Олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ і його вихованка Ірина МАЛОВІЧКО стали срібними призерами етапу Кубку світу, який триває в хорватському місті Осієк. Вони добилися успіху у змішаній категорії в стендовій стрільбі.

ШЛЯХ ДО МЕДАЛІ

У фінальному двобої збірна України у складі Микола МІЛЬЧЕВА і Ірини МАЛОВІЧКО поступилася збірній Чилі (Франсіска Кроветто, Гектор Флорес) – 34:35.

В кваліфікації одеські стрільці набрали в сумі 143 очки. Микола МІЛЬЧЕВ розбив 73 мішені із 75-ти, Ірина МАЛОВІЧКО – 70. Таку ж кількість розбили і італійські спортсмени - Діана Басона та Габріеле Россетті, тож була призначена перестрілка, яку доволі швидко виграли українські спортсмени – італійці промахнулися вже в другому пострілі.

МАЛОВІЧКО – В КРОЦІ ВІД ФІНАЛУ

Володарка олімпійської ліцензії Ірина МАЛОВІЧКО в особистому турнірі показала результат високого міжнародного рівня – 116 із 125-ти (22+23+24+24+23), і була близькою до того, щоб потрапити у фінал. Їй не вистачило однієї розбитої мішені, щоб взяти участь в перестрілці за останню фінальну путівку. За підсумками кваліфікації дві спортсменки мали по 119 мішеней, три – по 118 і ще три по 117. У підсумку – 12-е місце.