Міжнародні змагання

11 спортсменів Одеської області візьмуть участь у чемпіонаті Європи серед молоді, юніорів і кадетів, який відбудеться 8-10 лютого 2019 року в датському Ольборзі. Це стало відомо за підсумками виступу на міжнародному турнірі в словенському місті Трбовле, який став вирішальним етапом відбору в збірну України (на фото: СК «Роял Тім». який делегує на Євро трьох спортсменів).

Одеська каратистка Анжеліка ТЕРЛЮГА, яка напередодні перемогла в Шанхаї – на останньому турнірі року, відповіла на питання прес-служби відділення НОК України в Одеській області.

Одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА стала переможницею турніру серії А, який відбувся в Шанхаї. Це була дев’ята перемога на крупних міжнародних турнірах в кар’єрі вихованки Дениса МОРОЗОВА і четверта в 2018-му році.

Шість спортсменів Одеси та Чорноморська візьмуть участь в турнірі серії А з карате, який відбудеться у Шанхаї 7-9 грудня. Це один з турнірів, який йде в залік олімпійського рейтингу.

Одеситка Еліна Світоліна стала переможницею підсумкового турніру WTA в Сінгапурі, взявши верх над Слоан Стівенс (США, 5) - 3-6, 6-2, 6-2! Це перша така перемога в історії українського тенісу.

18-річна одеська тенісистка Даяна ЯСТРЕМСЬКА виграла свій перший турнір WTA. У фіналі «Prudential Hong Kong Tennis Open» в Гонконзі з призовим фондом 500000 доларів вона здолала опір китаянки Ван Цян – 6:2, 6:1.

Каратистка із Чорноморська дворазова чемпіонка Європи Аніта СЕРЬОГІНА, яка візьме участь в турнірі серії Прем’єр-Ліги в Токіо (12-14 жовтня), незадовго до від’їзду поділилася своїми враженнями від сезону та планами на майбутнє.

Одеські спортсмени Анжеліка ТЕРЛЮГА, Анастасія СТЕПАШКО, а також Аніта СЕРЬОГІНА з Чорноморська візьмуть участь в турнірі серії Прем’єр-Ліги в Токіо (12-14 жовтня), де в 2020-му році відбудеться XXXII Олімпіада.

Спортсмени одеської КДЮСШ №1 Ілля ПОЛОНЕЦЬ та Надія ЛОБАЧ стали срібними призерами крупного міжнародного турніру в Португалії (438 учасників). Підготували призерів - Віктор СИЛЮТІН та Регіна БРАЇЛОВА (на фото з призером)