ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ МЕДАЛЕЙ

44 – 23 золоті, 9 срібних, 12 бронзових

Дата

Спортсмен. Вид програми

Результат

 

1960

1

08.09

Маргарита НІКОЛАЄВА (спортивна гімнастика, командний турнір)

золото

 

2

09.09

Маргарита НІКОЛАЕВА (спортивная гімнастика, опорний стрибок)

золото

 

1964

3

23.10

Едуард СИБИРЯКОВ (волейбол)

золото

 

4

23.10

Валентина МИШАК (волейбол)

срібло

 

5

23.10

Людмила ГУРЕЄВА (волейбол)

срібло

 

1968

6

26.10

Віктор МИХАЛЬЧУК (волейбол)

золото

 

7

26.10

Євген ЛАПИНСЬКИЙ (волейбол)

золото

 

1972

8

01.09

Яків ЖЕЛЕЗНЯК (кульова стрільба, «кабан, який біжить»)

золото

 

9

04.09

Володимир СЕМЕНЕЦЬ (велосипедний спорт, тандем)

золото

 

10

08.09

Микола АВІЛОВ (легка атлетика, десятиборство)

золото

 

11

09.09

Юлія РЯБЧИНСЬКА (веслування, байдарка-одиночка, 500 м)

золото

 

12

09.09

Євген ЛАПИНСЬКИЙ (волейбол)

бронза

 

1976

13

21.07

Марина ЮРЧЕНЯ (плавання, 200 м брас)

срібло

 

14

30.07

Сергій ПЕТРЕНКО (гребля, каное-двойка, 500 м)

золото

 

15

30.07

Ольга КОЗАКОВА (волейбол)

срібло

 

16

30.07

Любов РУДОВСКАЯ (волейбол)

срібло

 

17

30.07

Микола АВІЛОВ (легка атлетика, десятиборство)

бронза

 

18

31.07

Сергій ПЕТРЕНКО (веслування, каное-двійка, 1000 м)

золото

 

1980

19

27.07

Надія ОЛІЗАРЕНКО (легка атлетика, 800 м)

золото

 

20

01.08

Надія ОЛІЗАРЕНКО (легка атлетика, 1500 м)

бронза

 

1988

21

20.02

Віктор ПЕТРЕНКО (фігурне катання, чоловіки)

бронза

 

22

25.09

Геннадій АВДЕЄНКО (легка атлетика, висота)

золото

 

23

29.09

Ольга ШКУРНОВА (волейбол)

золото

 

1992

24

15.02

Віктор ПЕТРЕНКО (фігурне катання, чоловіки)

золото

 

25

28.07

Тетяна ГУЦУ (спортивна гімнастика, командний турнір)

 

золото

 

26

30.07

Тетяна ГУЦУ (спортивна гімнастика, абсолютна першість)

золото

 

27

01.08

Тетяна ГУЦУ (спортивна гімнастика, бруси)

срібло

 

28

01.08

Тетяна ГУЦУ (спортивна гімнастика, вільні вправи)

бронза

 

1994

29

25.02

Оксана БАЮЛ (фігурне катання, жінки)

золото

 

 1996

30

01.08

Руслана ТАРАН (вітрильний спорт, клас «470»)

бронза

 

31

04.08

Олена ВІТРИЧЕНКО (художня гімнастика)

бронза

 

2000

32

21.09

Наталя БУРДЕЙНА (стрільба з лука, командний турнір)

срібло

 

33

23.09

Микола МІЛЬЧЕВ (стендова стрільба, круглий стенд)

золото

 

34

24.09

Олена ГОВОРОВА (легка атлетика, потрійний стрибок)

бронза

 

2004

35

24.08

Ігор РАЗОРЬОНОВ (важка атлетика, до 105 кг)

срібло

 

36

20.02

Олена ГРУШИНА (фігурне катання, танці на льоду)

бронза

 

37

20.02

Руслан ГОНЧАРОВ (фігурне катання, танці на льоду)

бронза

 

2008

38

14.08

Олена ХОМРОВА (фехтування, шабля, командний турнір)

