Спортсмени Одеської області завоювали 6 медалей, з яких 3 золоті, на 45-му міжнародному турнірі з вільної боротьби «Чорне море», який відбувся в Одесі. У змаганнях взяли участь понад 120 спортсменів з п’яти країн - Канади, Румунії, Болгарії, Молдові та України

ТОПОВІ УЧАСНИКИ

Серед учасників – спортсмени національної збірної України, зокрема срібний призер Олімпійських ігор киянин Валерій Андрійцев (на фото: в центрі) , уродженець Тарутина Василь МИХАЙЛОВ, який візьме участь в ІІ Європейських іграх (Мінськ, 21-30 червня), учасник нещодавнього Євро Володимир БУРУКОВ (с. Городнє Болградського району). Вони, до речі, й стали переможцями у своїх категоріях.

black sea 07

ОДЕСЬКІ МЕДАЛІ

Отже, золоті медалі для збірної Одеської області завоювали: Василь МИХАЙЛОВ (на фото), який став переможцем в категорії «до 79 кг», здолавши у фіналі Валентина Бабія (Київська) з рахунком 13:0; Володимир БУРУКОВ (до 61 кг), який був сильнішим за Армена Аракаляна (Київська) – 8:0, а також Петро ЯНУЛОВ (до 84 кг), який переміг у фіналі Мраза Джафаряна (Харківська) – 6:3.

Бронзові медалі завоювали Кавказ ГЕЮШЛИ (до 57 кг), Влад ЗЛАТОВ (до 74 кг) та Асхаб ЗАЗАЛАЄВ (до 74 кг).