Одеський яхтсмен Святослав МАДОНІЧ став переможцем юнацької міжнародної регати «XV Trofeo Euromarina» в класі «Оптиміст» в іспанському місті Торрев'єха, в якій взяли участь 423 спортсмени із 24-х країн світу.

ПІДСУМКИ

15-річний Святослав МАДОНІЧ (тренер – Павло ДОНЦОВ) посів перше місце за підсумком 10-ти гонок (в залік йшли 9 кращих), які відбувалися упродовж 4-х днів. Він набрав 45 балів, в 6-ти гонках фінішувавши в топ-4 (1 перемога, 2 2-х місця, 3 4-х). Святослав разом з Павлом ДОНЦОВИМ представляють Одеську обласну ДЮСШ з вітрильного спорту (відділення в Затоці)

sailing jan 08

Фотоamazon.es

sailing jan 08

ДЕТАЛІ МЕДАЛІ

Як відзначив в групі«Вітрильна Команда Україна Optimist Sailing Team Ukraine» у соцмережі Фейсбук тренер збірної України Павло ДОНЦОВ, гонки проходили в різних і складних погодних умовах і завдяки стабільності, Святослав, будучи на другому місті після 9-ти гонок, а в останній фінішував 2-м і став переможцем з перевагою в 27 балів перед іспанцем Хуаном Домінго Себаманесом.

sailing jan 08

Фотоamazon.es

ДРУГА ВИЩА НАГОРОДА

Це вже друга вища нагорода для одеського вітрильного спорту в цьому році. Точніше, нагорода була за досягнення 2022-му, а вручена вже в цьому році.

За підсумками 2022-го року тренер із Затоки Павло ДОНЦОВ був відзначений однією з найпрестижніших нагород у вітрильному спорті – «Seamаster Award».

Гості церемонії, яка традиційно відбулася в рамках міжнародного морського гала-концерту «Flagship Night» в Дюссельдорфі (19-22 січня), хвилинною овацією відзначили нагороду українського тренера. «За його видатну та вселяючу надію відданість», - зазначено в матеріалі сайту yacht.de.

До складу експертного журі, яке визначає переможця, входять головні редактори журналів BOOTE, BOOTE EXCLUSIV, YACHT і SURF. Журі очолюють видавець Конрад Деліус і Петрос Мікелідакіс, директор Boot Düsseldorf.

sailing jan 08

Дюсельдорф. Під час церемонії (зліва направо): Володар «Seamаster Award-2022» Павло ДОНЦОВ, учасниця Олімпійських ігор Анастасія ВІНКЕЛЬ і Святослав МАДОНІЧ

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live