Як ми повідомляли, відділення НОК України в Одеській області спільно з авторської школою Миколи Гузика провели в Южному Всеукраїнський олімпійський урок. Голова осередку олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ поділився враженнями про цю подію.

- Звісно, вже не в перший раз в Южному, і не в перший ми проводимо в цьому місті олімпійський урок, ми завжди захоплюємося спортивним духом цього міста. І сьогодні хочеться сказати: «Браво! Молодці». Дякуємо за такий олімпійський урок!

Такими школами реально можна пишатися. Ми показували цих школярів президенту НОК України Сергію Бубці, і він сказав, що Южне – це окрема планета. І цю планету, на мій погляд, треба леліяти, щоб вона зростала, і щоб тут ще були олімпійські чемпіони.

- Як оціните виступ южненської команди «Олімпійці» у фіналі Всеукраїнського заходу «Олімпійське лелеченя»?

- Як відомо, южненці посіли четверте місце, хоча могли бути і третіми, і другими, і першими. Програли зовсім небагато. Але у нас є ще рік. І ми сподіваємося, що ці хлопчата в наступному році доб’ються перемоги.

Milchev 18 09 02

18 вересня. Южне. ДК «Дружба». Олімпійський урок. Голова відділення НОК України в Одеській області олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ в команді з учнями авторської школи Гузика грає в брейн-ринг.

Milchev 18 09 03

18 вересня. Южне. ДК «Дружба». Олімпійський урок. Голова відділення НОК України в Одеській області олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ дає автограф директору авторської школи Гузика Надії ГУЗИК.

Зйомка телестудії «МІГ» (Южне) 

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live