Спортсмени Одеської області дебютували на 4-зірковому турнірі Світового туру з пляжного волейболу, який проходив у бразильському місті Ітапема.

ПІДСУМКИ

Одеський спортсмен Едуард РЕЗНІК в парі із одним з найкращим «пляжників» в історії українського волейболу Сергієм Поповим пройшов кваліфікацію і вийшов основну сітку змагань, де посів 3-е місце в групі. У підсумку – 25-е місце, 240 очок в залік світового рейтингу і 2 тисячі доларів призових.

Reznik Popov

Фото facebook.com/groups/bvbua

Дар’я РОМАНЮК із Чорноморська (тренер – Тетяна СУХІНА) з Мариною Гладун із Сум завершила боротьбу на етапі кваліфай-раунду і набрали 160 очок в світовий рейтинг.

Відзначимо, найвища категорія турнірів Світового туру з пляжного волейболу – 5 зірок.

world tour 02 1

world tour 05

world tour 07

ДЕБЮТ НА СВІТОВОМУ РІВНІ

У кваліфікації Сергій Попов/Едуард Резнік спочатку перемогли представників США Тімоті Брюстер/Тревіс Мюхіртер – 2:1 (21:15, 17:21, 15:13), а потім – бразильців Адріельсон Дос Сантос/Артур Да Сильва – 2:0 (21:16, 21:17), що й принесло їм путівку в основний раунд.

В першому матчі групи С українці поступилися бразильському дуету Джордж Вандерлей/Андре Стейн, який у підсумку й став переможцем турніру – 0:2 (19:21, 16:21), а у вирішальному протистоянні з росіянами Данііл Кувічка/Антон Кісліцин поступилися в трьох партіях – 1:2 (18:21, 21:11, 8:15). У підсумку українська пара посіла 4-е місце в групі С і завершила змагання.

У жіночому кваліфікаційному турнірі Дар’я РОМАНЮК з Мариною Гладун стартували одразу з другого раунду. Однак натрапили у ньому на майстровитих бразилійок Тайана Ліма/Хегейлє Дос Сантос, які стали срібними призерками змагань – 0:2 (16:21, 13:21).