Одеські спортсмени завоювали 3 медалі (2 золоті, 1 срібну) на Кубку пам’яті заслуженого майстра спорту України Дмитра Монакова зі стендової стрільби, який проходив у Львові в рамках Кубка України.

ПІДСУМКИ

У відсутності володарки олімпійської ліцензії Ірина МАЛОВІЧКО, яка бере участь в етапі Кубку світу, Одеська область зберегла першу сходинку п’єдесталу у змаганнях жінок на круглому стенді – перемогу тут здобула Вікторія НАУМЕНКО – 110 розбитих мішеней зі 125-ти.

Monakov 04

У змаганнях серед чоловіків, які і на попередньому етапі Кубку України в березні, переможцем став Олексій НАУМЕНКО, який лише в перестрілці випередив львівського стрільця Андрія Кобзарука. За підсумками кваліфікації і фінальної частини (125+70 мішеней) вони показали однаковий результат – 175, але суперник в четвертому пострілі промахнувся. Цікаво, що Олексій після кваліфікації відставав від нього на 4 мішені (111 проти 115-ти), але у фіналі був влучнішим (64 проти 60-ти).

Крім того, збірна Одеської області у складі ‍Олексія НАУМЕНКА, Івана ЛОІКА і Сергія ЗАПОРОЖЧЕНКА завоювали срібні медалі – 184 мішені. Першою стала збірна Львівської області (195).

Monakov 04

Monakov 04

 

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live