Міжнародні змагання

Каратистка з Чорноморська Аніта СЕРЬОГІНА завоювала бронзову нагороду турніру «Карате 1 серія А» в Стамбулі. Це другий п’єдестал спортсменки за три останні міжнародні турніри.

Вихованці КДЮСШ Чорноморська Марк КУЗНЕЦОВ та Валентин НОВІКОВ у складі збірної України стали переможцями міжнародної матчевої зустрічі серед юніорів з легкої атлетики, яка відбулася в румунському Пітешті.

За підсумками XXIII міжнародного турніру, присвяченого видатним українським борцям та тренерам, який проходив 10-12 травня в Києві, представництво Одеської області на Європейських іграх поповнилося ще двома спортсменами.

Як ми повідомляли, борці Одеської області завоювали медалі престижного міжнародного турніру в Києві. До вашої уваги відео вирішальних поєдинків переможця змагань Миколи КРИСОВА та Василя МИХАЙЛОВА, який став бронзовим призером.

Одесит Микола КРИСОВ став переможцем XXIII міжнародного турніру, присвяченого видатним українським борцям та тренерам, який проходив 10-12 травня в Києві. Спортсмен із Тарутина Василь МИХАЙЛОВ став бронзовим призером змагань.

П’ять одеських спортсменок у складі збірної України з регбі-7 завоювали срібні медалі міжнародного турніру «Centrale 7's», який проходив в Парижі. Цей турнір відбувся в рамках підготовки до відбору на Олімпійські ігри-2020.

П’ять одеських спортсменок у складі збірної України з регбі-7 зіграють в міжнародному турнірі в рамках підготовки до відбору на Олімпійські ігри-2020. Турнір відбудеться в Парижі 8-9 травня.

Спортсмен із Овідіополю Назар КУЛЕШОВ став бронзовим призером етапу Кубку Європи (U-18) з дзюдо, який відбувся в румунському містечку Клуж-Напока. Він піднявся на п’єдестал в категорії «до 66 кг» (на фото: 4 травня. Клуж-Напока. Назар КУЛЕШОВ зі своїм тренером Ігорем ТКАЧЕНКОМ).

Спортсмени Одеської області успішно виступили на міжнародному турнірі «Moldova Youth Challenge 2019» з легкої атлетики серед юніорів (2002-2003ррн.). У цих змаганнях, які входять до календарю Європейської Асоціації легкої атлетики, брали участь більше 250-ти представників юніорських збірних Румунії, Грузії, Азербайджану, Молдови, Вірменії та України (на фото: Переможниця змагань Софія ДАРІЄНКО).

Байдарочниця южненського ФСК «Хімік» Анастасія ТОДОРОВА візьме участь у ІІ Європейських іграх, які відбудуться в Мінську 21-30 червня. Про це повідомив сайт Федерації каное України.

Шість спортсменів Одеської області візьмуть участь на етапі Кубку Європи (U-18) з дзюдо, який відбудеться цього уїк-енду в румунському містечку Клуж-Напока. Ці змагання є одним з етапів відбору на крупні міжніродні старти 2019-го року (на фото: Бронзовий призер етапу Кубку Європи в Загребі Мурад ХАЛІДОВ)

Провідні одеські фехтувальники Олена КРАВАЦЬКА та Андрій ЯГОДКА розпочали боротьбу за олімпійські ліцензії. Першим турніром з числа відбіркових в Токіо-2020 став етап Кубку світу в Сеулі.

Одеська спортсменка Анна ІЛЬІНА, яка входить в число кандидатів на участь в Олімпійських іграх-2020, на етапі Кубку світу з кульової стрільби в Пекіні встановила національний рекорд.

Одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА здобула перемогу на турнірі серії «Карате 1 Прем’єр-Ліга», який проходив в Рабаті (Марокко). Це 10-а перемога спортсменки на турнірах серії «Карате 1».

Партнеры:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonline