Одеські майстри стендової стрільби стали переможцями в чотирьох видах програми чемпіонату України серед ШВСМ, ДЮСШ, ЦОП та спортклубів, який проходив у Львові. Вони представляють Центр олімпійської підготовки в Новій Долині.

ЛЬВІВСЬКІ ДОСЯГНЕННЯ

Ірина МАЛОВІЧКО (на фото) стала чемпіонкою у змаганнях жінок на круглому стенді, розбивши 113 тарілочок зі 125-ти. «Срібло» в активі Нікі МІЛЬЧЕВОЇ  - 105.

Також Ірина перемогла в міксті разом з Іваном ЛОЇКОМ, розбивши 67 мішеней. У Івана - 69. В сумі – 136 балів. Також одесити стали переможцями в двох командних видах. Тут двічі на верхній щабель піднялися Ірина МАЛОВІЧКО, Юрій ШЕПТИЦЬКИЙ, Іван ЛОЇК та Олексій НАУМЕНКО.

Таким чином, наша краща одеська спортсменка в стендовій стрільбі привезла зі Львову чотири вищі нагороди.

Всього спортсмени центру олімпійської підготовки в Новій Долині завоювали 10 медалей (4 золоті) в 7-ми видах програми чемпіонату України ШВСМ, ДЮСШ, ЦОП і спортклубів.

ФІНАЛ СЕЗОНУ – В ОДЕСІ

Завершальний старт сезону у стендовій стрільбі відбудеться 27-28 жовтня в Новій Долині. На стрільбищі Центру олімпійської підготовки кращі спортсмени боротимуться за нагороди фіналу Кубку України в чотирьох категоріях на круглому та траншейному стендах.

27 жовтня пройдуть змагання серед жінок та дівчат, 28-го – серед чоловіків та юніорів.

ЛЬВІВ. 28-30 вересня. Чемпіонат України серед ШВСМ, ДЮСШ, ЦОП та спортклубів.

Круглий стенд.

Особистий залік. Чоловіки. 1. Георгій Іпатов (Київська, ЦОП) – 171 (115/125+56/60). 2. Іван ЛОЇК (Одеська, «ШВСМ-ЦОП») – 171 - 118/125 + 53/60)… 4. Олексій НАУМЕНКО (Одеська, «ШВСМ-ЦОП»)  – 161 (115/125 + 46/50).

Жінки. 1. Ірина МАЛОВІЧКО - 113 (113/125). 2. Ніка МІЛЬЧЕВА (обидві - Одеська, «ШВСМ-ЦОП»)  - 105 (105/25).

Юніори. 2. Олександр ДМИТРІЄВ - 134 (107/125 + 27/40). 3. Артем СКОРЕЦЬКИЙ - 119 (97/125 + 22/30).

Мікст. 1. Одеська, «ШВСМ-ЦОП» (Іван ЛОЇК/ Ірина МАЛОВІЧКО) – 136 (67+69)… 3. Одеська, «ШВСМ-ЦОП» (Олексій НАУМЕНКО/ Ніка МІЛЬЧЕВА) – 122 (66+53).

Командний турнір. Чоловіки. 2. Одеська, «ШВСМ-ЦОП» (Іван ЛОЇК, Олексій НАУМЕНКО, Юрій ШЕПТИЦЬКИЙ) – 340.

Чоловіки + жінка. 1. Одеська, «ШВСМ-ЦОП» (Іван ЛОЇК, Олексій НАУМЕНКО, Юрій ШЕПТИЦЬКИЙ, Ірина МАЛОВІЧКО) – 410.

Чоловіки + юніор + жінка. 1. Одеська, «ШВСМ-ЦОП» (Іван ЛОЇК, Олексій НАУМЕНКО, Юрій ШЕПТИЦЬКИЙ, Ірина МАЛОВІЧКО, Артем СКОРЕЦЬКИЙ) – 507.