Одеські спортсмени взяли участь в естафеті Олімпійського дня-2020, яка стартувала в Україні 1 червня.

ОДЕСА СТАРТУВАЛА

Своєрідну естафетну паличку передали триразова чемпіонка Європи з карате Анжеліка ТЕРЛЮГА, яка у лютому завоювала право взяти участь в Олімпіаді-2020, відома в минулому легкоатлетка, а тепер тренер, Наталія ЗАБРОДСЬКА зі своїми дітьми, 9-річний гімнаст КДЮСШ №10, переможець недавнього флешмобу-конкурсу #тренуйсявдомаодеса Сергій ЛИМАРЕНКО, який опублікував в соцмережі фотографії з гімнастичними вправами (на фото), а також 6-річний прихильник різноманітних активностей Артемій ПРИЩЕПА.

Анжеліка у відеоролику провела міні-спаринг, юні легкоатлети провели маленькі бігові змагання, а Артемій зробив свій черговий комплекс на турніку.

Отже, естафета Олімпійського дня-2020 в Одеській області, в якій може взяти участь кожен бажаючий, розпочалася.

Кожен має шанс отримати олімпійський подарунок.

Lima olympic day

УМОВИ ЕСТАФЕТИ

Національний олімпійський комітет України запросив всіх бажаючих до естафети Олімпійського дня-2020, яка відбудеться з 1 по 19 червня

  1. Для того, щоб взяти участь в естафеті учасник повинен:

- зняти відео (тривалість 30-40 секунд) з виконанням вправи зі свого улюбленого виду спорту, або спортивних рухів в кадрі й символічно передати предмет, який відображає ваш вид діяльності, а разом з цим передати й естафету наступному учаснику, якого треба позначити під/у відео;

або

- зробити фотографію з виконанням вправи зі свого улюбленого виду спорту або спортивних рухів, продемонструвавши в кадрі зображення олімпійських кілець або напис OlympicDay й передати естафету наступному учаснику, якого треба позначити в пості.

  1. У відео, або в тексті посту до фото учасник повинен звернутися до аудиторії з наступними меседжами: «Долучаюся до естафети Олімпійського дня-2020 в Україні! Розділяю олімпійські цінності! Передаю естафету…».
  2. Опублікувати на своїй сторінці фейсбук, або інстаграм, пост із цим відео, або фото (не сторіс!!!) з хештегом #olympicday2020ua та #olympicday
  3. Щотижня серед найкращих відео та фото будуть розіграні олімпійські подарунки. Переможці будуть обрані за допомогою програми Random.
  4. Найкращі відео та фото потраплять у фінальний відеоролик естафети OlympicDay-2020 в Україні із зірками українського спорту.
  5. Дати проведення естафети: з 1 по 19 червня 2020 року.

ВАЖЛИВО: у кожного учасника естафети обов’язково повинен бути відкритий акаунт/сторінка, що дозволить адміністраторам НОК України побачити пост та у разі виграшу зв’язатися з переможцем.

#olympicday2020ua. Анжеліка ТЕРЛЮГА (карате)

#olympicday2020ua. Наталія ЗАБРОДСЬКА з дітьми (легка атлетика)

#olympicday2020ua.Артемій ПРИЩЕПА

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live