Кандидат участь в Олімпійських іграх одеситка Анна ІЛЬІНА завоювала дві золоті медалі зимового чемпіонату України з кульової стрільби (пневматична зброя), який відбувся у Львові.

ЧЕМПІОНИ ТА ПРИЗЕРИ

У стрільбі з пневматичної гвинтівки Анна ІЛЬІНА (тренер – Ірина ВИНОГРАДОВА, Костянтин ДЗЮБА) перемогла в особистому заліку та в олімпійському міксті, разом з напарником по збірній Сергієм Кулішем з Черкас. Також в активі збірної Одеської області срібна медаль в звичайному міксті, яку завоювали Анна ІЛЬІНА з Денисом ЧЕРНИШОВИМ.

В особистому турнірі Анна встановила рекорд України у фінальній серії – 251,6 очка, підвищивши свій же рекорд (248), при тому, що в кваліфікації ії результат був п’ятим (625). У фіналі лише в одному пострілі у 24-х вона показала результат нижче 10-ти очок (9,8), в трьох – поцілила в «яблучко» – 10,9 очка. Вона випередила Вікторію Сухорукову на 1,6 бала.

Lvov shoot 03

В олімпійському міксті – це звичайний мікст, де у фінальній частині пари сперечалися між собою в дуелях (до рахунку «16»), Анна зі своїм партнером по міжнародним стартам Сергієм Кулішем перемогли у фіналі дует Андрій Колесников (Дніпро)/ Олеся Чайка (Вінниця) – з рахунком 16:10. У кваліфікації (30+30 пострілів) переможці показали другий результат – 627,6 очка.

У звичайному міксті Анна ІЛЬІНА і Денис ЧЕРНИШОВ (тренер – Ірина ВИНОГРАДОВА) у фіналі набрали 491,8, відставши на 0,9 очка від переможців – Олесі Чайки та Олега Царькова (Вінницька обл.).

Lvov shoot 04

Lvov shoot 02

ДОСТОЙНИЙ ВИСТУП

В особистому заліку Денис ЧЕРНИШОВ був близький до потрапляння у фінал. В останньому пострілі другої кваліфікації, щоб потрапити у фінал, йому необхідно було показати результат 10,8 очка, але не вдалося – лише 9,4. У підсумку – 12-е місце (617,9).

Заступник директор обласної школи кульової стрільби Анна ВЕЛЕВА відзначила виступ юних одеських стрільців – Валерії ОСТРОВСЬКОЇ (2006 р.н.) та Івана ТКАЛЕНКА (2005). Вони пройшли першу кваліфікацію, де відбиралися по 30 кращих, а в другій – показали кращі результати серед спортсменів своєї віковій категорії (юнаки). У загальному заліку Валерія стала 17-ю (617,7), Іван – 15-м (615,3).

Ostrovska

НАЙБЛИЖЧИЙ СТАРТ

В період 21-26 січня Анна ІЛЬІНА візьме участь у міжнародному турнірі зі стрільби із пневматичної зброї «H&N Cup», який відбудеться в Мюнхені