Міжнародні змагання

Провідні одеські спортсмени, які входять в число кандидатів на поїздку на Олімпійські ігри в Токіо-2020, цього тижня візьмуть участь в етапах Кубку світу. Фехтувальники Олена КРАВАЦЬКА та Андрій ЯГОДКА в столиці Єгипту Каїрі, майстер кульової стрільбі Анна ІЛЬІНА – в індійському Нью-Делі.

Спортсмени Одеської області завоювали 20 медалей на Відкритому всеукраїнському юнацькому турнірі з греко-римської боротьби, присвяченому майстру спорту СРСР Івану ТОЛМАЧОВУ. У змаганнях, які проходили в спорткомплексі СКА 16-17 лютого, взяли участь 365 юних борців із України та Молдови (36 команд).

Чемпіонка Європи одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА стала срібною призеркою турніру Прем’єр-Ліги з карате в Дубаї. Вихованка Дениса МОРОЗОВА зробила ще один крок до завоювання олімпійської ліцензії.

Чемпіонка Європи одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА побореться за титул турніру Прем’єр-Ліги з карате в Дубаї. Також була близькою до п’єдесталу інша одеська спортсменка Анастасія СТЕПАШКО.

П’ять каратистів Одеської області продовжать боротьбу за путівки на Олімпіаду в Токіо-2020. Вони візьмуть участь в турнірі Прем’єр-Ліги, який відбудеться у Дубаї з 15 по 17 лютого.

11 спортсменів Одеської області розпочинають боротьбу на чемпіонаті Європи серед кадетів, юніорів та молоді з карате, який стартує в п’ятницю в датському Ольборзі. Тренер молодіжної збірної України Денис КРИЛОВСЬКИЙ розповів про підготовку команди.

Після успішного виступу на міжнародному турнірі в Люксембурзі з плавання спортсмен СДЮСШОР "Динамо" Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ разом зі своїм тренером Олександрою КУРБАНОВОЮ стали гостями студії ТК «Репортер». Про минулі змагання та олімпійськи перспективи – в бесіді з Дмитром БОГОМОЛОВИМ.

Як ми повідомляли, одеська тенісистка Даяна ЯСТРЕМСЬКА завоювала другий титул на турнірах WTA. До вашої уваги переможна кінцівка фіналу «Thailand Open International» ($ 250,000) в Хуахіні, де вона перемогла австралійку Айлу Томлянович – 6:2, 2:6, 7:6 (7:3).

18-річна одеська тенісистка Даяна ЯСТРЕМСЬКА завоювала другий титул на турнірах WTA. У фіналі «Thailand Open – International» ($ 250,000) в Хуахіні вона перемогла австралійку Айлу Томлянович – 6:2, 2:6 7:6 (7:3).

Офіційний сайт Федерації тенісу України повідомив, що третя ракетка України (47-а в світі) одеситка Даяна ЯСТРЕМСЬКА все ж таки зіграє в матчах Першої групи Євро-Африканської зони Кубкy Федерації.

Федерація тенісу України повідомила, що вихованки одеського тенісу Еліна СВІТОЛІНА та Даяна ЯСТРЕМСЬКА пропустять найближчі матчі збірної України в Кубку Федерації.

Одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА перемогла на турнірі серії «Карате 1 Прем’єр-Ліга», який проходив в Парижі 25-27 січня. У фіналі змагань в категорії «до 55 кг» вихованка Дениса МОРОЗОВА перемогла чемпіонку світу-2018 польку Дороту Банащик.

Вихованець одеської СДЮШОР «Динамо» Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ (на фото зі своїм тренером Олександрою КУРБАНОВОЮ) став переможцем крупних міжнародних змагань з плавання «Euro Meet», які проходили в Люксембурзі. Він показав кращий результат серед юніорів на дистанції 100 м батерфляєм – 54,15.

Вихованець одеської СДЮШОР «Динамо» Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ завоював бронзову медаль крупних міжнародних змагань «Euro Meet», які проходять в Люксембурзі. Він показав третій результат серед юніорів на дистанції 200 м батерфляєм - 2.06,99.