Міжнародні змагання

Одеський штовхальник ядра Роман КОКОШКО виконав норматив для потрапляння на чемпіонат світу. Це відбулося на змаганнях «Memorial Moniz Pereira» проходили в Лісабоні.

Вихованкa одеської обласної ДЮСШ Олена САЛІМОВСЬКА (на фото перша зліва) завоювала дві медалі в чемпіонаті Нідерландів (11-15 років) з артистичного плавання, який відбувся в Гаазі.

Дев’ять спортсменів Одеської області візьмуть участь y ХІХ Всесвітній гімназіаді, яка відбудеться з 14 по 22 травня у французькому регіоні Нормандія. Про це повідомив голова Одеського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Олександр ТУЛУНЖІ.

Як ми повідомляли, одеські майстри стендової стрільби візьмуть участь в етапі Кубку світу в італійському Лонато. Перед стартом сезону інтерв’ю пресслужбі відділення НОК України в Одеській області дала учасниця Олімпійських ігор-2020 (8-е місце) Ірина МАЛОВІЧКО.

Заслужені майстри спорту України з карате Анжеліка ТЕРЛЮГА і Аніта СЕРЬОГІНА стали переможницями турніру Прем’єр-ліги, який відбувся у португальському містечку Матозінюш 22-24 квітня. Всього збірна України завоювала 5 медалей (2-0-3).

Спортсмени Одеської області візьмуть участь в Кубку світу зі стендової стрільби, який відбувається в італійському Лонато. Змагання на круглому стенді розпочнуться 26 квітня (фото: Нова Долина. Центр олімпійської підготовки. Олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ під час тренування).

Чотири представника Одеської обласної федерації карате візьмуть участь у турнірі Прем’єр-ліги, який відбудеться у португальському містечку Матозінюш 22-24 квітня.

Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live