Olympic Lab

Як ми повідомляли, чемпіони світу з веслування взяли участь в проєкті НОК України #OlympicLab «Чат з олімпійцями», який був організований спільно відділеннями НОК в Одеській і Миколаївській областях. До вашої уваги фоторепортаж про цей захід

Чемпіони світу з веслування взяли участь в проєкті НОК України #OlympicLab «Чат з олімпійцями», який був організований спільно відділеннями НОК в Одеській і Миколаївській областях.

Як повідомляли, в «Elite tennis club» відбувся проєкт НОК України #OlympicLab (напрямок «Розвиток/добробут – пізнай себе»), в якому взяли участь тенісисти-новачки. До вашої уваги фоторепортаж про цей захід.

Заслужені майстри спорту України з фехтування Андрій ЯГОДКА і Олена КРАВАЦЬКА провели для юних спортсменів напрямок проєкту НОК України #OlympicLab «Чат з чемпіонами і навички лідерства».

Учасник двох Олімпійських ігор, чемпіон Європи Юрій ЄГОШИН провів для юних плавців СДЮСШОР «Динамо» проєкт НОК України #OlympicLab.

Відділення НОК України в Одеській області спільно зі збірної України з легкої атлетики провели другий за два дні майстер-клас. У п’ятницю учасниками заходу в рамках проєкту #OlympicLab стали спортсмени КДЮСШ міста Чорноморська.

На одеському стадіоні «Динамо» відбувся захід в рамках проєкту НОК України #OlympicLab за підтримки «Coca-Cola Foundation». Для юних легкоатлетів був проведений майстер-клас, а також вони дізналися, що таке «Загальнолюдські і олімпійські цінності» в рамках однойменного напрямку.

Бронзова призерка Олімпійських ігор-2012 легкоатлетка Аліна ЛОГВИНЕНКО та неодноразовий призер чемпіонатів світу та Європи веслувальник Микола КРЕМЕР розповіли юним южненським спортсменам про гендерну рівність в спорті в рамках проєкту НОК України #OlympicLab, який проходить за підтримки «Coca-Cola Foundation».

Дворазовий олімпійський чемпіон Юрій ЧЕБАН взяв участь в проєкті #OlympicLab НОК України, який проходить за підтримки «Coca-Cola Foundation». В рамках напрямку «Розвиток/ добробут – пізнай себе» він поспілкувався з юними веслувальниками Чорноморська та провів майстер-клас.

Відділення НОК України в Одеській області провело проєкт #OlympicLab «Олімпійські та людські цінності» для юних вихованців одеських спортшкіл, які розвивають спортивну гімнастику. До вашої уваги сюжет програми сюжет програми «О,Спорт!» (автор – Микола АЛЄКСЄЄВ).

Відділення НОК України в Одеській області провело проєкт #OlympicLab «Олімпійські та людські цінності» для юних вихованців одеських спортшкіл, які розвивають спортивну гімнастику.

Президент ФК «Бастіон» (Чорноморськ) Сергій ЧЕРВАЧОВ розповів в інтерв’ю пресслужбі відділення НОК України в Одеській області про своє дітище, якому віддає душу та серце вже багато років (на фото: Голова відділення НОК України в Одеській області Микола МІЛЬЧЕВ вручив Сергію ЧЕРВАЧОВ подяку).

Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live