Одеські спортсмени завоювали 5 медалей, 3 з яких золоті, у фіналі Кубку України зі стендової стрільби, які відбувся в Центрі олімпійської підготовки в Новій Долині.

ПІДСУМКИ

Всі нагороди одеські спортсмени завоювали у змаганнях на круглому стенді: серед чоловіків дві перші сходинки посіли Олексій НАУМЕНКО і Іван ЛОІК, серед жінок – Ірина МАЛОВІЧКО і Вікторія НАУМЕНКО, а Мілана ГРАЧОВА стала переможцем серед юніорок.

Одеські спортсмени-призери в дорослих категоріях представляють Центр олімпійської підготовки в Новій Долині. Успішний виступ одеських стрілків відмінний подарунок головному тренеру ЦОП і збірної України, олімпійському чемпіону Миколі МІЛЬЧЕВУ, який 3-го листопада відзначає свій день народження.

ЗОЛОТИЙ ДУБЛЬ

У змаганнях серед чоловіків Олексій НАУМЕНКО став першим і в кваліфікації, показавши свій кращий результат в сезоні – 122 розбитих мішені із 125-ти (особистий рекорд – 123). В 3-х з 5-ти серій він бив без промаху (25/25). Другим на цьому етапі став Іван ЛОІК (119). У фінальній частині Олексій продовжив тримати високий рівень, не давши суперникам ані шансу. Майже без промахів стріляв і Іван ЛОІК, який конкурував з Георгієм Іпатовим (Київська). У підсумку одеські спортсмени, зробивши по 60 пострілів, промахнулися лише тричі. 57 із 60-ти – такий результат показали вони у фіналі.

UkrCup skeet 06 1

Учасниця Олімпійських ігор Ірина МАЛОВІЧКО у кваліфікації трохи не повторила свій же рекорд України – не вистачило однією розбитої мішені – 120 зі 125-ти. В перших трьох серіях вона припустилися по одному промаху, в четвертій – показала максимальний результат (25/25), але в заключній промахнулася двічі. У Вікторії НАУМЕНКО було аж на 5 очок менше (115), тож лише диво могло завадити Ірині стати переможницею заключного старту. Промахів вона не уникла, як, втім, і Вікторія. У підсумку 171 проти 162-х.

UkrCup skeet 08

ЮНІОРСЬКІ ЗДОБУТКИ

У змаганнях серед юніорок Мілана ГРАЧОВА, випередивши найближчу конкурентку на 21 очко (93 проти 72-х)

У змаганнях серед юніорів одеський спортсмен Денис ШУЛЬГІН посів 5-е місце, хоча міг розраховувати на медалі (100/125). Після кваліфікації він йшов на 4-му місці, але перші дві серії у фіналі провалив, промахнувшись 11 разів в 30-ти пострілах.

UkrCup skeet 10

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live