золото

 

39

23.08

Юрій ЧЕБАН (веслування, каное-одиночка, 500 м)

бронза

 

40

24.08

Василь ЛОМАЧЕНКО (бокс, до 57 кг)

золото

 

2012

41

29.07

Юлія ПАРАТОВА (важка атлетика, до 52 кг)

бронза

 

42

11.08

Юрій ЧЕБАН (веслування, каное-одиночка, 200 м)

золото

 

2016

43

13.08

Олена КРАВАЦЬКА (фехтування, шабля, командний турнір)

срібло

 

44

18.08

Юрій ЧЕБАН (веслування, каное-одиночка, 200 м)

золото

 

Спортсмени, які представляли Одеську область – медалісти Олімпійських ігор 

 

Спортсмени

У

З

С

Б

Всього

1

Тетяна ГУЦУ (спортивна гімнастика)

1

2

1

1

4

2

Юрій ЧЕБАН (веслування)

4

2

0

1

3

3-4

Маргарита НІКОЛАЕВА (спортивна гімнастика)

1

2

0

0

2

3-4

Сергій ПЕТРЕНКО (веслування)

2

2

0

0

2

5-8

Євген ЛАПИНСЬКИЙ (волейбол)

2

1

0

1

2

5-8

Микола АВІЛОВ (легка атлетика)

3

1

0

1

2

5-8

Надія ОЛІЗАРЕНКО (легка атлетика)

1

1

0

1

2

5-8

Віктор ПЕТРЕНКО (фігурне катання)

3

1

0

1

2

9-19

Едуард СИБИРЯКОВ (волейбол)

1

1

0

0

1

9-19

Віктор МИХАЛЬЧУК (волейбол)

1

1

0

0

1

9-19

Яків ЖЕЛЕЗНЯК (кульова стрільба)

1

1

0

0

1

9-19

Олена ХОМРОВА (фехтування)

1

1

0

0

1

9-19

Юлія РЯБЧИНСЬКА (веслування)

1

1

0

0

1

9-19

Володимир СЕМЕНЕЦЬ (велоспорт, трек)

1

1

0

0

1

9-19

Геннадій АВДЕЄНКО (легка атлетика)

1

1

0

0

1

9-19

Ольга ШКУРНОВА (волейбол)

1

1

0

0

1

9-19

Оксана БАЮЛ (фігурне катання)

1

1

0

0

1

9-19

Василь ЛОМАЧЕНКО (бокс)

1

1

0

0

1

9-19

Микола МІЛЬЧЕВ (стендова стрільба)

4

1

0

0

1

20-27

Валентина МІШАК (волейбол)

1

0

1

0

1

20-27

Ігор РАЗОРЬОНОВ (важкаатлетика)

4

0

1

0

1

20-27

Олена КРАВАЦКАЯ (фехтування)

1

0

1

0

1

20-27

Наталія БУРДЕЙНАЯ (стрільба з лука)

2

0

1

0

1

20-27

Людмила ГУРЕЄВА (волейбол)

1

0

1

0

1

20-27

Любов РУДОВСЬКА (волейбол)

1

0

1

0

1

20-27

Ольга КАЗАКОВА (волейбол)

1

0

1

0

1

20-27

Марина ЮРЧЕНЯ (плавання)

1

0

1

0

1

28-33

Олена ГРУШИНА (фігурне катання)

3

0

0

1

1

28-33

Руслан ГОНЧАРОВ (фігурне катання)

3

0

0

1

1

28-33

Юлія ПАРАТОВА (важка атлетика)

1

0

0

1

1

28-33

Олена ВІТРИЧЕНКО (художня гімнастика)

2

0

0

1

1

28-33

Руслана ТАРАН (вітрильний спорт)

1

0

0

1

1

28-33

Олена ГОВОРОВА (легка атлетика)

2

0

0

1

1

 

Всього

 

23

9

12

44

 

Позначення: У – кількість участей у складі збірної Одеської області

 

Подписывайтесь на наш канал в


Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live