Міжнародні змагання

Спортсмени Одеської області завоювали 5 медалей, з яких 2 золоті, на великому міжнародного турнірі «Kyiv open» з вільної боротьби.

Спортсмени Одеської області завоювали чотири медалі, три з яких золоті, на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорів, який відбувся в Стамбулі 12-13 серпня.

12-річна вихованка СК «О-Кан» Аліна ФОКІНА стала переможницею міжнародного віртуального турніру з карате «10. INT. BEST FIGHTER KARATE CUP 2020». Всього в турнірі брали участь 263 спортсмени з 31-ї країни.

Переможниця Європейських ігор-2019, кандидат на участь в Олімпійських іграх-2020 каратистка із Чорноморська Аніта СЕРЬОГІНА розповіла про тренувальний процес в період карантину та своє ставлення до перенесення Олімпійських ігор.

Юні представники Одеської обласної федерації карате завоювали 5 медалей, з яких 2 золоті, у змаганнях з ката на міжнародному віртуальному турнірі «Austrian junior open», який проходив з 10 по 20 червня.

Каратист одеського СК «Okinawa» Максим ВЄЧКАНОВ став переможцем міжнародного онлайн-турніру в розділі «Ката» «Е-challenge 2.0 by Luca Valdesi». Він став кращим в категорії «U-12», де виступали 44 спортсмени з 19-ти країн.

Всесвітня федерація карате визначилася з термінами проведення заключних турнірів в рамках відбору на Олімпійські ігри-2020, котрі, як відомо, перенесені на літо 2021-го.

В цьому сезон 17-річний вихованець одеської СДЮШОР «Динамо» Вадим НАУМЕНКО увірвався в когорту найсильніших плавців країни, завоювавши дві золоті медалі чемпіонату України. До вашої уваги інтерв’ю порталу proswim.com.ua зі спортсменом, який, у зв’язку з переносом Олімпіади-2020, став реальним претендентом на участь в цих Іграх.

Каратист одеського СК «Okinawa» Максим ВЄЧКАНОВ вдруге поспіль посів 3-е місце в міжнародному віртуальному турнірі з ката. Цього разу одесит досяг такого результату на «Punok Virtual Challenge», який відбувся 20-30 квітня за участю 101-го спортсмена із 43-x країн світу.

Спортсмен одеського СК «Okinawa» Максим ВЄЧКАНОВ посів 3-е місце в міжнародному віртуальному турнірі з ката «Adidas cup», який відбувся 25-26 квітня. В турнірі брали участь 112 спортсменів з 20 країн світу.

Міжнародна федерація фехтування повідомила про систему відбору на Олімпійські ігри-2020. Нагадаємо, що у відборі беруть участь три спортсмени Одеської області – Андрій ЯГОДКА, Аліна КОМАЩУК та Олена КРАВАЦЬКА.

Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской области