Одеський шабліст Андрій ЯГОДКА, який минулої п’ятниці вшосте за десять років став чемпіоном України, підбив підсумки виступу на змаганнях та розповів про найближчі плани в конктексті олімпійського відбору

- Звісно, я був націлений на перемогу, і дуже радий, що вдалося ії досягнути, хоча не все пройшло рівно, - підбив короткий підсумок Андрій. – Дуже класний антураж чемпіонату – поміст, відеоповтор. Років тому, якщо не помиляюся, таке було. Коли такий антураж, дійсно, відчуваєш, що це чемпіонат України. Відчувається напруга, відчувається атмосфера. Атмосфера, немов на міжнародних змаганнях.

- Така атмосфера викликає мандраж, чи хвилювання?

- Все ж таки ні. Я – окремо, атмосфера окремо (сміється).

- Давайте пройдемося турнірною сіткою, розпочинаючи з групи…

- Групу пройшов не дуже впевнено, адже два тижні, я можна сказати, байдикував. Якщо серйозно, займався лікуванням коліна – воно мене непокоїть. В основній сітці найскладнішим був поєдинок з Богданом Платоновим, де все вирішив один удар. Втім, непростим вийшов й бій і з іншим Богданом – Боговіним, який відбувся у півфіналі. Чіткого плану не було, тож і виникли певні труднощі.

yagoka int 005

- Склалося враження, що фінальний поєдинок з Юрієм Цапом вийшов простіше?

- Це тому, що в цьому поєдинку я більше уявляв, що я буду робити. У мене був чіткий план. Вочевідь, у нього теж був план, але у мене краще вийшло реалізувати свої задумки. Юрі вдалося мене кілька разів здивувати, але, в принципі, бій розвивався так, як я хотів.

yagoka int 005

- Що вирішило підсумок бою з Платоновим?

- Важко сказати. У вирішальний момент я, перед усім, намагався себе заспокоїти, зібратися з думками. Вийшло так, що моє рішення вийшло більш ефективним.

yagoka int 003

yagoka int 003

- Які подальші плани?

- Наступні змагання - «Гран-прі» в Сеулі, який є першим турніром в рамках відбору на Олімпійські ігри. Втім, як відомо, якщо російські спортсмени візьмуть участь в цих змаганнях, то українські спортсмени не їдуть до Кореї, а якщо – ні, то маю їхати, нехай це й дорого.

- ???

- За рахунок Мінмолодьспорту відряджається лише перший номер національного рейтингу, а я поїду за власний рахунок. Але, повторюся, ми візьмемо участь у турнірі, якщо там не буде ані росіян, ані білорусів. Це стане відомо за тиждень до початку «Гран-прі», тобто 20 квітня.

- Скільки коштує дорога в Сеул?

- 1500-2000 доларів.

- Чи варте їхати за власний рахунок, адже це лише один турнір?

- Звичайно. У мене немає в цьому сумнівів. Важливі будь-які очки в залік олімпійського рейтингу, якщо я хочу відібратися на Олімпіаду. А я дуже цього хочу. Найближчим часом, в будь-якому разі, планую остаточно вилікувати коліно.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

з Києва

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live