Олімпійський урок

Чемпіонка України серед кадетів зі стрільби з лука Поліна ТКАЧЕНКО і тренерка КДЮСШ №17 Валерія ТКАЧЕНКО провели олімпійський урок #beactive для учнів 72-ї одеської школи.

Більше 50-ти юних веслувальників взяли участь в олімпійському уроку #beactive, який відбувся на базі вилківської ДЮСШ. Почесними гостями святи стали володарі 12-ти олімпійських медалей.

Більше 70-ти юних спортсменів регіону взяли участь у традиційних змаганнях з веслування на водно-веслувальній базі «Динамо» (14 км Овідіопольської дороги). Захід відбувся за підтримки відділення НОК України в Одеській області.

Відділення НОК України в Одеській області спільно з Одеською обласною асоціацією футболу провело олімпійський урок #beactive для юних футболістів Вилковської ДЮСШ.

Олімпійський чемпіон Токіо-2020, народний депутат України Жан БЕЛЕНЮК під час перебування в Южному в інтерв’ю пресслужбі відділення НОК України в Одеській області поділився враженнями про олімпійський урок, базу ФСК «Олімп», а також перспективи закону про меценатство в спорті.

Більше 320-ти школярів взяли участь в олімпійському уроку #beactive, який відбувся в Южному. В гості до дітлахів приїхали олімпійські чемпіони Жан БЕЛЕНЮК і Микола МІЛЬЧЕВ.

Вихованці КДЮСШ №5, призери всеукраїнських змагань з бадмінтону 12-річна Дар’я ПОПОВА і 11-річний Лев ТАЛПА, а також наставник цієї спортшколи Володимир БІЛОУС провели олімпійський урок для учнів одеської гімназії №5.

Володарка двох медалей чемпіонату Європи з веслування Анастасія ТОДОРОВА провела олімпійський урок для учнів 81-го одеського ліцею.

Срібна призерка Олімпіади-2016 фехтувальниця Олена КРАВАЦЬКА провела олімпійський урок для учнів одеської гімназії №1. Захід був організований відділенням НОК України в Одеській області.

Більше 70-ти юних спортсменів регіону взяли участь у традиційних змаганнях з веслування на водно-веслувальній базі «Динамо» (14 км Овідіопольської дороги). Захід відбувся за підтримки відділення НОК України в Одеській області.

Як ми повідомляли, в селище Прилиманському (ОТГ Авангард) в рамках олімпійського уроку #BeActive відбулася презентація КДЮСШ «Авангард». До вашої уваги сюжет про це спортивне свято, який вийшов в ефірі програми «О,Спорт!» на 7-му одеському каналі (автор - Микола АЛЄКСЄЄВ).

Відділення НОК України в Одеській області провело олімпійський урок в об'єднаній територіальній громаді Авангард. У заході взяли участь бронзовий призер Олімпіади-2012 Юлія ПАРАТОВА і переможниця Європейських ігор-2019 Аніта СЕРЬОГІНА.

В селищі Авангард в рамках олімпійського тижня відбулася Спартакіада школярів, в якій взяли участь кращі спортсмени 6-х класів однойменної об’єднаної територіальної громади. Змагання проходили на сучасному селищному стадіоні.

До вашої уваги сюжет ТК «Репортер» (автор – Юліан АКСЬОНОВ) про зустріч знаменитих одеських спортсменів - Юрія ЧЕБАНА та Миколи МІЛЬЧЕВА – з учнями 25-ї школи. Зустріч відбулася в рамках олімпійського уроку, який організувало відділення НОК України в Одеській області.

Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live