Міжнародні змагання

Одеські шаблістки Олена КРАВАЦЬКА і Аліна КОМАЩУК завоювали бронзові медалі на етапі Кубку світу в бельгійському Сент-Нікласі (15-17 березня), який завершив олімпійський відбір.

Провідні одеські шаблісти стартували на передостанньому етапі відбору на Олімпійські ігри. В Падуї та Афінах проходять етапи Кубку світу, які розпочалися 1 березня з особистих турнірів.

Жіноча збірна України з фехтування на шаблях посіла 5-е місце на етапі Кубку світу в Лімі, який входить до олімпійського рейтингу.

Одеські спортсмени Ірина ПІДГАЙНА і Артем КОВАЛЬ стали переможцями «Ephesus Cup» з фігурного катання, який проходив в Ізмірі. Це вже їхня п’ята перемога на міжнародних змаганнях сезону-2023/24.

Вихованка одеської КДЮСШ №13 Анна СУВОРОВА вперше в кар’єрі піднялася на п’єдестал «Європейського кадетського циклу» з фехтування. Вона стала бронзовою призеркою «Riposta Cup 2024», який проходив 27-28 січня в Бухаресті.

Відразу п’ять одеських майстрів стендової стрільби візьмуть участь в етапі Кубку світу в Каїрі – першому міжнародному старті олімпійського року. Змагання стендовиків відбудуться з 29 по 31 січня.

Одеська спортсменка Крістіна ОСТАПЕНКО завоювала дві золоті медалі на престижному міжнародному турнірi «H&N-Cup 2024» з кульової стрільби, який проходив в Мюнхені. Це ії перші медалі на змаганнях такого рівня.

Одеська спортсменка Крістіна ОСТАПЕНКО стала переможницею престижного міжнародного турніру «H&N-Cup 2024» з кульової стрільби, який розпочався в Мюнхені. Це найвище досягнення в кар’єрі спортсменки.

Успіхи одеських спортсменів на фехтувальних доріжках, на татамі і на воді. Огляд подій вікенду - в нашому матеріалі.

Провідні спортсмени Одеської області візьмуть участь у великих міжнародних змаганнях, які відбудуться з 12 по 14 січня.

Одеські спортсмени Ірина ПІДГАЙНА і Артем КОВАЛЬ стали переможцями «Bosphorus Cup» з фігурного катання, який проходив в Стамбулі. Це вже їхня четверта перемога на міжнародних змаганнях сезону-2023/24.