Міжнародні змагання

18-річний одеський каратист Давид ЯНОВСЬКИЙ вперше в кар’єрі завоював срібну медаль на турнірі серії А. Він досяг цього в категорії «до 67 кг» на змаганнях, який проходили в Джакарті.

Вихованці СДЮСШОР «Крижинка» завоювали 4 медалі (1 золоту, 3 срібних) на двох міжнародних турнірів, які відбулися у Німеччині і Чехії наприкінці минулого тижня. (на фото: Ірина ПІДГАЙНА/ Артем КОВАЛЬ)

Одеський спортсмен Едуард РЄЗНІК (на фото справа) в парі із Сергієм Поповим із Запоріжжя став срібним призером турніру серії «Beach Pro Tour Challenge» з пляжного волейболу в Дубаї. Це найвище досягнення в історії українського спорту.

13-річна вихованка одеської КДЮСШ №13 Анна СУВОРОВА стала кращою з українок на 2-му етапі Європейського кадетського циклу з фехтування на шаблях (2006 р.н. і молодше), який відбувся в угорському місті Геделе.

Спортсменки Одеської області завоювали 3 медалі (1 золоту, 2 срібні) на турнірі «К1 Прем’єр-ліга» в Баку. Це найвищий успіх в історії одеського карате на змаганнях такого рангу (на фото: В центрі - чемпіонка турніру Аніта СЕРЬОГІНА, зліва - Анжеліка ТЕРЛЮГА, справа - Анастасія СТЕПАШКО).

Вихованки КДЮСШ Чорноморська Вікторія НІЦЕНКО (справа на фото) і Дар’я ШЕРЕМЕТЬЄВА стали бронзовими призерками чемпіонату Східно-європейської зональної асоціації (U-18) з пляжного волейболу, який відбувся в Ризі.

Одеський штовхальник ядра Роман КОКОШКО виконав норматив для потрапляння на чемпіонат світу. Це відбулося на змаганнях «Memorial Moniz Pereira» проходили в Лісабоні.

Вихованкa одеської обласної ДЮСШ Олена САЛІМОВСЬКА (на фото перша зліва) завоювала дві медалі в чемпіонаті Нідерландів (11-15 років) з артистичного плавання, який відбувся в Гаазі.

Дев’ять спортсменів Одеської області візьмуть участь y ХІХ Всесвітній гімназіаді, яка відбудеться з 14 по 22 травня у французькому регіоні Нормандія. Про це повідомив голова Одеського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Олександр ТУЛУНЖІ.

Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live