Южненській байдарочниці Анастасії ТОДОРОВІЙ напевно не все вдалося на чемпіонаті України, втім, завершила вона свій виступ на мажорній ноті, здобувши перемогу в спринті. На такий ноті ми і поспілкувалися зі спортсменкою ФСК «Хімік» невдовзі після нагородження.

- Анастасіє, вітаю вас з перемогою в спринті. Нарешті відбулося те, до чого ви прагнули останніми роками. Поділиться, будь ласка, своїми враженнями за підсумками гонки…

- Відчуття класні. Чемпіонство – це завжди круто. Дуже рада, що мені вдалося пройти дистанцію так, як я хотіла. Звісно, в багатьох компонентах ще треба додавати, деякі речі виправляти, адже це спринт, який не пробачає навіть невеличких помилок. Чимало треба виправляти і в технічному плані.

Я виграла на дистанції трохи. Але краще трохи виграти, ніж трохи програти. Тож працюватиму далі.

- Перемога в спринті трохи втішили після поразки в «двійці, 500»?

- Так не все вийшло в цьому заїзді. Не все вийшло у нас і в «четвірці» (новостворений екіпаж Марія Повх/ Марія Кічасова-Скорик/ Анастасія Горлова/ Анастасія Тодорова показав результат 1.36,62, який суттєво поступається світовим стандартам. – прес-служба).

В екіпажі-двійці з Інною Грищун у нас вийшло не так, як виходило під час підготовки. Звісно, для нас це була невдача. Тому в спринті дуже хотілося реабілітуватися та здобути перемогу. Спринт – моя улюблена дистанція. Я ії любила завжди. Почала ії ходити за підтримки Інни Осипенко-Радомської. Вона задавала нам ритм. Я з нею боролася на чемпіонаті України в 2014 році, стала другою, а в 2016-му – стала чемпіонкою України в цьому виді.

Todorova UkrCup

- Гадаю, що досвід такої людини як Інна Осипенко-Радомська був би дуже доречним при підготовці – для зростання, для розвитку в спринті, чи не так?

- Так. І не тільки в спринті. Інна – це та людина, яка у свій час задала нам ритм, зазначила цілі. Зараз вона завершила спортивну кар’єру і хотілось би ії бачити як тренера, помічника для спортсменів. Гадаю, що в цьому вона незамінна людина, людина з великим досвідом. Ії поради – завжди потрібні та безцінні.

- Отже в сезоні залишився головний старт – чемпіонат світу, де у жіночої байдарки давно вже не було нагород. Які цілі ставите?

- Цілі високі. Задача-максимум – виграти, задача-мінімум – потрапити в «призи». І неважливо в якому екіпажі, маю на увазі «четвірку». У нас залишається заключний збір. Тож працюватимемо. І вирішуватимемо. Хто, що і як. Не все ясно, не все зрозуміло.

- Є напевно відмінна мотивація – добре виступити в спринті, чи не так?

- Звісно ж. Все, що треба для спринту, у мене, гадаю, є. Сила є, драйв є. Єдине, що треба – виправитися в технічному плані. І все буде добре.

 

Інтерв’ю Анастасії ТОДОРОВОЇ. ВІДЕО

 

 

Прес-служба НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live