Міжнародні змагання

20-річний Максим МОЛОДАН став бронзовим призером міжнародного турніру «Босфор» (категорія «Еліта»), який відбувся в Стамбулі з 16-го по 21-е березня. Турнір зібрав близько 200-т боксерів з 23-х країн.

Одеський борець вільного стилю Магамед ЗАКАРІЄВ виступить в європейському відборі на Олімпійські ігри, який стартує в четвер в Будапешті. В кожній категорії на кону стоятиме по дві ліцензії (фото:facebook.com/ukrwrestling)

Одеська каратистка Анжеліка ТЕРЛЮГА стала бронзовою призеркою турніру Прем’єр-ліги в Стамбулі. Всього 7 спортсменів, які представляють Одеську обласну федерацію карате, брали участь в першому після річної перерві турнірі серії «К-1».

Одеський боксер, кандидат на участь в Олімпійських іграх Цотне РОГАВА став срібним призером турніру вищої категорії «Странджа-2021» (Софія), а Юрій ЗАХАРЄЄВ із Андріївки Білгород-Дністровського став переможцем молодіжного турніру «Адріатична перлина» (Чорногорія).

Олімпійський чемпіон зі стендової стрільби Микола МІЛЬЧЕВ переміг на етапі Кубку світу, який триває в Каїрі. Це третя перемога спортсмена на етапах Кубку світу (перша була саме в Каїрі, в 2009-му).

В Одесу для участі в тренувальному таборі приїхали найсильніші каратисти планети – переможці і призери чемпіонатів світу та Європи. Збір організував одеський тренер Денис МОРОЗОВ – єдиний наставник, який підготував двох володарок олімпійських ліцензій. До вашої уваги сюжет програми 7-го каналу «О,Спорт!» (автор – Микола АЛЕКСЄЄВ).

Вихованці СДЮСШОР «Крижинка» завоювали 5 медалей, з яких 1 золота, на другому міжнародному турнірі зі спортивних танців на льоду «LuMi Dance Trophy», який проходив в одеському палаці спорту 11-13 лютого. Турнір був присвячений пам’яті відомого фахівця Людмили Михайловської та проходив під патронатом відділення НОК України в Одеській області.

В Одесі відкрився другий міжнародний турнір зі спортивних танців на льоду «LuMi Dance Trophy». Турнір присвячений пам’яті відомого фахівця Людмили МИХАЙЛОВСЬКОЇ та проходить під патронатом відділення НОК України в Одеській області.

Організатори другого міжнародного турніру зі спортивних танців на льоду «LuMi Dance Trophy», який відбудеться в палаці спорту 11-13 лютого, повідомили розклад змагань. Нагадаємо, що турнір присвячений пам’яті відомого фахівця Людмили Михайловської та проходить під патронатом відділення НОК України в Одеській області.

В одеському палаці спорту 11-13 лютого відбудеться другий міжнародний турнір зі спортивних танців на льоду «LuMi Dance Trophy». Турнір присвячений пам’яті відомого фахівця Людмили Михайловської та проходить під патронатом відділення НОК України в Одеській області.

Одеські спортсмени відкриють олімпійський рік участю у великому міжнародному турнірі. Це відбудеться на турнірі Гран-прі «Zagreb open» з греко-римської боротьби, який відбудеться 16-17 січня.

Вихованці одеської СДЮСШОР «Крижинка» завоювали дві медалі міжнародного турніру «Winter Star» серед юніорів з фігурного катання, який відбувся в Мінську 12-13 грудня.

Спортсмени Одеської області завоювали 5 медалей, з яких 2 золоті, на великому міжнародного турнірі «Kyiv open» з вільної боротьби.

Спортсмени Одеської області завоювали чотири медалі, три з яких золоті, на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорів, який відбувся в Стамбулі 12-13 серпня.