ «Олімпієць» Олександр ВАСЮТІН!

Сьогодні 40-річний ювілей святкує перший заступник голови громадської організації «Одеська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України» Ольга ЧЕРКАСОВА.

У Чорноморську на кортах ТК «Elite Tennis Club» пiд патронатом Відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області відбулися змагання Федерації тенісу України «Регіональний огляд-конкурс» серед спортсменів до 10 років, які представляють південний регіон України.

Голові відділення НОК України в Одеській області, олімпійському чемпіону Миколі МІЛЬЧЕВУ присвоєно звання «Заслужений працівник фізкультури та спорту України».

Вітаємо з Днем Перемоги! Дякуємо вам, ветерани! Мира, добра, любові!

Більше 30-ти вихованців одеської СДЮСШОР «Крижинка» з фігурного катання взяли участь у традиційному конкурсі малюнку, який був проведений спільно із відділенням НОК України в Одеській області (на фото: Одна з переможниць - Ольга НЕДОВА).

Колектив відділення НОК України в Одеській області вітає вас з Великоднем! Мира, добра, любові!

Одеський дзюдоїст Олександр ГОРДІЄНКО завоював ліцензію для участі в ІІ Європейських іграх. Це стало відомо після публікації поточного рейтингу Міжнародної Федерації дзюдо (на фото: Олександр ГОРДІЄНКО - справа).

Сьогодні, в день звільнення Одеси від німецько-фашистських загарбників, свій день народження відзначає олімпійський чемпіон, майстер кульової стрільби Яків ЖЕЛЕЗНЯК! В 1972 році в Мюнхені він став переможцем у стрільби із гвинтівки по «кабану», що біжить.

Одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА (на фото: зліва) та Аніта СЕРЬОГІНА з Чорноморська за підсумками чемпіонату Європи з карате завоювали ліцензії на участь в ІІ Європейських іграх, які відбудуться в Мінську 21-30 червня. Таким чином, вже 5 спортсменів Одеської області відібралися на ці комплексні змагання.

В Одеській міськраді відбулося вручення 3-ї муніципальної премії «Спортивна столиця». Мер Одеси Геннадій ТРУХАНОВ нагородив кращих спортсменів, спортивні школи та команду міста за підсумками 2018 року.

Олімпійський чемпіон 1972 року (кульова стрільба) Яків ЖЕЛЕЗНЯК, який на урочистій церемонії «Герої спортивного року» був відзначений в номінації «Спортивна слава України», поділився враженнями про цю подію.

Партнеры:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonline