14-річна вихованка одеської КДЮСШ №13 Анна СУВОРОВА стала переможницею всеукраїнського турніру «Київська весна» з фехтування на шаблях, який відбувся в рамках «Дитячої ліги Миронюка» (2008 р.н і молодші).

ПІДСУМКИ

У фіналі Анна СУВОРОВА (тренер – Олександр ВАСЮТІН) взяла верх над своєю постійною суперницею у вікових змаганнях Майєю Велічко з Нетішину Хмельницької області – 15:14. Одеситка поступалася 11:14, але останні чотири удари залишилася саме за нею.

МЕДАЛЬ В ДЕТАЛЯХ

На шляху до перемоги Анна СУВОРОВА пройшла два групових турніри і сітку (Т16). В першому груповому турнірі Анна здобула 5 перемог в 6-ти боях (29-9), в другому – не дозволила собі осічок: 6 із 6-ти (30-6). В основній сітці, до фіналу, вона катком пройшла катком по своїм суперницям – 15:2, 15:4 і 15:3, і лише у вирішальному поєдинку зустріла гідний опір.

Mironyuk Kiev DL 01

ЗА ЧЕСТЬ ОДЕЩИНИ

Найкращий результат серед одеських шаблісток, слідом за переможницею, показала Марія ОЗАРЕНКО, яка займається фехтуванням менше року: вона стала 7-ю в загальній класифікації. Серед хлопців кращим серед одеситів став Микита ОБУХОВ, який посів 6-е місце.

Відзначимо, що успішно в групових турнірах виступила Віра ГОРІНА: в першому - 4 перемоги в 6-ти, в другому – 5 в 6-ти, але в основній сітці поступилася в першому ж бою. У підсумку – 10-е місце.

Готували спортсменів до змагань Олександр ВАСЮТІН, Микита СТОЛБУНОВ і Юрій АРОНЗОН.

Mironyuk Kiev DL 01

Одеська команда на турнірі «Київська весна» (зліва направо): тренер Микита СТОЛБУНОВ, Анна СУВОРОВА, Микита ОБУХОВ, Марія ОЗАРЕНКО, тренер Олександр ВАСЮТІН (медалі на змаганнях вручалися спортсменам із топ-8)

Mironyuk Kiev DL 01

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live