Міжнародні змагання

Одеський плавець Вадим НАУМЕНКО вийшов у фінал на XV Європейському юнацькому олімпійському фестивалi, який триває в Баку. Фінал відбудеться в середу у вечірній сесії.

Спортсмен із Кам’янки Іван ТЕРЗІ став бронзовим призером XV Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який триває в Баку. Він піднявся на п’єдестал у змаганнях з вільної боротьби в категорії до 51 кг.

У вівторок спортсмени Одеської області розпочнуть боротьбу за медалі XV Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який відкрився в Баку. Борець вільного стилю з Кам’янки Іван ТЕРЗІ в першому ж раунді зустрінеться з «господарем» змагань.

Два спортсмени Одеської області візьмуть участь у XV Європейському олімпійському юнацькому фестивалі, який відбудеться в Баку 21-27 липня.

Спортсмени Одеської області стали переможцями ХХІІІ міжнародного турніру пам’яті Семена ТРЕСТІНА з боксу, який відбувся в Одесі за участі 140 боксерів 16-ти країн. Всього в їх активі 5 медалей, дві з яких золоті.

В Одеській облдержадміністрації за участі начальника облспортуправління Валентини КОЛЬЧАК відбувся урочистий захід з нагоди перемоги каратистки Аніти СЕРЬОГІНОЇ на ІІ Європейських іграх. Також були відзначені успіхи одеських каратистів на міжнародних змаганнях в Хорватії.

Як ми повідомляли, збірна України з баскетболу при безпосередній участі спортсменів Одеської області – головного тренера та гравців южненського «Хіміку» - завоювала срібні медалі ХХХ Всесвітньої Універсіади. До вашої уваги нагородження лауреатів турніру (трансляція ТК XSPORT).

Збірна України з баскетболу завоювала срібні медалі ХХХ Всесвітньої Універсіади. У складі команди представники Одеської області – головний тренер Віталій СТЕПАНОВСЬКИЙ та три гравці южненського БК «Хімік» - Кирило МАРЧЕНКО (№5), Ілля СИДОРОВ (№55) та Артем КОВАЛЬОВ (№35).

В місті Чорноморську відбулося вшанування чемпіонки ІІ Європейських ігор Аніти СЕРЬОГІНОЇ та ії тренера Олександра ТОНКОШКУРА. До вашої уваги фоторепортаж про цей яскравий захід.

В місті Чорноморську відбулося вшанування чемпіонки ІІ Європейських ігор Аніти СЕРЬОГІНОЇ та ії тренера Олександра ТОНКОШКУРА. Нагадаємо, Аніта стала чемпіонкою Ігор у змаганнях з карате (куміте, до 61 кг).

Збірна України з баскетболу вийшла у фінал ХХХ Всесвітньої Універсіади. У складі команди представники Одеської області – головний тренер та гравці южненського БК «Хімік».

Баскетболісти Кирило МАРЧЕНКО та Ілля СИДОРОВ, а також футболіст Андрій ШТОГРИН у складі збірних України вийшли у чвертьфінал на Всесвітньої Універсіади, яка триває в Неаполі. Огляд першого одеського тижня в Італії до вашої уваги.

Одеський спортсмен Владлен КОЗЛЮК став срібним призером великого міжнародного турніру «Гран-прі Іспанії» з боротьби, який проходив в Мадриді 5-7 липня. У змаганнях взяли участь представники 27 країн.

Огляд подій ІІ Європейських ігор був би неповним без коментаря тренера Олександр ТОНКОШКУРА, вихованка якого Аніта СЕРЬОГІНА завоювала єдину для Одеської області золоту медаль.

Партнеры:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonline