Олімпійський урок

В Татарбунарському ліцеї відбувся олімпійський урок, присвячений 50-річчю перемоги одеських спортсменів на Олімпіаді в Мюнхені. В заході взяли участь переможці Ігор-1972 Яків ЖЕЛЕЗНЯК і Микола АВІЛОВ.

В селищі Авангард відбувся олімпійський урок, присвячений 50-річчю перемоги одеських спортсменів на Олімпіаді в Мюнхені. В заході безпосередньо взяли участь переможці Ігор-1972 Яків ЖЕЛЕЗНЯК і Микола АВІЛОВ.

Відділення НОК України в Одеській області спільно з управлінням фізкультури і спорту Одеської ОДА оголошує конкурс-флешмоб з нагоди дня фізкультури і спорту України.

Чемпіонка України серед кадетів зі стрільби з лука Поліна ТКАЧЕНКО і тренерка КДЮСШ №17 Валерія ТКАЧЕНКО провели олімпійський урок #beactive для учнів 72-ї одеської школи.

Більше 50-ти юних веслувальників взяли участь в олімпійському уроку #beactive, який відбувся на базі вилківської ДЮСШ. Почесними гостями святи стали володарі 12-ти олімпійських медалей.

Більше 70-ти юних спортсменів регіону взяли участь у традиційних змаганнях з веслування на водно-веслувальній базі «Динамо» (14 км Овідіопольської дороги). Захід відбувся за підтримки відділення НОК України в Одеській області.

Відділення НОК України в Одеській області спільно з Одеською обласною асоціацією футболу провело олімпійський урок #beactive для юних футболістів Вилковської ДЮСШ.

Олімпійський чемпіон Токіо-2020, народний депутат України Жан БЕЛЕНЮК під час перебування в Южному в інтерв’ю пресслужбі відділення НОК України в Одеській області поділився враженнями про олімпійський урок, базу ФСК «Олімп», а також перспективи закону про меценатство в спорті.

Більше 320-ти школярів взяли участь в олімпійському уроку #beactive, який відбувся в Южному. В гості до дітлахів приїхали олімпійські чемпіони Жан БЕЛЕНЮК і Микола МІЛЬЧЕВ.

Вихованці КДЮСШ №5, призери всеукраїнських змагань з бадмінтону 12-річна Дар’я ПОПОВА і 11-річний Лев ТАЛПА, а також наставник цієї спортшколи Володимир БІЛОУС провели олімпійський урок для учнів одеської гімназії №5.

Володарка двох медалей чемпіонату Європи з веслування Анастасія ТОДОРОВА провела олімпійський урок для учнів 81-го одеського ліцею.

Срібна призерка Олімпіади-2016 фехтувальниця Олена КРАВАЦЬКА провела олімпійський урок для учнів одеської гімназії №1. Захід був організований відділенням НОК України в Одеській області.

Більше 70-ти юних спортсменів регіону взяли участь у традиційних змаганнях з веслування на водно-веслувальній базі «Динамо» (14 км Овідіопольської дороги). Захід відбувся за підтримки відділення НОК України в Одеській області.

Як ми повідомляли, в селище Прилиманському (ОТГ Авангард) в рамках олімпійського уроку #BeActive відбулася презентація КДЮСШ «Авангард». До вашої уваги сюжет про це спортивне свято, який вийшов в ефірі програми «О,Спорт!» на 7-му одеському каналі (автор - Микола АЛЄКСЄЄВ).

Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live