Olympic Lab

Як повідомляли, в «Elite tennis club» відбувся проєкт НОК України #OlympicLab (напрямок «Розвиток/добробут – пізнай себе»), в якому взяли участь тенісисти-новачки. До вашої уваги фоторепортаж про цей захід.

Заслужені майстри спорту України з фехтування Андрій ЯГОДКА і Олена КРАВАЦЬКА провели для юних спортсменів напрямок проєкту НОК України #OlympicLab «Чат з чемпіонами і навички лідерства».

Учасник двох Олімпійських ігор, чемпіон Європи Юрій ЄГОШИН провів для юних плавців СДЮСШОР «Динамо» проєкт НОК України #OlympicLab.

Відділення НОК України в Одеській області спільно зі збірної України з легкої атлетики провели другий за два дні майстер-клас. У п’ятницю учасниками заходу в рамках проєкту #OlympicLab стали спортсмени КДЮСШ міста Чорноморська.

На одеському стадіоні «Динамо» відбувся захід в рамках проєкту НОК України #OlympicLab за підтримки «Coca-Cola Foundation». Для юних легкоатлетів був проведений майстер-клас, а також вони дізналися, що таке «Загальнолюдські і олімпійські цінності» в рамках однойменного напрямку.

Бронзова призерка Олімпійських ігор-2012 легкоатлетка Аліна ЛОГВИНЕНКО та неодноразовий призер чемпіонатів світу та Європи веслувальник Микола КРЕМЕР розповіли юним южненським спортсменам про гендерну рівність в спорті в рамках проєкту НОК України #OlympicLab, який проходить за підтримки «Coca-Cola Foundation».

Дворазовий олімпійський чемпіон Юрій ЧЕБАН взяв участь в проєкті #OlympicLab НОК України, який проходить за підтримки «Coca-Cola Foundation». В рамках напрямку «Розвиток/ добробут – пізнай себе» він поспілкувався з юними веслувальниками Чорноморська та провів майстер-клас.

Відділення НОК України в Одеській області провело проєкт #OlympicLab «Олімпійські та людські цінності» для юних вихованців одеських спортшкіл, які розвивають спортивну гімнастику. До вашої уваги сюжет програми сюжет програми «О,Спорт!» (автор – Микола АЛЄКСЄЄВ).

Відділення НОК України в Одеській області провело проєкт #OlympicLab «Олімпійські та людські цінності» для юних вихованців одеських спортшкіл, які розвивають спортивну гімнастику.

Президент ФК «Бастіон» (Чорноморськ) Сергій ЧЕРВАЧОВ розповів в інтерв’ю пресслужбі відділення НОК України в Одеській області про своє дітище, якому віддає душу та серце вже багато років (на фото: Голова відділення НОК України в Одеській області Микола МІЛЬЧЕВ вручив Сергію ЧЕРВАЧОВ подяку).

Майстер кульової стрільби, кандидат на участь в Олімпійських іграх в Токіо-2020 Анна ІЛЬІНА розповіла про участь в проєкті НОК України #OlympicLab («Ментальне тренування»), який відбувся 28 листопада у Педуніверситеті, а також про свої олімпійські цілі

Як ми повідомляли, в четвер в Одесі відбувся один з напрямів проекту НОК України #OlympicLab «Ментальне тренування». В рамках проєкту володарка олімпійської ліцензії Ірина МАЛОВІЧКО, дворазова бронзова призер Євро Анна ІЛЬІНА та кандидат психологічних наук Оксана ВДОВІЧЕНКО поділилися секретами психологічної підготовки. До вашої уваги фоторепортаж про цей цікавий захід.

Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live